ФК "Ракитин" с победа в първата контрола

21 Юли 2019, 09:38
(0) (0)
Прочетена: 2062 8

В събота на стадиона в Трудовец се изигра първата контрола от предсезонната подготовка на Ракитин Трудовец. Техен съперник бе отборът на Искър Чомаковци. Срещата премина при перфектни условия, създадени от домакините, и беше истинско голово шоу на терена.

Проверката бе разделена на три полувремена по 30 минути с цел да се използват всички налични футболисти и на двата отбора. И двамата треньори останаха доволни от показаното на терена. Срещата завърши при резултата 5:2. Треньорът на Ракитин направи няколко експеримента със състава с цел да пробва футболисти на различни постове.

Голмайстори за Ракитин бяха: с по един гол се отличиха Красимир Наков, Васил Григоров, Николай Бончев, два гола отбеляза Райко Влъчков.

Следващата събота от 18:00ч отново в Трудовец е втората контрола срещу отбора на Ябланица.

Ключови думи: СК "Ракитин" Трудовец