Футболистите губят от "Добруджа"

27 Януари 2018, 19:41
(0) (0)
Прочетена: 1475 5

Футболният отбор на "Балкан" изигра втората си контролна среща откакто замина на лагер в Балчик. Днес играчите на Иван Редовски се изправиха срещу Добруджа (Добрич) и загубиха с 2:3 след доста завързан двубой.

Балканци първи инкасираха в своята врата, но докрая на първото полувреме Ивайло Бояджиев успя да върне попадението. Така на почивката резултатът бе равен. През второто полувреме се получи истинска футболна битка. Блестящото представяне на Ивайло Бояджиев бе оправдано с нов гол на негова сметка и така "Балкан" стигна до пълен обрат в мача. Играчите на "Добруджа" обаче отказаха да се предадат и отново изравниха. В самия край на срещата, отборът на "Добруджа" получи дузпа в своя полза, която успя да реализира и отмъкна победата. Трябва да се отбележи, че състоянието на терена не бе идеално, но въпреки лошите условия и студеното време двата тима спретнаха хубав двубой за стандартите на аматьорския футбол.

Следващата проверка на "Балкан" е срещу елитния тим на "Витоша" (Бистрица), който в момента се подвизава в Първа лига.