Футболистите на Правец със загуба като домакини от Своге

22 Май 2017, 20:51
(0) (1)
Прочетена: 1732 4

Тази неделя на стадиона в Правец се изигра срещата от първенството на ОФГ София, където съперник на правчани бе отборът на Своге.
Срещата започна по-добре за футболистите на Христо Христов - Джайч, като в средата на полувремето Радослав Зарев беше точен от бялата точка. До края на полувремето обаче тимът на Своге стигна до изравнителен гол.

През втората част домакините останаха с човек по-малко, след червен картон на Димитър Иванов. Преди това да се случи, правчани имаха своите шансове за гол, но само липсата на късмет запази равенството. След като Своге получиха числено предимство, се възползваха много добре от него и успяха да вкарат два безответни гола и да направят пълен обрат. Краен резултат 3:1 за отбора от Своге.