Футболистите с първа победа в предсезонните мачове

20 Януари 2018, 18:35
(0) (0)
Прочетена: 1529 13

От близо седмица мъжкият футболен отбор на Балкан се готви за пролетния дял на Югозападна Трета лига. Днес момчетата на Иван Редовски изиграха първата си контрола срещу тима на ОФК "Елин Пелин", спечелена с 1:0. Срещата се проведе на комплекс "Царско село" в София.

През първото полувреме двата отбора показаха добър футбол и здрава игра, но никой от двата тима не успя да се разпише преди почивката. След подновяването на играта, времето се влоши и играта бе затруднена. Късен гол на играещия треньор и президент - Иван Редовски донесе победата за Балкан, разписвайки се в 89-ата минута.

В понеделник (22 януари) отборът пътува за Балчик, където ще продължи своята подготовка. Предвидени са четири контролни срещи - срещу Спартак (Варна), Черноморец (Балчик), Добруджа (Добрич) и Витоша (Бистрица).