Футболният "Балкан 1929" приключи полусезона с равенство

24 Ноември 2018, 17:49
(0) (0)
Прочетена: 1271 7

Футболистите на "Балкан 1929" закриха есенния дял от Югозападна Трета лига с реми. Балканци завършиха наравно 1:1 при визитата си на "Вихрен" (Сандански) и така дадоха край на своето участие в първенството за тази година.

Двубоят започна кошмарно за тима на "Балкан 1929", след като домакините поведоха в резултата още в първата минута. През цялото първо полувреме отборът на "Вихрен" бе по-добрият на терена и заслужено водеше в резултата на почивката. След като двете страни подновиха игра, футболистите на Иван Редовски подадоха сериозна заявка и излязоха коренно преобразени. Гостите изиграха силни втори 45 минути и заслужено си тръгнаха с точката от Сандански. Цветелин Цаковски се разписа в 60-ата минута за да върне пасива за своя отбор, но силите на ботевградчани не стигнаха за повече и така двата тима завършиха наравно 1:1.

Отборът на "Балкан 1929" остава на своето 13-о място в подреждането с актив от 17 точки (4 победи 5 равенства и 8 загуби) в 17 срещи.