Футзал отборът на Драгоман победи Церово

9 Февруари 2019, 16:21
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1336 0

ФК Драгоман победи с 4:2 отбора на ФК Церово в мач от 10 кръг на „Зимна лига по минифутбол Годеч”. Драгоманци поведоха до почивката с 2:0 с голове на Мариан Чавдаров Китанов в 5 минута и Станислав Пейчев в 25 мин. След почивката гол за 3:0 вкара Мариан Марианов Китанов в 33 мин. Церово намалиха резултата с два бързи гола в рамките на една минута до 3:2, но в 47 минута Мариан Чавдаров Китанов с втория си гол в мача оформи крайния резултат 4:2 за Драгоман.
Освен двата си гола Мариан Чав. Китанов записа и две асистенции. С толкова се отличи и Цветослав Димитров. Вратаря на Драгоман - Любослав Любомиров записа 7 спасявания.
С победата Драгоман, ще запази третото място във временното класиране с 8 победи и 2 загуби и актив от 24 точки.

Участие за ФК Драгоман в срещата взеха: Любослав Любомиров, Евгени Борисов, Мариан Марианов Китанов, Станислав Пейчев, Майк Мишев, Мариан Чавдаров Китанов, Цветослав Димитров и Роберто Соколов.