Футзал отборът на Драгоман постигна две победи на Лигата в Годеч

23 Февруари 2019, 18:55
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1164 0

Днес отбора на ФК Драгоман изигра два мача от „Зимна лига по минифутбол Годеч”. В първата среща отборът записа победа с 11:4 над Искра Искрец. Резултата в нея откри Мариан Чавдаров Китанов в 6 минута след асистенция на Цветослав Димитров. Само две минути по-късно Футболистите на Искра Искрец изравниха резултата. В 17 минута Цветослав Димитров отново изведе Драгоман напред в резултата. До почивката резултата стана 4:1 след голове на Николай Зарков и отново на Мариан Чав. Китанов. След паузата три гола реализира Роберто Соколов, а още един вкара Мариан Китанов и резултата набъбна до 8:1. До края последваха три попадения за Искра Искрец и три за ФК Драгоман, реализирани от Любослав Любомиров, Мариан Китанов и Калоян Михайлов.
Мачът бе изтеглен от последния 15-ти кръг на лигата по молба на Драгоман, тъй като по времето когато трябва да се играе по програма футболистите, ще бъдат на лагер с представителния отбор на Драгоман в Сандански.

Втората среща бе от редовния 12 кръг на лигата в Годеч и в нея Драгоман отново записа победа, надделявайки над Спортисимо Годеч с 9:4. За втората победа шест гола вкара Мариан Чавдаров Китанов. На два пъти се разписа Роберто Соколов, а едно попадение вкара Цветослав Димитров.

Ключови думи: футбол , Драгоман