Хандбалистките на "Ники спорт" Сливница станаха шампионки по плажен хандбал

3 Юни 2019, 10:21
(0) (0)
Сливница - Спорт
Прочетена: 2472 1

От 31 май до 2 юни в Поморие се проведоха Държавните първенства по плажен хандбал при жените и мъжете. При жените шампион стана „Ники спорт” Сливница”. Момичетата от Сливница стигнаха до златите медали след три победи и една загуба. Те победиха отборите на „Поморие”, „Етър 64” Велико Търново и „Топлика” Минерални бани. Единствената им загуба бе от „Железничар” София. Освен с шампионската титла и златните медали, някои от хандбалистките на „Ники спорт” Сливница се окичиха и с индивидуални награди. В „Отбора на звездите” бяха включени: Гергана Грозданова и Стиляна Павлова. Награда за „Мис турнир” спечели Гергана Грозданова.
В периода 3-4 юни предстои отново в Поморие и Държавно първенство за девойки, на което Сливница, ще се представи с два отбора.

Състав на шампионките: Гергана Грозданова, Виктория Кирилова, Стиляна Павлова, Виктория Маринова, Теодора Петкова, Жанета Найденова, Теодора Николова, Катерина Иванова, Габриела Георгиева. Треньор:Мариела Иванова.