И Ботев Враца не успя да спре етрополци

16 Март 2012, 11:17
(0) (0)
Прочетена: 3050 0

Вчера в спортната зала във Враца се изигра отложената среща от седмия кръг на държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. Срещата противопостави отборите на Ботев-Враца и Етрополе. За етрополци това бе мача който можеше да ги класира предсрочно за по нанатъшно участие в първенството и те го изиграха е не по-най добрия начин, но се поздравиха с победата и така преди последния мач на 18.03.2012г. вече са недостижима на върха в таблицата. Срещата започна ударно за гостите и въпреки, че не показаха много качествен волейбол успаха да спечелят първия гейм на 12т. И както напоследък се наблюдава последва спад в играта във втория гейм и след като водеха с 24 на 20 не успяха да затворят гейма и се стигна до равенство 1:1. В оставащите геймове обаче етрополци влязоха в ритъм и на игрището вече имаше само едни отбор, този на гостите и извоюваха победата с 3:1. Така момчетата от Етрополе ще бъдат спокойни преди последния мач. От този мач пък зависи класирането на останалите отбори в групата, при евентуална загуба напред продължава Севлиево, при победа право на участие добива Ботев Враца. Както винаги така и сега ние ще играем феърплей спрямо останалите отбори и нека напред продължи по-добрия от тях.

Източник: Васил Василев

Не. Само се пазарят за порциите във властта. (118)