И девойките до 19г. на „Ники спорт” с шампионска титла по плажен хандбал

4 Юни 2019, 17:42
(0) (0)
Сливница - Спорт
Прочетена: 2184 0

В периода 3-4 юни в град Поморие се проведе Държавно първенство по плажен хандбал за девойки. „Ники спорт” Сливница се представи с два отбора на първенството. Сливнишкия хандбален клуб участва с девойки до 19 години и девойки до 16 години. Другите участващи отбори бяха ХК „Хасково” до 19г. и ХК „Панагюрище” до 19г. Девойките до 19г. на „Ники спорт” Сливница станаха шампионки на надпреварата печелейки и трите се мача. Така след титлата при жените това е дубъл за клуба в плажния хандбал този сезон. Девойките до 16г. на Сливница достигнаха мач за трето място, в който загубиха с дузпи от „Хасково” до 19г. Индивидуална награда "За най-атрактивен състезател" спечели Анита Костадинова. В символичния "Топ отбор" на първенството място намериха: Теодора Николова, Катерина Иванова, Таня Димитрова и Даниела Рашкова.

Състав на „Ники спорт” до 19г.: Анита Костадинова, Теодора Николова, Катерина Иванова, Изабел Свиленова, Лора Петрова, Лия Иванова, Габриела Димитрова, Симона Петрова.

Състав на „Ники спорт” до 16г.: Силвия Бондова, Таня Димитрова, Даниела Рашкова, Ливия Варадинова, Пламена Младенова, Елена Накова, Симона Николова.