Икономична победа за ФК “Драгоман” при старта на контролите

1 Февруари 2020, 19:07
(1) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1296 0

Днес в Кокаляне се игра контролна среща, в която ФК „Драгоман” победи с минималното 1:0 местния „Орловец”. Мачът бе първа проверка за „граничарите” в подготовката им за пролетния полусезон. На тежкия терен единствения гол падна в 83 минута след точно изпълнена дузпа от Димитър Алексиев.

За „Драгоман” мача започна следната единайсеторка: Любослав Любомиров, Станислав Пейчев, Петьо Петров, Ангел Нацков, Петър Георгиев, Мирослав Иванов, Димитър Алексиев, Роберто Соколов, Мариан Чавдаров Китанов, Димитър Йорданов, Васислав Димитров. Още в 20-тата минута контузия получи Станислав Пейчев и бе заменен от Евгени Борисов. След още пет минути игра с контузия напусна и Петър Георгиев. Неговото място зае Станимир Никифоров. През втората част в игра се появиха и Бернардо Корея и Димитър Иванов, съответно на местата на Любомиров и Йорданов.