Кадетките на БАЛКАН прегазиха СЛАВИЯ със 101 на 25 (снимки)

4 Март 2012, 12:36
(0) (0)
Прочетена: 3456 0

Днес се играят поредните два кръга (11-ти и 12-ти) на зона Витоша при кадетките. Домакин този път е зала „Балкан”. Както вече знаете, този сезон Балкан (16) играе извън класирането в тази зона. В първия си мач за днес  нашите баскетболистки постигнаха разгромяваща победа над отбора на Славия – София с 101-25. Софиянки успяха само в първата част да окажат някаква съпротива на зелено-белите, завършила при резултат 13-22 за Балкан. Въпреки символичното домакинство, Славия показа много слаба игра в останалите части. Във втората четвърт белите отбелязаха 5 точки, в третата – само 2 и отново 5 точки в последната част. Ето и резултатът: 13-22, 15-51, 20-79 и 25-101. Срещата започна от 10:00 часа и бе ръководена от Иван Василев и Манол Асенов.
За Балкан стартираха: Д. Луканова, Д. Тотева, В. Николова, Р. Манчева и Я. Накова
За отбора на Славия срещата започнаха: Н. Йорданова, В. Диколова, А. Цекова, Цолова и А. Караиванова
Балкан (16) днес играе още един мач. Той започва в 15:00 часа, като съперник на нашите баскетболистки този път е Септември 97 (16).