Класическа победа за Чавдар /Етрополе/ срещу Пирин /Гоце Делчев/

11 Ноември 2017, 18:40
(2) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1591 0

Класическа победа с 3:0 постигна мъжката формация на Чавдар /Етрополе/ в мач от 15-я кръг на първенството в Югозападната трета лига срещу непретенциозния тим на Пирин /Гоце Делчев/. Домакинският превес в играта доминираше през всичките 90 минути на срещата, в която етрополци за пореден път зарадваха своите фенове и взеха трите точки.

През първата част имаше повече единоборства и повече динамика в отиграванията, което пораждаше надежда за гол у гостите , но защитата на Чавдар недопусна каквата и да било близост и заплаха за вратаря Христо Матев. По-интересните положения се случиха през втората част, когато паднаха и трите гола, първият от който в 50-ата мин., а точен за Чавдар бе Симеон Вешев. Още не осъзнали гола в собстевана си врата, три минути по-късно футболистите от Гоце Делчев получиха още един гол със същия автор и за осем минути вече губеха с 0:2. Комфортната преднина на домакините им даде допълнителни амбиции за хубави атаки и до края на среща имаше основно един отбор на терена, което бе затвърдено и с третото попадение в тяхна полза в 79-ата мин. реализирано от Николай Ботев. Участие в мача взеха и юношите на Чавдар, Владимир Тачев и Денислав Ганчев /родени 2000г./