"Козаро" Ботевград стартира сезона с убедителна победа

8 Септември 2019, 22:56
(2) (0)
Прочетена: 2022 0

ФК „Козаро” Ботевград записа убедителна победа на старта на новия сезон в Областна група София Запад. Ботевградският тима се наложи с 8:3 като домакин на „Зенит” Церово. „Козаро” поведе още в 5 минута с гол на Светомир Дамянов. Гостите от Церово обаче бързо изравниха за 1:1 с гол в 10 минута. Отбора на „Зенит” дори и успя да направи обрат и да поведе в 27 мин. Точен за 2:2 бе Ради Зарев, който се разписа в 35 минута.

През второто полувреме домакините взеха нещата в свои ръце и резултата набъбна до 8:2. Два гола вкара Васислав Димитров. Един от игра в 50 мин. и един от дузпа в 65мин. След него се разписаха и Анатоли Димитров, който също вкара два гола , както и Петър Станев и Деан Велчев. В последната минута на срещата „Зенит” Церово намали на 8:3.

Следващата среща на „Козаро” Ботевград е гостуване на „Искър” Лакатник на 15 септември /неделя/ от 11:30.

Ключови думи: ОГ София Запад