Малеш с изненадваща победа над Чавдар Етрополе, като гост

26 Ноември 2011, 23:36
(0) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 2773 0

Закъсалият финансово отбор на Малеш (Микрево) изненадващо победи като гост 2:0 Чавдар (Етрополе) в среща от 14-ия кръг на първенството в Западната „Б” група.

Въпреки победата тимът от Микрево остава на последното 10 –о място в класирането с актив от 9 точки. Гостите открираха резултата в 33-ата чрез Мартин Георгиев, който бе точен за 0:1. През втората част момчетата на Пламен Мицански останаха с човек по-малко на терена след като за втори жълт картон бе изгонен сънът на треньора- Николай Мицански. С човек по-малко на терена Малеш стигна до втория гол, а в негов автор се превърна Мартин Станков в 87-ата минута.

Преди това изгодни положения изтърваха Светльо Сакаджийски който удари и греда и Румен Кънчев.