Мъжете на ВК "Етрополе" допуснаха загуба с 1:3 от тима на ВК "Люлин" София

25 Ноември 2019, 21:12
(0) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 1863 5

Мъжкият отбор на ВК "Етрополе" допусна загуба при домакинството си на ВК "Люлин" гр.София с 1:3 гейма в мач от първенството във Висшата лига, който се игра в събота /23 ноември/ от 18.00ч. в спортна зала "Чавдар" в присъствието на много свои фенове, които подкрепят тима при всяка тяхна домакинска проява.
Волейболистите на Етрополе започнаха колебливо тази среща и позволиха на съперника да вземе първите два гейма с 25:18 и 25:14 , което повлия на настроението в отбора и им коства доста физически сили, а това от своя страна се отрази и негативно на резултата. Не липсваха добри отигравания за домакините, но видимо те допуснаха и доста грешки, а тима на гостите превъзхождаше и ръстово и физически нашите волейболисти и си личеше мощността при забиване, посрещане и атаки. Въпреки не доброто начало се стигна до победа за етрополската формация в третия гейм с 25:23, а всеки успех дава и нови сили в подходящия момент. Под наспирната подкрепа от страна на публиката, домакините започнаха четвъртата част убедително и на моменти имаха преднина от 5 точки, но точно когато всички очакваха изравяване на геймовете се стигна до 26:24 за тима от столицата.
Следващата среща на нашия тим е на 30.11.2019г. /събота/, когато ще гостуват гр.Белоградчик.