Мъжете на ВК "Етрополе" с победа над ВК "Люлин"

11 Декември 2017, 20:54
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1314 0

Сравнително лесна победа постигна мъжкият отбор на ВК "Етрополе" срещу тима на ВК "Люлин" в среща от първенството на А-НВГ, която се игра тази вечер от 17.00ч. в сп.зала "Чавдар" гр.Етрополе.
През първата част домакините не срещнаха особена съпротива от страна на гостуващия отбор и за 15 минути успяха да се наложат с 25:16. Вторият гейм се оказа доста динамичен, защото волейболистите от столицата поведоха в резултаа още от самото начало и това изненада етрополци, които се оказаха догонващи в точките. Всяка атака бе с размяна на попадения и в борба за всяка точка, като най-често можеше да се види изравнен резултат. В крайна сметка и този гейм отиде в актива на домакините с 26:24. Третата част се оказа най-безпроблемна за етрополските волейболисти и някак успокоени от добрия развой на мача те си взеха победата с 25:14 и се поздравиха с постигнатия успех в тази среща.