Минифутболният „Драгоман” се завърна на победния път

15 Февруари 2020, 21:58
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 800 0

Днес в Годеч се изигра 9-ия кръг от зимната минифутболна лига. В него отборът на „Драгоман” победи с 4:3 „Спортисимо” Годеч. Резултата откри годечкият тим с гол на Ружанов. В 20 и 28 минути Мариан Чавдаров Китанов вкара две попадения, след две асистенции на Майк Мишев и обърна резултата в полза на „Драгоман”. В 29 минута последва гол на Давид Димитров за 3:1. В средата на втората част се стигна до изравняване 3:3 след като Ружанов вкара още два гола. Точка на спора сложи Цветослав Димитров, който бе вратар в този мач. Той реализира победното попадение след двойно подаване с Мариан Чавдаров Китанов. Именно Китанов пък бе избран за „Играч на мача”.

Състав на „Драгоман”: Цветослав Димитров, Николай Зарков, Бойко Георгиев, Давид Димитров, Майк Мишев, Мариан Чавдаров Китанов.