Младежите на Балкан победиха като гости

13 Декември 2013, 20:01
(0) (0)
Прочетена: 921 0

Труден успех в поредния си мач от Младежката лига записа отборът на Балкан. Нашите момчета гостуваха на Рилски спортист в Самоков и успяха да спечелят с резултат 67-64. Така те остават твърдо на третото място за момента с 4 успеха и 2 поражения, докато Рилецо е с баланс 2-6 и за момента заема 4-а позиция, но с най-много играни срещи от всички отбори.
Първото полувреме бе равностойно, като едва в третата част се получи първото откъсване. Гостите успяха да дръпнат с двуцифрена разлика, но пък в последната част самоковци опитаха обрат. Те бяха близо да го постигнат, но  в решителните моменти "зелено-белите" изковаха успеха.
Най-резултатен за победителите бе Николай Маринов с 22 точки, а с 15 и 8 борби завърши Ивко Ивков.

Източник: BGbasket