Набор, 98 на Чавдар се отдалечи от първото място

(0) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 2803 0

Юношите до 17г. направиха равен с Литекс
Децата на ПФК ”Чавдар” родени 1998г. се отдалечиха на 4т. от лидерското място ,два кръга преди края на първенството в тази възрастова група, след загубата с минималното 0:1 от Левски, в мач игран вчера /06 май/ на изкуственото игрище в Правец. Етрополци имаха своя шанс в началото на първата част, когато Константин Карастоянов имаше възможност със силен удар да открие резултата, но топката мина край страничната греда. „Сините” от своя страна направиха всичко възможно да „диктуват” играта на терена и в средата на първото полувреме отбелязаха и единственото попадение чрез Божидар Божилов  и след центриране на Александър Боримиров. Тази формация на Чавдар само до преди няколко дни надигра същия съперник на турнира в гр.Сопот с 2:0, но не успя да стори това и в редовния кръг и в момента е трети след Левски и ЦСКА. В следващия кръг борбата за челните места  ще е още по-изразена тъй като нашите футболисти ще гостуват на „червените” в пряк спор за второто позиция.
Отборът на юноши младша възраст играещ в елитната група U17, направи вчера като домакин на Литекс 1:1, в среща играна от 16.30ч. Във временното класиране момчетата на треньора Валери Начков са на 6-то място, а в следващия 24-ти кръг на 13 май ще гостуват на Видима-Раковски.