Четвъртък, 25 Април 2024, 19:08

Обява за работа от "Елаците-Мед" АД

22 Октомври 2017, 16:48
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1881 0

„ЕЛАЦИТЕ-МЕД” АД
Набира документи на кандидати за свободно работно място за Рудодобивен комплекс, гр. Етрополе, за длъжността:
Оперативен счетоводител

Изисквания към кандидатите:
• Висше икономическо образование с образователно квалификационна степен „Бакалавър” или „Магистър“;
• Познаване на нормативните актове в областта на счетоводството (в т.ч. Международните счетоводни стандарти), данъците, плащанията, защитата на личните данни, трудовото и осигурителното законодателство и практиката по тяхното прилагане.
• Над 3 години опит на подобна позиция;
• Много добра компютърна грамотност и опит в ползването на счетоводни програмни продукти и програмни продукти за обработка на разплащателни ведомости;
• Умения за работа в екип, отговорност, прецизност и комуникативност.
Задължения и отговорности:
• Приема, контролира и подготвя за компютърна обработка документите, създадени във връзка с изчисляване на възнаграждението на наетите по трудови и облигационни отношения лица.
• Изготвя в срок разплащателните ведомости, платежни и други документи, свързани с изплащането на възнагражденията за съответен период.
• Издава служебни бележки и удостоверения , съставя справки, декларации и други документи свързани с изплатени възнаграждения на наетите лица, изискуеми по националното законодателство.
• Изготвя необходимите удостоверения за доказване на осигурителен стаж и осигурителен доход.
Фирмата предлага:
• Отлични условия за работа;
• Работа на пълен работен ден;
• Трудов договор;
• Възможност за професионално развитие;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Служебен транспорт до работното място;

Необходими документи за кандидатстване:
• Автобиография на български език с актуална снимка;
• Копие от диплома за завършено образование и допълнителни квалификации;
• Препоръки от предишни работодатели.
Месторабота: Рудодобивен комплекс, гр. Етрополе
Ако проявявате интерес и отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашите документи на адрес: с. Мирково 2086, Софийска обл., „Елаците–Мед” АД, Отдел „Подбор персонал, обучения и квалификация“ или на е-mail: jobs@ellatzite-med.com до 12.11.2017 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за провеждане на тест и интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Източник: balkanec.bg

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (4)

Ще има ли предсрочни избори отново?

отговори
Да. Категорично! (187)
70% Complete
Не. Само се пазарят за порциите във властта. (123)
Не знам и не ме интересува. (43)
Поредната политическа глупост. (53)