Четвъртък, 18 Април 2024, 03:42

Обяви за работа от "Елаците-Мед" АД

22 Февруари 2017, 09:29
(2) (1)
Етрополе - Новини
Прочетена: 2551 3

„ЕЛАЦИТЕ-МЕД” АД
Набира документи на кандидати за свободни работни места за  Рудодобивен комплекс, гр. Етрополе, за длъжностите:

Геолог, инженерна геология

Изисквания към кандидатите:
·         Висше образование, специалност „Хидрогеология и инженерна геология“;
·         Минимум една година опит на подобна позиция;
·         Задълбочени познания по MS Office и AutoCAD;
·         Умения за работа в екип, комуникативност.

За предимство ще се считат:
·         Опит в минната промишленост;
·         Опит със специализирани минни, геоложки и геотехнически софтуерни продукти;
·         Опит с GIS и CAD софтуерни продукти;
·         Опит с програмиране и бази данни;
·         Отлично владеене на английски език.

Задължения и отговорности:
·         Извършване на инженерно-геоложки огледи и картировки;
·         Вземане на скални проби за лабораторни анализи;
·         Анализ и интерпретация на резултати от физико-механични лабораторни и полеви изследвания;
·         Анализ и интерпретация на данни от мониторинг на скални откоси;
·         Съставяне на специализирани геоложки карти и разрези;
·         Извършване на стабилитенти изчисления;
·         Съставяне на доклади.

Геолог, минен

·         Висше образование, специалности: „Геология“, „Геология и геоинформатика“, „Геология и проучване на полезни изкопаеми“ или „Хидрогеология и инженерна геология“;

·         Опит със специализирани минни и геоложки софтуерни продукти;
·         Отлично владеене на английски език;

· Геоложка документация на сондажна ядка;
· Структурно-геоложка картировка на руднични откоси;
· Съставяне на таблична и графична геоложка документация, като сондажни колонки, геоложки планове и карти, геоложки разрези и др.
· Съставяне на доклади.

Фирмата предлага:
· Отлични условия за работа;
· Възможност за професионално развитие;
· Добро заплащане;
· Трудов договор;

Необходими документи:
· Копие от диплома за висше образование;
· Мотивационно писмо;
·  Автобиография на български език с актуална снимка;
· Препоръки от предишни работодатели, ако има такива;

Ако проявявате интерес и отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашите документи на адрес: с. Мирково 2086, Софийска обл., „Елаците–Мед” АД, Дирекция „Човешки ресурси” или на е-mail: jobs@ellatzite-med.com до 28.02.2017 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Източник: balkanec.bg

Коментари (3)

  • Отговори (1) (1)
    1. добавен от: Анонимен 22 Февруари, 11:24

    :D :D :D

    2. добавен от: Анонимен 23 Февруари, 06:38

    Аха, отчетите само на английски ли ще са?

  • Отговори (2) (1)
    3. добавен от: Анонимен 23 Февруари, 07:54

    Да те там всички знаят англииски

Добави коментар:

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (4)

Ще има ли предсрочни избори отново?

отговори
Да. Категорично! (168)
70% Complete
Не. Само се пазарят за порциите във властта. (120)
Не знам и не ме интересува. (39)
Поредната политическа глупост. (48)