Четвъртък, 28 Март 2024, 16:32

Обяви за работа от "Елаците-Мед" АД

27 Юли 2017, 11:58
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1722 2

„ЕЛАЦИТЕ-МЕД” АД
Набира документи на кандидати за свободни работни места за Рудодобивен комплекс, гр. Етрополе, за длъжностите:

Инженер, механик

Изисквания към кандидатите:
• Висше техническо образование, специалност „Механизация на минното производство” или други сродни специалности с квалификация машинен или транспортен инженер;
• Минимум 1 година опит на подобна позиция;
• Отлична компютърна грамотност;
• Владеене на технически английски език;
Задължения и отговорности:
• Осигурява безаварийна и надеждна механична работа на машините и съоръженията в рудника;
• Контролира правилната експлоатация на оборудването, организира своевременно смазване и почистване, превантивна дейност от аварии;
• Създава, поддържа и контролира необходимата документация, свързана със състоянието, извършените профилактика и ремонти на машините, съоръженията и други.
Инженер, енергетик

• Висше електротехническо образование;
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
• Да притежава удостоверение за квалификационна група по електробезопасност, съгласно Правилник по безопасност и здраве при работа в електрически уредби на електрически и топлофикационни централи и по електрически мрежи;
• Свидетелство за управление на МПС, категория В;
• Умения за работа в екип, отговорност, прецизност и комуникативност.

Фирмата предлага:
• Отлични условия за работа;
• Възможност за професионално развитие;
• Добро заплащане;
• Трудов договор.

Необходими документи за кандидатстване:
• Автобиография с актуална снимка;
• Копие от диплома за висше образование;
• Копие от удостоверението за правоспособност;
• Мотивационно писмо;
• Препоръки от предишни работодатели, ако има такива.

Месторабота: Рудодобивен комплекс, гр. Етрополе

Ако проявявате интерес и отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашите документи на адрес: с. Мирково 2086, Софийска обл., „Елаците–Мед” АД, Дирекция „Човешки ресурси” или на е-mail: jobs@ellatzite-med.com до 20.08.2017 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за провеждане на тест и интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Източник: balkanec.bg

Коментари (2)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 27 Юли, 17:01

    хайде безработните - давайте, търсят ви хората, трудов договор, добра заплата, премии, втора категория труд, ранно пенсиониране, осигурен транспорт, безплатно облекло, храна и др.

    2. добавен от: Анонимен 29 Юли, 17:59

    геборг-гачев;търси работници във с.брусен-добро заплащане и добри условия.

Добави коментар:

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички

Анкета » коментари (2)

Ще има ли предсрочни избори отново?

отговори
Да. Категорично! (104)
70% Complete
Не. Само се пазарят за порциите във властта. (110)
Не знам и не ме интересува. (31)
Поредната политическа глупост. (36)