22 Февруари 2020, 17:50
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1918 0

В контролна среща играна днес в Елин Пелин местният ОФК „Елин Пелин” и ФК „Драгоман” завършиха наравно 2:2. Резултата откриха първи домакините след центриране и удар на Антон Димитров. След гола „Елин Пелин” имаха още няколко хубави атаки, но вратаря Любомиров направи добри спасявания. Гостите изравниха за 1:1 с гол на Димитър Йорданов. При този резултат дойде почивката. През втората част „Драгоман” излезе напред в резултата с гол на Михайл Георгиев в 58 минута. Крайното 2:2 оформи Иван Зайков с попадение в 70 минута. В последните 10 – 15 минути на срещата в игра за ФК „Драгоман” влезе вратаря ветеран – Даниел Димитров, който играеше в отбора през далечната 2000-на година.

Следващата контрола на „Драгоман” е идната събота срещу „Спортист” Нови хан.
.
Състав на ФК „Драгоман”: Любослав Любомиров – 75мин. Даниел Димитров, Николай Зарков, Ангел Нацков, Евгени Борисов, Станимир Никифоров, Димитър Алексиев, Михайл Георгиев, Васислав Димитров, Роберто Соколов, Димитър Йорданов, Димитър Иванов. Треньор: Найден Спасов.

Снимки: Пламен Божидаров

Ключови думи: ФК Драгоман , ОФК Елин Пелин