Събота, 20 Април 2024, 12:12

ОФК Костинброд победи Балкан (Ботевград) в първия бараж за влизане във "В" група

29 Май 2016, 19:15
(0) (0)
Костинброд - Спорт
Прочетена: 3471 6

Победа с 5:4 след изпълнение на дузпи постигна ОФК Костинброд срещу Балкан (Ботевград)  в бараж за влизане в ЮЗ "В" група. До изпълнението на дузпи се стигна след равенство в редовното време 2:2, а двубоя се игра на стадиона на НСА в столицата. Главен рефер на мача беше елитният ни съдия Таско Тасков.

Костинбродчани поведоха с гол от дузпа в 19-та минута, но малко по-късно Балкан също получи право да изпълнява наказателен удар, превърнат в изравнителен гол. През втората част двата отбора си отбелязаха по още едно попадение за 2:2. Драмата стана още по-голяма, след като по един от футболистите на двата тима поеха към съблекалните предварително, декорирани в червено.

При дузпите момчетата от Костинброд бяха по-точни и извоюваха жадуваната победа, даваща им възможност да отидат на финал за влизане в по-горната група.