5 Юни 2021, 20:00
(0) (0)
Костинброд - Спорт
Прочетена: 2529 0

ОФК „Костинброд” изпълни целта си и успя да влезе в Трета Югозападна лига. В баража игран на стадиона в Бистрица, играчите на Георги Славчев записаха категорична победа с 4:1 над „Металург” Перник.

Първта възможност в срещата бе за “Металург”в 5 минута, но бе пропусната. В 6-тата минута обаче „Костинброд” излезе напред в резултата с гол на Цветан Генков. Пет минути по-късно, в 11-тата, резултатът бе удвоен след като точен бе Петър Димитров. Именно при този резултат дойде и почивката.

В 66-тата минута Генков реализира втори гол, с който направи резултата класически. Само две минути по-късно „Металург” намали на 3:1 с гол на Йордан Йорданов. 4:1 оформи Петър Димитров в 90-тата минута.

В другия бараж дублиращия отбор на „Пирин” Благоевград победи с 4:2 „Левски – Раковски”.