ОФК Правец с трети пореден равен

30 Септември 2018, 19:56
(0) (0)
Прочетена: 1915 0

Днес на стадиона в гр. Правец се изигра среща от четвъртия кръг на АОГ Запад между отборите на Правец и ФК Ком 98 Годеч. Отборът на Правец беше амбициран да запише трите точки срещу лидера в групата.

Мачът не започна добре за домакините. Още в самото начало допуснаха бързи два гола. Това стресира играчите на Христо Христов и добрите изяви на вратаря запазиха резултата само 2:0. В средата на полувремето Правчани се дигнаха и заиграха. Тяхната игра се подобри и закономерно до края на полувремето стигнаха до изравняване на резултата. Първо Денислав Иванов със страхотен плонж и удар с глава върна отбора си в мача. След това Росен Паргов възстанови равенството. Така свърши и първата част.

През второто полувреме и двата отбора имаха своите шансове за гол, но не стигнаха до такъв и закономерно разделиха точките по между си. Краен резултат 2:2.

В следващата среща ОФК Правец гостува в Искър Лакатник 07.10 от 16:00ч.

Ключови думи: ОФК "Правец"