ОФК Правец записа победа в контролата срещу ФК "Оселна"

20 Август 2018, 12:06
(0) (0)
Правец - Новини
Прочетена: 1787 0

ОФК "Правец" записа категорична победа в контролата срещу отбора на ФК "Оселна" с резултат 3:1. Мачът се проведе на изкуствения терен в Правец. Срещата премина при перфектна организация от страна на домакините.

Двубоят започна по-добре за гостите, който още в самото начало поведоха в резултата. Голът се получи след изпълнение на наказателен удар.
Отбора на Правец постепенно намери своя ритъм и до края на полувремето създаде няколко възможности за гол, но нямаха шанс.

Полувремето завърши при резултат 0:1 за ФК "Оселна".

Втората част отбора на Правец ознаменува добрата си игра като успя да реализира три безответни гола. Първия гол беше дело на Денислав Ивайлов. Малко след него се разписа и завърналия се в отбора Валери Данов, с хубав удар в долния ъгъл на вратата. Третото попадение беше дело на капитана на Правец - Иван Касапов, който завърши хубаво започната контраатака от Цветомир Ралков.

Мачът завърши при резултат 3:1.

Ключови думи: ОФК "Правец"