Отбора на "Петърч" стартира с чудесна победа първенството в ОГ София Запад

9 Септември 2019, 09:42
(0) (0)
Костинброд - Спорт
Прочетена: 1176 0

ФК „Петърч” стартира чудесно новото първенството в ОГ София Запад с победа като гост над „Ком” Годеч с 5:2. Отбора започна мача със самочуствие и усилията бяха възнаградени с гол на Георги Георгиев за 0:1. Освен гола „Петърч” диктуваше и събитията на терена в първите минути. След това последва домакински превес и „Ком” Годеч изравни с гол на Антонио Петков за 1:1. В края на полувремето Антонио Петков вкара своя втори гол с което домакините излязоха напред в резултат с 2:1.

През второто полувреме отбора на „Петърч” показа характер, като още в началото наложи темпо за което спомогнаха и извършените смени. Точен за 2:2 бе Адриян Нанков. Развръзката на мача дойде след като за домакините бе отсъдена дузпа която Янко Димитров спаси. Това сякаш пречупи „Ком” и още повече вдъхнови „Петърч”. Още в ответната атака след дузпата Марио Стоянов реализира за 2:3. До края на срещата Адриян Нанков вкара още два гола с което оформи крайното 2:5, както и своя хеттрик.