Отново равен и загуба за драгоманските отбори на минифутболна лига Е80

4 Юни 2019, 22:06
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1042 0

В мач от 3-ти кръг на провеждащата се съвместно в Драгоман и Сливница минифутболна лига „Е80” отбора на „All Stars” Драгоман записа втори пореден равен мач. Този път равенството бе 2:2 срещу един от фаворитите „Ком 98” Годеч. „All Stars” започна силно мача създавайки куп положения и поведе с 2:0 с голове на Ангел Нацков и Георги Александров. Двете асистенции за головете бяха дело на Димитър Алексиев. Резултата се запази до почивката. Веднага след подновяването на играта „Ком 98” намали с гол на Мирослав Асенов. Последва натиск на годечкия тим, който даде резултат. В 40-тата минута резултата бе изравнен за крайното 2:2 с гол на Владимир Владимиров.

Другия мач от провелия се в Сливница кръг завърши със загуба 2:8 за ФК „Драгоман” от „Божурище”.

В последния мач от кръга „Петърч” и „Костинброд” завършиха 5:5. Отбора на „Айсберг” Сливница почива.

Ключови думи: Драгоман