Първа победа за мъжкия отбор на Чавдар Етрополе

31 Август 2016, 20:32
(0) (0)
Прочетена: 2148 5

Домакинска победа постигна мъжкият отбор на Чавдар Етрополе срещу тима на ФК "Чепинец" /Велинград/, която е и първа от началото на първенството в Югозападната "В" футболна група. Срещата се игра от 18.00ч. на ст. "Чавдар" и отново събра доста почитатели на футбола дошли да подкрепят своя отбор. Етрополската формация се наложи с 6:2, като първото попадение бе отбелязано още във втората мин. на мача, а точен бе Михаил Михаилов. Шест минути по-късно Чавдар удвои преднината си с гол на Николай Ботев. До края на първото полувреме домакините диктуваха играта, която не се отличаваше с голяма динамика и основно се водеше в полето на тима от Велинград. След почивката головата сметка на Чавдар се увеличи, като точни бяха: Симеон Вешев, Николай Ботев и Виктор Пенчев, който е син на един от бившите наставници на Чавдар-Петър Пенчев. Гостите  се разписаха с един гол в собствената си врата и с един във вратата пазена от Христо Стаменов.