Първа загуба за минифутболния отбор на Драгоман на лигата в Годеч

5 Януари 2020, 13:33
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1150 0

В много оспорван мач от 4 кръг на зимната минифутболна лига в Годеч, отбора на „Драгоман” записа първа загуба. Тя дойде с 3:4 от тима на „Гадните Джиджовци” Своге. Резултата откриха първи футболистите от дефилето още в 4-тата минута. Последва обрат за 2:1 след голове на Димитър Алексиев и Димитър Иванов в рамките на само една минута. Веднага след гола на Иванов обаче резултата бе изравнен за 2:2 с гол на Кристиян Йорданов. При този резултат дойде и почивката на мача.

През втората част „Гадните Джиджовци” поведоха с 4:2, а 7 минути преди края Николай Зарков намали на 4:3. В оставащите минути до края нови голове не паднаха.

За „Драгоман” участие в мача взеха: Любослав Любомиров, Ангел Нацков, Николай Зарков, Петьо Петров, Димитър Алексиев, Мариан Чавдаров Китанов, Роберто Соколов, Димитър Иванов.