Пет гейма и много волейболни страсти в мача между ВК "Етрополе" и ВК "Козлодуй"

2 Февруари 2019, 20:00
(0) (0)
Прочетена: 1491 2

Оспорван и много динамичен мач изиграха мъжките отбори на ВК "Етрополе" гр.Етрополе и ВК "Козлодуй" гр.Козлодуй от първенството на А НВГ. Срещата се игра днес /2 февруари/ от 16.00ч. в спортна зала "Чавдар" и поднесе поредната порция качествен волейбол, който на моменти бе помрачен от спорни отсъждания на съдията на стола, които видимо внесоха напрежение у състезателите и предизвикаха недоволство в тима на домакините и публиката.
Началото на двубоя донесе успех за етрополската формация, която със серия от добри удари спечели първият гейм с 25:23. Втората част бе по-успешна и по-резултатна за гостуващия тим, който се наложи с 25:20 и така в третия гейм мача започна отначало, но с грешки в играта на домакините и увереност у съперника. На моменти разликата бе сериозна и етрополци бяха догонващи в резултата, но в крайна сметка затвориха гейма с 16:25, а това даде спокойствие на момчетата от крайдунавския град. В началото на четвъртия гейм преднината отново бе за гостите, но възпитаниците на Васил Василев имаха какво да покажат, защото всеки техен мач е наситен с огромно желание да дадат най-доброто от себе си и да извадят резерв от сили и точно това им донесе успеха с 25:23. Навлизайки в петия гейм и двата тима бяха с надеждата и желанието да грабната победата, която отиде при ВК "Козлодуй" с 15:12, поздравленията обаче са и за двата отбора, които се раздадоха на терена и зарадваха присъстващите с хубави реализации.