Събота, 5 Декември 2020, 07:39

Планови прекъсвания на тока в общините Ботевград, Правец и Етрополе за периода 2.-6.11

31 Октомври, 08:35
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 808


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 02 – 06 ноември 2020 г., включително:

Община Ботевград
На 03.11.2020 г. /08:46 - 09:45 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 05.11.2020 г. /08:16 - 09:45 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 06.11.2020 г. /08:15 - 09:45 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ - Боженица: 319004 , Долапището , За Провеждане На 72-Часови Изпитания , Махала Близнаковци , Махала Брусен 10 Къща, Махала Дончовци , Махала Кръста Къща, Махала Мурта , Махала Плоча , Махала Урвич 1, 9, 11, Къща, 29, Махала Усойната , Стопански Двор , УПИ XI-71, Кв.7 , Х-38, Кв.41 , Къща, 43, Фургон, Къща
На 05.11.2020 г. /09:46 - 10:15 ч.; 14:46 - 15:30 ч./ - Боженица: Махала Ласковци
На 02.11.2020 г. /09:46 - 10:30 ч./ - Ботевград: 003036 , 05815.13.34 , Ам Хемус Кв.Зелин Кв.13 Пл№1, Божура 14, Бреза 21, В.З. Чеканица , В.З. Зелин , В.З. Зелин, Ул.4-Та 1 , Здравец 36а, Зелин 3, Зелин-10-А , Зелин-11-А 1, Зелин-13-А 17, 40, 6 Вила, Зелин-14-А 6, 5, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 4, 52, 2 Вила, 7, 5, 42, Зелин-17-А 9, 2, Вила, 10, 15, 8, Зелин-18-А 3, 9, 1, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 3, 15, 10, 20, Зелин-22-А 1 Вила, 22, Зелин-24-А 12, 6 Вила, Зелин-25-А 15, 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-35-А 22, Зелин-36-А 8 Къща, 8 Къща, 8 Къща, 8 Къща, 8 Къща, 8, Зелин-37-А , Зелин-38-А 14 Вила, Зелин-4-Та 17, 39, 47, 8, Зелин-40-А 19, 21 Вила, Зелин-42-А 6, 8, 22, 26, 38, 34, Зелин-43-А 2, Зелин-5-Та 5, 13, 10, 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-Та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 23, 6, 18, 11, Зелин-8-А 24, 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-А 6, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, 4 Жил.Сграда, 21, Цветарски Център, 1ж, 4, 2б, 4ж, 1а, 70 Вила, 70 Вила, 107, 78, 70 Вила, 45б, 74, 70, 70 Вила, 70 Вила, 42, 70 Вила, 48, 40, 19, 50, 29, 36, 34, 69, 51 Вила, Зелин-Комката 11 Вила, 4, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния Път Вила, 3, 2б, 1, 2а, 5а, 8, 2, 21, 7, 68, 44, 35, 8, Зелин-Тодор Петров 40 Вила, 6, 18, Йошовски Трап , Казармен Вила, Кошарата , Курорт Зелин 20, 309, УПИ ІІІ-293, 15 Вила, 9, УПИ II-12 Кв.1, 29, 320, 340, 284, Временна Постройка, 5, Бунгало, 83, 283, 268, УПИ XVIII-1261 Кв.1, 52, Бунгало, 32, 15, Парцел С Барака, Стопанска Сграда, Имот 322, Вила №5, Музикален Клуб Охрид, 64, 3773, 71, 1, 8, Строеж, Местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Местност Чеканица , Местност Широко Ливаде , Павитта 30, Плюскач , Рачо Джамбов 27, Стубеля 53, Тодор Петров 30, УПИ IV-737.75 , УПИ XLV-1283, Кв.1, В.З Зелин , Христо Ботев 9, Цанкинска Воденица , Цар Иван Шишман 34, 34, Чеканица 16, 5 Вила, Вила, 5 Ул.13 Та, Червена Киселица 5, Почивна Станция, Почивна Станция, Вила
На 03.11.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:31 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, До Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Индустриална Зона Микроелектроника , Литаковско Шосе 1, Пик , Севаст Огнян (Партизанска) 6, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила
На 02.11.2020 г. /09:16 - 15:16 ч./ - Ботевград: Зад Зрч , Индустриална 2а, 3а, 3б, 3
На 03.11.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:31 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1, 14, 12, 9, 7, 11, Ален Мак 1, 2, 4, 1а, Баба Вида 8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бела Трафопост, Бор 1, 2, 8, 4, Ботева Чета 5, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 1, 4, 6, 2, 3, 93, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 82а, 101, 105, 68, 74, 127, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 84, 87, 50, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 4, 15, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, 22, 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Възраждане 3, 1, 2, 6а, Гео Милев 2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9, Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1, Горски Пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Извор 1, 9, Извън Регулация До С. Врачеш , Калето 22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кирил И Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Курорт Зелин , Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Майстор Вуно Марков 36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а, Малчика 2, 3, 1, 4, 6, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица , Мургаш 21, 22, 41, 18, 33, 7, 45, 9, 5, 1, 26, 13, 16, 23, 29, 36, 3, 38, 15, 11, 4, 31, 28, 46, 20, 37, 51, 12, 14, 35, 24, 47, 49, 19, 2, Оборище 14, 1, 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 6, 5, 7, 12, 5, 4, Опълченска (Яташка) 2, 3, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-Ти Септемвр 1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, 12, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 59, 46, 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3, Преслав 9, 7, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 2, 9, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Радовец 1, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1, 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 2, 8, 4, 2, 2а, 3, Софрони Врачански 1, 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 6, 10, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8, Страншки Рът 2, 12, 4, 6, 10, 5, 8, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, 11, 17, 1, Съединение (Радка Докова) 1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 5, 7, 9, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, 2, 191а, 182а, 168, 165, 176, 156, 188а, 178, 190, 164, 180, 189, 1980, 151, 214, 181, 155, 161, 162, 196, 166, 153, 207, 173, 206, 175, 158, 195, 154, 197, 152, 205, 215, 174, 160, 188, 216, 186, 208, 231, 184, 179, 169, 199, 193, 225, 157, 142, 227, 159, 201, 210, 163, 146, 177, 221, 148, 194, 172, 218, 212, 144, 200, 170, 182, 167, 149, 171, 204, 183, 150, 187, 213, 223, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 1
На 03.11.2020 г. /08:31 - 09:30 ч.; 08:46 - 09:45 ч.; 17:00 - 18:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 05.11.2020 г. /08:16 - 09:45 ч.; 08:31 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 06.11.2020 г. /08:15 - 09:45 ч.; 08:31 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ - Елов Дол: Пекинци , Толовско Ливаде , Тополовско Ливаде , Къща, Вила, Махала Лисовци, &Quot; Махала Кьорколовци, Къща, Махала
На 02.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 04.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 05.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 06.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Краево: Махала Маринков Рът , Къща
На 03.11.2020 г. /08:46 - 09:45 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 05.11.2020 г. /08:16 - 09:45 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 06.11.2020 г. /08:15 - 09:45 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Безименна 1, Махала Барбушовци , Махала Върха , Махала Ганинци , Махала Големо Усое , Махала Горановци Къща, Махала Креща , Махала Мановци , Махала Павловци , Махала Пейчовци , Махала Пелиница Къща, Махала Ръждавец , Махала Томовци , Къща, Вила, Къща, Къща, Къща
На 03.11.2020 г. /08:31 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ На 05.11.2020 г. /08:31 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ На 06.11.2020 г. /08:31 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Безименна 1, Махала Креща , Къща, Вила, Къща, Къща, Къща
На 03.11.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 09:16 - 15:31 ч.; 14:16 - 15:31 ч./ - Литаково: 3ти Март 1, 6, 4, 8, Антон Младенов 12, 2, 10, 1, 3, Архангела (Петко Буковански 3, 7, 2, 5, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Бачо Киро 6, 2, Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35, Бойчо Огнянов 2, 6, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Бузлуджа 5, 9, 2, 15, Васил Левски 6, 4, .2, 1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Вуто Койчев 12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Възход 17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, 34, 30, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Генерал Похитонов 15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Георги Бенковски (Г.Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Георги Раковски (Д.Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, 2, 1, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Една Българка (М.Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Илия Монев В Стоп.Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10, Калето (Сашка) 3, Кап.Тодор Тодоров 2, Кирил И Методи 5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1, Кирил Стаменов 1, 2, Коцо Докуленски 2, 3, Кочо Честименски (М.Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, Къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, Къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, Къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Младен Пеьов 2, 1, Мургаш 11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Начо Иванов 7, 5, 3, 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18, Парцел V-41, Кв.9 Къща , Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 5, 28, 12, 26, 5, 25, Петко Мицовски 15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, Къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12, Писана 1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 Къща, Победа 1, Поп Христо Дойчев 5, 2, 3, 4, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Светлина 5, 9, 2, 3, Свобода 7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1, Спас Соколов 5, 12, 10, 4, 3, 6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6, Столетов 22, 18, 5, 8, 4, 6, Страцин (Кост. Буковански) 15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6, Тодор Каблешков (Н.Маринов) 1, 3, 14, 4, 6, 2, 10, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-Ти Iх) 15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39, Шипка 3, 3, Юри Гагарин 9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11, 30
На 04.11.2020 г. /14:16 - 15:16 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Извън Регулацията Вила, Местност Камен Дол , Павилион
На 04.11.2020 г. /09:16 - 09:45 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Местност Камен Дол
На 03.11.2020 г. /08:46 - 09:45 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 05.11.2020 г. /08:16 - 09:45 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ На 06.11.2020 г. /08:15 - 09:45 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград
На 04.11.2020 г. /09:16 - 09:45 ч./ - Радотина: Къща
На 04.11.2020 г. /09:16 - 15:16 ч.; 09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:16 ч./ - Рашково: Махала Белчово Къща, Махала Габровница Вила, Къща, Вила, Къща, 6, 0, Къща
На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Рашково: Махала Габровница Вила, Къща
На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Скравена: Алипи Първанов 37, 33, 60, 50, 55, 54, 38, 41, 56, 49, 76, 17, 25, 19, 35, 23, 58, 78, 42, 68, 40, 62, 15, 45, 27, 51, 70, 12, 29, 13, 36, 64, 74, 66, 21, 44, 48, 46, 47, 52, 43, Атанас Събков 4, Васил Левски 8, 7, 13, 10, 14, 17, 5, 9, 1, 15, Грамаде 41, 44, 38, 48, 14, 18а, 5, 12, 37, 3, 4, 23, 61, 26, 2, 8, 1, 36, 29, 10, 30, 15, 7, 33, 20, 21, 39, 22, 24, 43, 19, 6, 16, 11, Изгрев 4, 6, Кап.Димитров 7, 6, 2, 4, Крушарска (К.Муканска) 17, 15, 23, 27, 31, 29а, 21, 29, Лазар Георгиев 9, 7, 10, 20, 2, 6, Лазар Стоянов 8, Любен Каравелов 17, 15, Ноновска 8, Околовръсна 25, 8, 19, 13, 17, 21, 15, 10, 23, Околовръсна 2, 3, 11, 5, 2а, 7, Петър Берон 2, 18, 10, 12, 1, 4, 16, 3, Поручик Георгиев 6, 12, 4, 17, 16, 3, 19, 14, 10а, 10, 13, 1, 9, 7, 11, 8, 5а, 15, Свещ. Георги Поп Димитров 3, 13, Свобода 9, 13, 5, 12, Синчец 1, Стефан Караджа 8, УПИ VII-266, Кв.9 , Хаджи Димитър 4, 13, 2, 9, 5, 11, 1, Цар Борис I 3, 5, 2, 4, Цар Симеон 1
На 06.11.2020 г. /09:46 - 15:16 ч./ - Трудовец СПОТ ГРУП ЕООД

Община Правец
На 03.11.2020 г. /13:16 - 14:15 ч./ На 05.11.2020 г. /09:16 - 10:00 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство , ІІ Кв. 26, Махала Джамбазите , Махала Семкова Къща, Пи-083145 М.Мариновото , Сграда, Вила, ТП , Къща, Вила, ТП
На 05.11.2020 г. /09:46 - 10:15 ч.; 14:46 - 15:30 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, , Махала Ликовци В Землището На Стр. Полигон, Махала Мусатете Къща, Махала Пешната Лъка Къща, Махала Раздолата , Махала Свин Дол , Махала Сечковци , Махала Станчовец , Махала Черни Връх
На 05.11.2020 г. /09:46 - 15:30 ч./ - Видраре: Махала Градище , Махала Ликовци В Землището На Стр. Полигон, Махала Мусатете Къща, Махала Пешната Лъка Къща, Махала Раздолата , Махала Станчовец , Махала Черни Връх
На 02.11.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 03.11.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 04.11.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 05.11.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 06.11.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Видраре: Махала Джамбазите , Махала Семкова Къща, Пи-083145 М.Мариновото
На 05.11.2020 г. /09:16 - 10:00 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ - Джурово: Васил Левски 1, Волга 1, Вутьо Миков 3, 9, 2, 5, Генерал Гурко 3, 1, Генерал Елис 10, 5, 7, Георги Димитров 25, 13 3, 50, 38, 14, 29, 40, 17, 13 2, 53, 37, 43, 44, 23, 16, 21, 36, 13 1, 30, 19, 26, 32, 47, 41, 13, 12, 46, 20, 52, 42, 55, 13 4, 27, 45, 13, Гошо Воденичаров 15, Девети Септември 9, Димитър Грънчаров 15, 16 Училище, 11, 10, 30, 38, 14, 3, 24, 17, 7, 18, 36, 22, 32, 28, 20, 2, 13, 8, 34, 4, 21, Иван Мицев 2, 6, Капитан П.Стайков 16, 20, 14, 3, 22, 18, 2, 24, 28, Матю Воденичаров 42, 44, 19, 14, 23, 25, 29, 13, 22, 15, 41, 30, 10, 11, 9 Къща, 41а, 18, 34, 16, 15а, 6, 8, 9, 1, 11, 3, 7, 5, Махала Герановица 1а Къща, 1 Къща, Къща, 11, 12б, ТП , Къща, Нератовице 4, 11, 7, 8, 13, Отряд Бенковски 1, 14, 5, 16, 6, 3, Павел Корчагин 7, 4, 2, 8, 4, 5, 3, 1, 9, Стара Планина 9, 7, УПИ Iii.Кв.2 , ТП , ТП , ТП
На 03.11.2020 г. /13:16 - 14:15 ч./ - Джурово: Васил Левски 2, 4, 6, 1, 5, 3, 14, 7, 13, Волга 2, 6, 4, 1, Вутьо Миков 39, 35, 28, 32, 30, 3, 9, 2, 5, 13, 14, 29, 15, 18, 20, 11, 25, 19, 10, 16, 21, Генерал Гурко 3, 1, Генерал Елис 10, 5, 7, Георги Димитров 10, 9, 6, 1, 11, 8, 7, 2, 5, 3, 4, 13, 25, 13 3, 50, 38, 14, 29, 40, 17, 13 2, 53, 37, 43, 44, 23, 16, 21, 36, 13 1, 30, 19, 26, 32, 47, 41, 13, 12, 46, 20, 52, 42, 55, 13 4, 27, 45, Гошо Воденичаров 15, Девети Септември 13, 47, 34, 48, 23, 10, 58, 36, 40, 29, 27, 22, 5, 1, 14, 3, 44, 37, 50, 2, 11, 38, 54, 31, 46, 8, 16, 42, 17, 41, 4, 33, 6, 35, 56, 7, 15, 21, 9, Димитър Грънчаров 15, 16 Училище, 11, 10, 30, 38, 14, 3, 24, 17, 7, 18, 36, 22, 32, 28, 20, 2, 13, 8, 34, 4, 21, Иван Мицев 17, 5, 7, 19, 11, 27, 4, 12, 10, 2, 6, Иван Яковенко 4, Камилче 5, 9, 1, 3, 7, 11, Капитан П.Стайков 16, 20, 14, 3, 22, 18, 2, 24, 28, Малък Искър 2, 4, 3, 10, Матю Воденичаров 42, 44, 19, 14, 23, 25, 29, 13, 22, 15, 41, 30, 10, 11, 9 Къща, 41а, 18, 34, 16, 15а, 6, 8, 9, 1, 11, 3, 7, 5, Махала Герановица 1а Къща, 1 Къща, Къща, 11, 12б, ТП , Къща, Махала Камилче Къща, Мико Лаков 2, 14, 4, 6, 3, 22, 24, 20, 16, 28, 26, Млада Гвардия 2, Нератовице 4, 11, 7, 8, 13, Отряд Бенковски 1, 14, 5, 16, 6, 3, Павел Корчагин 7, 4, 2, 8, 4, 5, 3, 1, 9, Петър Томов 1, 16, 2, 6, Първи Май 2, 1, Септемврийци 15, 4, 13, Стара Планина 6, 9, 7, Тодор Христов 2, УПИ III.Кв.2 , Чавдарци 36, 2, 34, 26, 12, 18, 6, 20, 24, 15, 19, 32, 8, 28, 1, 22, 33, 17, 16, 5, 30, 10, 4, 14, 38, Червена Армия 4, 1, 3, 2, Юрий Гагарин 1, 6, 2, 5, 4, ТП , ТП ТП ТП ТП
На 02.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 04.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 05.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 06.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Джурово: М.Беляновец Кв.9 УПИ VІІІ , Махала Беляновец ТП , Къща
На 05.11.2020 г. /09:46 - 10:15 ч.; 14:46 - 15:30 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците , Махала Венчарете , Махала Връбчовци Вила, Махала Габрика Мтп, Мтп, Махала Димитровци Къща, Махала Дола , Махала Златовци Къща, Махала Кардашица , Махала Костадиновец Къща, Махала Репавище , Махала Рударец Къща, Махала Свин Дол , Махала Смесите , Махала Стайковци , Махала Трънето , Махала Чекотин Къща, Упи-ХІ-8, Кв.4 , ТП , ТП , Стопанска Сграда, Къща, ТП
На 05.11.2020 г. /09:46 - 15:30 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците , Махала Връбчовци Вила, Махала Габрика МТП, Мтп, Махала Димитровци Къща, Махала Дола , Махала Златовци Къща, Махала Кардашица , Махала Кленака , Махала Костадиновец Къща, Махала Репавище , Махала Рударец Къща, Махала Свин Дол , Махала Сечковци , Махала Смесите , Махала Стайковци , Махала Трънето , Махала Чекотин Къща, Упи-Хі-8, Кв.4 , ТП , ТП , Стопанска Сграда, Къща, ТП
На 03.11.2020 г. /13:16 - 14:15 ч./ На 05.11.2020 г. /09:16 - 10:00 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ - Манаселска Река: Лъга , М. Генчовци Екатте 46961, Махала Буджов Дол , Махала Вила Манаселски Мост , Махала Гараж , Махала Гола Могила , Махала Долна Липа , Махала Драгоица , Махала Липа , Махала Печор , Махала Смолевица Къща, Махала Череша , Махала Чульовци Къща, Вила, Укопете , Къща, ТП , Мтп
На 05.11.2020 г. /09:16 - 15:00 ч./ - Манаселска Река: Махала Гола Могила , Махала Драгоица , Махала Череша
На 03.11.2020 г. /13:16 - 14:15 ч./ - Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус , Махала Балинска , Махала Баренска Къща, Махала Вельовци Къща, Махала Витьовци , Махала Владовци Къща, Махала Войновци Жилищна Сграда, Бунгало, Къща, Махала Вълчиновци , Махала Габрика Къща, Махала Гетовци Къща, Махала Господарска Вила, Стопанска Постройка, Махала Дачовци , Махала Дрена Къща, Махала Кратунете Къща, Мтп, Махала Манастира , Махала Робовица , Махала Стойковци , Махала Цековци Къща, Махала Чифлика , Махала Ямата , ТП , Къща, Къща, ТП , Къща, ТП
На 05.11.2020 г. /09:16 - 10:00 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ - Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус , Махала Вельовци Къща, Махала Владовци Къща, Махала Вълчиновци , Махала Кратунете
На 02.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 03.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 04.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 05.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 06.11.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Осиковица: Махала Баренска Къща
На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Осиковица: Махала Габрика Къща, Махала Гетовци Къща, Махала Цековци Къща, Къща, ТП
На 03.11.2020 г. /13:16 - 14:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището , Луковешки Дол 117001, Махала Гроздене Мтп, Къща, Махала Драйчовци , Махала Нанковска , Махала Рачовци Къща, Мтп, Мах.Кръстьовци
На 04.11.2020 г. /13:46 - 15:00 ч./ - Правец: IV, Кв.9 , VI, Кв.2 , VI-179, Кв.104 , VII, Кв. 2, От 514-От.424 7, Бор 8, 7, Канцелария Социални Грижи, Борова Гора , В.Пенчов 26, 20, Васил Драгнев 6, Васил Левски 85, 49, 41, 47, 45, 61, 83, 79, 75, 59, 63, 26а, 50, 81, 53, 65, 57, 69, 52, 71, 77, 51, 43, 87, 46, 48, 55, 73, 67, 118, 133, 157, 143, 163, 147, 145, 134, 139, 136, 122, 106, 124, 151, 126, 104, 137, 155, 130, 110, 114, 128, 161, 132, 108, 133а, 141, 165, 112, 100, 159, 102, 120, 72, 86, 99, 74, 98, 80, 100, 111, 125, 105, 88, 113, 109, 123, 131, 97, 121, 101, 107, 82, 94, 129, 6, 95 А, 119, 96, 76, 103, 95, 90, ТП , 70, 66, Сборен, 56 Сборен, 93, 68, 91, 60, 62, 89, Витомерица 8, Втора 1, Възраждане 2, 1, 13, 18, 11, 26, 20, 17, 8, 16, 22, 64, 72а, 59, 57, 68, 72, 86, 60, 43, 38, 88, 39, 78, 46, 29, 25, 52, 53, 82, 33, 31, 56, 58, ТП , 54, 49, 36, 34, 21, 98, 65, 96, 67, 69, 92, ТП , 58, 61, 100, 3, 32, Вълко Цолов 2, 4, 8, 6, 1, 3, 7, 5, Генерал Гурко 6, 20, 7, 4, 2, 11, 3, 13, 5, 6, Генерал Раух 1, 23, 17, 4, 19, 15, 11, 13, 21, 6, 25, 26, Градешница 7, 2, 8, 10, 1, 6, Градище 5, 1, 3а, 3, 4 Къща, Григор Гошев 27, Димитър Грънчаров ТП , Драган Йотов 7, 9, 3, Елаша 7, 1, 3, Стопанска Сграда, Епископ Генадий ТП , 28, Здравец 16, 8, 3, 14, 6, 12, 10, 18, 4, 1, 2, 5, 7, 28, 24, 26, 22, 20, Иван Пеев Маруша 14, 2, 4, 3, 6, 10, 11, 5, 1а, 9, 12, 8, 7, Лесковец 4, 11, 10, 14, 9, 12, 2, 5, Липа 4, 2, М.Елша Имот 087033 , Махала Боянско Къща, Стр.На Ограда, Махала Дивчов Рът Къща, Махала Драганско Къща, Къща, Вила, Махала Живковска Воденицата, Махала Манастирица Къща, 1 Къща, Мтп, 1, Бунгало, 1 Къща, Махала Поповска , Махала Правешки Ханове , Махала Пушкарско Къща, Къща, Къща, 67, Къща, Махала Симидарско Къща, Къща, Месност Елаша 1, Местност Дългата Орница , Местност Семидарска , Местност Стилковски Рът , Местност Топилата Къща, Къща, Местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Младост 6, 2, 4, 11, 1, 9, 3, Моновец 8, 2, 7, 6, 15, 1, 11, 5, Никола Иванов Янин 1, 9, 6, 5, 4, 2, 3, Никола Комита 3, 4, 1, Никола Проданов 5, 12, 10, 2, 3, 6, 7, 1, Опълченска 11, 16, 15, 9, 12, ТП , 13, 2, 22 Гараж, 21, 23, Осма 3, 7, 12, Острома 5, 1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, Пета 5, 3, Полска 6, 3, 1, 2, Поп Марко 7, 17, 10, 9, 14, 11, 4, УПИ XIII-852, Кв.76, 20, 6, 16, 5, 15, 26, Първа 1, Работническа 9, 2, 1 Вила, 7, 5, 4, 3, 9, Радушиновец 1 А, Роза 2, 35, Свети Анастасий 2, 4, 1, Свети Теодор Тирон 2, 6, Свобода 5, 3, 13, Север 105, 40 108а, 108 А, 106, 107, 108, Търговски Обект, ТП , 108а, 104, 201, 101, 1 203, 203, 202, 102, Седма 3, Стара Планина 4, 2, 6, ТП , Стара Река 5, 21, 9, 2, 17, 15, 23, 19, 13, 11, Страшка Могила 1, 5, 6, 4, 2, Тодор Живков 1, 4, Трета 4, Трети Март 51, 49, ТП , 33, 35, 55, 41, 30, 1, 24 1, 24, 6, 6, 6а, 26 6а, 6 6, 26 6, 28 6, ТП , 20, Преместваем Търговски Обект №, 18, 13, 21, 17, 4, 29 5, 29 4, Пешеходна Зона, УПИ 225 Кв. 110 , УПИ III-862 В. 50 , УПИ XV, Кв.20 Върху Покрива На Младежки Дом, УПИ Х Кв.57 , УПИ ХI-Кв.2 , Филип Тотю 5, Хан Аспарух 7, 2, 4, 3, 21, 8, 5, 6, Христо Ботев ТП , 3, 5, 15, ТП , 21, 11, 19, 17, Цветко Вълков 3, 8, 11, 5, 6, 7, 9, 10, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, 1, 2, 4, 7, 5, ТП , Червената Вода 5, 6, 2, 3, 1, Четвърта 3, 5, Шеста 4, 1, 2, Ясен 10, 105, 108, 108, Фургон, 110, Бунгало, 6, 5, 104, 101, 203, 202, 102, 201
На 05.11.2020 г. /09:46 - 10:15 ч.; 14:46 - 15:30 ч./ - Правец: Елосов Дол , Махала Дивчов Рът Къща, 104, Махала Драганско Къща, Махала Дръвница Къща, Махала Манастирица ТП , Къща, 1, 1 Временен Строителен Обект, Махала Правешки Ханове , Местност Елисов Рът Ограда, Средора , Тодор Живков 1
На 04.11.2020 г. /09:46 - 10:00 ч.; 09:46 - 15:00 ч./ - Правец ТЕРА ТУР СЕРВИЗ ЕООД
На 05.11.2020 г. /09:46 - 15:30 ч.; 09:46 - 10:15 ч.; 14:46 - 15:30 ч./ - Правешка Лакавица: 001626 Бивш Стопански Двор , Голямата Ливада , Махала Церица , Къща, Мтп, Къща, *0*, Вила, ТП
На 02.11.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 03.11.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 04.11.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 05.11.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 06.11.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Равнище: ТП , Къща
На 05.11.2020 г. /09:16 - 10:00 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ - Равнище: I Кв.29 , XVII-290, Кв.46 , Мах. Грозьов Дол , Махала Големанско , УПИ II-196 Кв.8 , УПИ IV-327 Кв. 30 , УПИ XII-85 , Къща, МТП, ТП , Къща, Вила, Фурна, Стопанска Сграда, ТП , ТП , Къща
На 02.11.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 03.11.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 04.11.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 05.11.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 06.11.2020 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Равнище: I Кв.29 Махала Големанско , УПИ XII-85 , ТП , Къща, Вила, Фурна
На 02.11.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 03.11.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 04.11.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 05.11.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 06.11.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Равнище: I Кв.29 УПИ II-196 Кв.8 , УПИ IV-327 Кв. 30 , Стопанска Сграда, ТП
На 05.11.2020 г. /09:46 - 15:30 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила , Махала Борова Шума , Махала Бурньовица , Махала Венеца , Махала Венчарете , Махала Габриците , Махала Курман Къща, Махала Ласковци , Махала Лъга 1, Махала Преход Къща, Махала Требеш , Махала Усоето , Махала Чуклата , Махала Чукльовци , Къща, ТП
На 05.11.2020 г. /09:46 - 10:15 ч.; 14:46 - 15:30 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила , Махала Борова Шума , Махала Бурньовица , Махала Венеца , Махала Габриците , Махала Курман Къща, Махала Лъга 1, Махала Преход Къща, Махала Требеш , Махала Усоето , Махала Чуклата , Махала Чукльовци , Къща, ТП

Община Етрополе
На 06.11.2020 г. /09:16 - 15:16 ч./ - Бойковец: Орище , УПИ-І-142 , Фуражомелка, Пивница-Магазин Брезите, Къща, +, Вила, 0, Вила, Къща, 1 Почивен Дом, Вила
На 03.11.2020 г. /13:16 - 14:15 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001 Вр.Стр.Обект, II, Кв.1 , Кладевски Дол 13, Махала Бобища Къща, Махала Гарсовец , Махала Дупковец , Махала Нейков Дол , Махала Радов Дол , УПИ VI-154 Кв 21 , Вила, Къща, Къща, Вила
На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Горунака: Георги Бакалов 27, Софроний 16
На 03.11.2020 г. /13:16 - 14:15 ч./ - Етрополе: Къща, Вила, ТП 1
На 03.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 06.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Етрополе: 114 4, Явор-Таван, Явор, 3, 27-Ми Ноември 2, 4 4, 1, 2 2, 2, 28 3, 4, Александър Стамболийски 3, 6, 2, 5, 4, Васил Петлешков 14, 3, 10, 8, 5, 12, Георги Антонов 42, 26, 33, 28, 37, 25, 44, 34, 27, 24, 35, 30, 40, 32, 29, 22, 46, Двадесет И Седми Ноември 28 1, Елаците 99, А, Малина 1, 5, Отец Паисий 16, 14, 15, Партизански 37, 50, 48а, 44, 48, 37в, Партизански 5, 20, 1, 3, Победа 14, 25, 27, 23, 5, 29, 22, 31, 21, 16, Руски До Гимназията, 67, 65, 63, Софроний 10, 20, 28, 16, 12, 30, 14, 8, 2, 32, 22, 24, 26, 6, 18, Сто И Втори 1 1, 1/Звезда/, Сто И Четринадесети Ропотамо, Явор, 4, 3, Столетов 1а, Трети Март 7, 8, 9, 6, 3, 1, 5, 2, 11, 10, 4, Христо Ботев 29, 40, 36, 19, 42, 21, 25, 27, 34, 38, 33, 23, Христо Смирненски 42, Христо Ясенов 46, 2
На 02.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 04.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ На 05.11.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Етрополе: 114 4, Явор-Таван, Явор, 3, 27-Ми Ноември 2, 4 4, 1, 2 2, 2, 28 3, 4, Александър Стамболийски 3, 6, 2, 5, 4, Васил Петлешков 14, 3, 10, 8, 5, 12, Георги Антонов 42, 26, 33, 28, 37, 25, 44, 34, 27, 24, 35, 30, 40, 32, 29, 22, 46, Двадесет И Седми Ноември 28 1, Елаците 99, А, Малина 1, 5, Отец Паисий 16, 14, 15, Партизански 5, 20, 1, 3, Партизански 37, 50, 48а, 44, 48, 37в, Победа 14, 25, 27, 23, 5, 29, 22, 31, 21, 16, Руски До Гимназията, 67, 65, 63, Софроний 10, 20, 28, 16, 12, 30, 14, 8, 2, 32, 22, 24, 26, 6, 18, Сто И Втори 1 1, 1/Звезда/, Сто И Четринадесети Ропотамо, Явор, 4, 3, Столетов 1а, Трети Март 7, 8, 9, 6, 3, 1, 5, 2, 11, 10, 4, Христо Ботев 29, 40, 36, 19, 42, 21, 25, 27, 34, 38, 33, 23, Христо Смирненски 42, Христо Ясенов 46, 2
На 06.11.2020 г. /09:16 - 15:16 ч./ - Етрополе: Баш Самоков , Вилна Зона Язовира , Георги Антонов 51, 50, 47, 54, 52, 55, Георги Бакалов 25, 16, 15, 14, 18, 24, 23, 26, 27, 13, 22, 19, 17, Етрополе, УПИ I-За Дап Кв.137, Йорданка Чанкова 24, 33, 26, Малки Искър 49, Махала Иванчовец , Месност Ябланица , Местност Баш Самоков Къща, Къща, Къща, Отец Паисий 1, 9, 6, 3, 8, 5, 5а, 2, 7, Партизански 60, Руски 191, 137, 139, 131, 140, 153, 154, 152, 164, 150, 129, 146, 151, 141, 162, 142, 143, 133, 149, 148, 147, 156, 155, 160, 158, 145, 135, 144, Славяни 2, Сливница 4, 2, 1, 6, 10, 8, 3, УПИ 4 Кв.135, Ябланица , 2, 1, 4, Шивашки Цех
На 03.11.2020 г. /13:16 - 14:15 ч./ - Малки Искър: Къща

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Източник: balkanec.bg

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (9)

Какво е Вашето мнение за затварянето на ул."Свобода?

Анкета » коментари (9)

Какво е Вашето мнение за затварянето на ул."Свобода?

отговори
Напълно съм съгласен (662)
70% Complete
Не съм съгласен (395)
70% Complete
Съгласен съм за еднопосочно затваряне на улицата (356)
70% Complete