Петък, 15 Ноември 2019, 17:52

Планови прекъсвания на тока в общините Ботевград, Правец, и Етрополе за периода 4-8 ноември

4 Ноември, 17:58
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 405


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 04 ноември - 08 ноември 2019 г, включително:

Община Ботевград
На 04.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 05.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски 46, Александър Батенберг 45, 41, 47, Балканска Складова База, Бузлуджа 7, 60, В.З.Зелин, Ул.4-та 1, Здравец 36а, Зелин 3, Зелин-13-А 17, 40, Зелин-14-А 6, 5, Зелин-16-А 42, Зелин-17-А 9, 2, Вила, 10, 15, 8, Зелин-18-А 3, 9, 1, Зелин-35-А 22, Зелин-36-А 8, Зелин-38-А 14 Вила, Зелин-4-та 17, 39, 47, Зелин-5-та 5, 13, 10, Зелин-7-А 23, Зелин-А 6, Зелин-Д-Р Асен Златаров 42, 70 Вила, 48, 40, 19, 50, 29, 36, 34, 69, 51 Вила, Зелин-Комката 11 Вила, 4, Зелин-Средния път 68, 44, 35, 8, Зелин-Тодор Петров 40 Вила, Курорт Зелин 64, 3773, 71, 1, 8, Строеж, Плиска 5, Преслав 20, 12, 32, 14, Рачо Джамбов 27, Саранск 6, 8, 5, 12, Саранск 7, 9, Стубеля 7, 4, 5, 11, 9, 15, 13, 2, 3
На 04.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 05.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Врачеш: Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, Съединение (Радка Докова) 1, Теменуга 38, 36, 40, Цар Иван Шишман (М.Найденов 1, 6, 16, 10, 8, 7, 8 8, 22, 24, 5, 4, 20, 2, 14, 3, 13, 12, 26, 11, 23, 9, 18, Цар Освободител( 17 Ятаци) 46, 23, 30, 51, 21, 26, 49, 17, 28, 38, 18, 56, 50, 31, 27, 135, 16, 42, 12, 40, 39, 20, 45, 24, 22, 36, 52, 29, 14, 43, 35, 44, 53, 48, Шипка 12, 5, 2а, 19, 34, 204, 17, 15, 2, 10, 8, 4, 6, 18а, 13, Ясен 4, 2
На 04.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 05.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Ангел Кънчев 7, 4, 2, 5, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Ген.Скобелев 24, 20, 30, 3, 14, 28, 26, 6, 7, 16, 22, 2, Георги Бенковски 24, 31, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Искър 3, 15, 5, 17, 11, 13, 1, 9, Кубрат (Христо Ветовски) 20, 4, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 17, 7, 24, 11, 19, 26, 20, 13, 14, 6, 11а, 9, 21, 15, 8, 23, 4, 3, 22, 1, 12а, Медвен 18, 3, Оборище 2, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Паисий 17, 12, 21, 6, 22, 19, 20, 16, 23, 3, 15, 2, 10, 26, 9, 4, 24, 14, 8, 7, Панайот Волов 5, 6, 3, Петко Войвода (Иван Гешков) 9, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Седма 12, 2, 6, 1, 14, 10, 4, 7, 3, 5, Стара Планина 3, Филип Тотьо (Тодор Доков) 45, 2, 16, 8, 24, 39, 25, 35, 18, 37, 23, 20, 4, 22, 29, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21
На 04.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 05.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов) 1, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, Георги С. Раковски (Р.Доков 15, 19, 10, Дондуков 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 2, 4, Захари Стоянов (Тодор Томов 1, 2, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Медвен 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, Новаченка (Филип Кръстев) 10, 6, 12, Опълченска 1, Рударка 16, Сан Стефано 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Съединение (Ленин) 1, 3, УПИ IX-238 Кв.12, Хаджи Димитър 1, 2, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24
На 04.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 05.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: 000230, Александър Стамболийски 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Васил Вунчев 15, Околовръсна 1, Стефан Караджа 8, Христо Ботев 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21
На 04.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 05.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец 1, 7
На 04.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 05.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 08.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Литаково: 3ти Март 1, Антон Младенов 12, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Боговина 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Георги Бенковски (Г.Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Кап.Тодор Тодоров 2, Кочо Честименски (М.Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 78, 32, Начо Иванов 7, 5, 3, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Победа 1, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, Шести Септември (9-ти Iх) 74
На 05.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Литаково: Боговина 25, 35, Велчова Завера (Илия Шопов) 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, Една Българка (М.Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, Кирил и Методи 1, Люто Войвода 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, Къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Младен Пеьов 2, 1, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Поп Христо Дойчев 5, 2, 3, 4, Свобода 7
На 05.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 07.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Рашково: Махала Белчово Къща, Махала Габровница Вила, Къща, Вила, Къща, 6, 0, Къща
На 05.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Близнаковци, Махала Брусен 10 Къща, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Дончовци, Махала Кръста Къща, Махала Мурта, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница Къща, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич 1, 9, 11, Къща, 29, Махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв.7, Х-38, Кв.41, Къща, 43, Фургон, Къща
На 05.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци Къща, Махала Мановци, Махала Ръждавец
На 05.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград
На 06.11.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, До Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Индустриална Зона Микроелектроника, Литаковско Шосе 1, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила
На 06.11.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1, Баба Вида 8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10, Бела Трафопост, Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 1, 4, 6, 2, 3, 93, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 82а, 101, 105, 68, 74, 127, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 84, 87, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, Васил Левски 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, Възраждане 3, 1, 2, 6а, Гео Милев 2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9, Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Извор 1, 9, Калето 22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Майстор Вуно Марков 36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а, Малчика 2, 3, 1, 4, 6, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица, Оборище 14, 1, Околчица 6, 5, 7, 12, 5, 4, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-ти Септемвр 1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 12, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 46, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3, Преслав 9, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 6, 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1, Славейков (Васил Коларов) 2, Софрони Врачански 1, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 6, 10, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, 11, 17, 1, Съединение (Радка Докова) 1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, 2, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 71а, 48, 54, 57, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 63, 54д, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65, 8, 18, 20, Хан Аспарух 15, 16, 12, 17, 18, 10, 14, 13, 19, 19а, 3, 1, 4, 2, 5, Христо Ботев 20, 13, 12, 10, 11, 6, 9, 23, 21а, 5, 18, 17, 28, 16, 19, 2, 1, 21, 7, Цар Иван Шишман (М.Найденов 1, 6, 16, 10, 8, 7, 8 8, 22, 24, 5, 4, 20, 2, 14, 3, 13, 12, 26, 11, 23, 9, 18, Цар Освободител( 17 Ятаци) 10, 17, 8, 2, 21, 6, 7, 4, 46, 23, 30, 51, 21, 26, 49, 17, 28, 38, 18, 56, 50, 31, 27, 135, 16, 42, 12, 40, 39, 20, 45, 24, 22, 36, 52, 29, 14, 43, 35, 44, 53, 48, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 12, 5, 2а, 19, 34, 204, 17, 15, 2, 10, 8, 4, 6, 18а, 13, 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, Явор 12, 4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2, Ягода 8, 2, 6, 3, 1, 12, Ясен 4, 2, Вила, Работилница, 12, 15, 24, 1
На 06.11.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Литаково: 3ти Март 1, 6, 4, 8, Антон Младенов 12, 2, 10, 1, 3, Архангела (Петко Буковански 3, 7, 2, 5, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Бачо Киро 6, 2, Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35, Бойчо Огнянов 2, 6, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Бузлуджа 5, 9, 2, 15, Васил Левски 6, 4, .2, 1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Вуто Койчев 12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Възход 17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, 34, 30, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Генерал Похитонов 15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Георги Бенковски (Г.Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Георги Раковски (Д.Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, 2, 1, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Една Българка (М.Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Илия Монев В Стоп.Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10, Калето (Сашка) 3, Кап.Тодор Тодоров 2, Кирил и Методи 5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1, Кирил Стаменов 1, 2, Коцо Докуленски 2, 3, Кочо Честименски (М.Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, Къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, Къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, Къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Младен Пеьов 2, 1, Мургаш 11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Начо Иванов 7, 5, 3, 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 5, 28, 12, 26, 5, 25, Петко Мицовски 15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, Къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12, Писана 1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 Къща, Победа 1, Поп Христо Дойчев 5, 2, 3, 4, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Светлина 5, 9, 2, 3, Свобода 7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1, Спас Соколов 5, 12, 10, 4, 3, 6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6, Столетов 22, 18, 5, 8, 4, 6, Страцин (Кост. Буковански) 15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6, Тодор Каблешков (Н.Маринов) 1, 3, 14, 4, 6, 2, 10, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти Iх) 15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39, Шипка 3, 3, Юри Гагарин 9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11, 30
На 06.11.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила
На 06.11.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Врачеш: Севаст Огнян (Партизанска) 6
На 06.11.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Литаково
На 06.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070, УПИ ХіV-191, Кв.48, Къща, ТП ТКЗС, Къща
На 06.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе Жилищна Сграда, Къща, УПИ III-25 Кв. 4, Ограда, Къща, Къща, Вила, Къща
На 06.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев 7, 4, 2, 5, Васил Левски 60, 52, 37, 17, 46, 42, 19, 31, 23, 36, 32, 40, 29, 25, 50, 21, 58, 35, 54, 38, 56, 33, Ген.Скобелев 24, 20, 30, 3, 14, 28, 26, 6, 7, 16, 22, 2, Георги Бенковски 24, 31, Добруджа 7, 5, 2, 6, 8, 4, Елин Пелин 2, 7, 5, 1, 3, извън регулацията Вила №45, Вила, Искър 3, 15, 5, 17, 11, 13, 1, 9, Козлодуй 4, 7, 1, 8, 3, 2, 6, 5, Кубрат (Христо Ветовски) 20, 4, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 17, 7, 24, 11, 19, 26, 20, 13, 14, 6, 11а, 9, 21, 15, 8, 23, 4, 3, 22, 1, 12а, Оборище 2, Паисий 17, 12, 21, 6, 22, 19, 20, 16, 23, 3, 15, 2, 10, 26, 9, 4, 24, 14, 8, 7, Панайот Волов 5, 6, 3, Петко Войвода (Иван Гешков) 9, Седма 12, 2, 6, 1, 14, 10, 4, 7, 3, 5, Стара Планина 3, Филип Тотьо (Тодор Доков) 45, 2, 16, 8, 24, 39, 25, 35, 18, 37, 23, 20, 4, 22, 29, Христо Смирненски 11, 10, 5, 4, 14, 3, 34, 15, 12, 13, 8, Черешово Топче 54, 46, 27, 50, 48, 21, 23, 29, 42, 15, 19, 64, 17, 70, 12, 56, 13, Четвърта 8
На 06.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол, Къща
На 06.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008, Къща, Вила, Къща, Вила, Къща
На 06.11.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 14:45 ч./ - Скравена: Любен Каравелов 1а
На 07.11.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Радотина: ПИ №055008, Вила, Къща

Община Правец
На 04.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 05.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 08.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: Махала Вельовци Къща, Махала Владовци Къща, Махала Вълчиновци, Махала Кратунете
На 04.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 05.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий ТП, 28, Махала Боянско Къща, Стр.На Ограда, Махала Драганско Къща, Вила, Махала Манастирица 1 Къща, Махала Пушкарско Къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 Кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10
На 05.11.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ - Правец: IV-6393, Север 403, Строеж на Къща, 402, 403, 402
На 06.11.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Правец: Бор 8, Витомерица 8, Генерал Гурко 6, Елаша 7, 1, 3, Опълченска 11, 16, 15, 9, 12, ТП, 13, Север 104, Страшка Могила 1, 5, 6, 4, 2, Филип Тотю 5, Червената Вода 5, 6, 2, 3, 1, 104
На 06.11.2019 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Правец: Махала Правешки Ханове
На 07.11.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Разлив: Махала Маргинска МТП
На 08.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Манаселска Река: Укопете, МТП
На 08.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Манаселска Река: М. Генчовци Екатте 46961, Махала Гола Могила, Къща, ТП

Община Етрополе
На 05.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:00 - 09:45 ч.; 08:00 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци В Землището на Стр. Полигон, Махала Мусатете Къща, Махала Пешната Лъка Къща, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх
На 05.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Боженица: Махала Ласковци
На 05.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци Вила, Махала Габрика Мтп, Мтп, Махала Димитровци Къща, Махала Дола, Махала Златовци Къща, Махала Кардашица, Махала Костадиновец Къща, Махала Репавище, Махала Рударец Къща, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин Къща, УПИ-Хі-8, Кв.4, Тп, Тп, Стопанска Сграда, Къща, Тп
На 05.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правец: Елосов Дол, Махала Дивчов Рът Къща, 104, Махала Драганско Къща, Махала Дръвница Къща, Махала Манастирица Тп, Къща, 1, 1 Временен Строителен Обект, Махала Правешки Ханове, местност Елисов Рът Ограда, Средора, Тодор Живков 1
На 05.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, Махала Церица, Къща, Мтп, Къща, *0*, Вила, ТП
На 05.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман Къща, Махала Лъга 1, Махала Преход Къща, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци, Къща, Тп
На 05.11.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:00 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Средни Рът: Махала Бечовското Къща, Махала Голяма Глава Къща, Махала Дунавското Къща, Махала Койчовци Къща, Махала Кондурите Къща, Махала Куваница Къща, Махала Мончово Търне Къща, Махала Средни Рът Къща, Махала Краева Бачия Къща, Махала Кръста Къща, Махала Марково Равнище Къща, Махала Скр. Колиби Къща, Къща, Къща
На 05.11.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 07.11.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 08.11.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Връбчовци Вила, Махала Габрика Мтп, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци Къща, Махала Кардашица, Махала Костадиновец Къща, Махала Свин Дол, Махала Стайковци, Махала Трънето
На 06.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Джурово: Генерал Елис 5, 7, Георги Димитров 13, Гошо Воденичаров 15, Димитър Грънчаров 15, 16 Училище, 11, 10, 30, 38, 14, 3, 24, 17, 7, 18, 36, 22, 32, 28, 20, 2, 13, 8, 34, 4, 21, Матю Воденичаров 42, 44, 19, 14, 23, 25, 29, 13, 22, 15, 41, 30, 10, 11, 9 Къща, 41а, 18, 34, 16, 15а, 6, 8, 9, 1, 11, 3, 7, 5, Махала Герановица 1а Къща, 1 Къща, Къща, 11, 12б, ТП, Къща, Нератовице 7, 8, 13, Отряд Бенковски 3, Павел Корчагин 7, 4, 2, 8, 4, 5, 3, 1, 9, УПИ III.Кв.2, ТП, ТП
На 06.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Осиковица: Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Вельовци Къща, Махала Владовци Къща, Махала Вълчиновци, Махала Кратунете
На 06.11.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, XVII-290, Кв.46, Махала Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв.8, УПИ IV-327 Кв. 30, УПИ XII-85, Къща, МТП, ТП, Къща, Вила, Фурна, Стопанска Сграда, ТП, ТП, Къща
На 06.11.2019 г. /08:30 - 15:15 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Видраре: Лъга, Махала Печор
На 06.11.2019 г. /08:30 - 15:15 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Манаселска Река: М. Генчовци Екатте 46961, Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица Къща, Махала Череша, Махала Чульовци Къща, Вила, Укопете, Къща, ТП, МТП

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Източник: balkanec.bg

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (6)

Къде ще празнувате Новогодишните празници

Анкета » коментари (6)

Къде ще празнувате Новогодишните празници

отговори
В България (218)
70% Complete
В чужбина (42)
70% Complete
Няма да празнувам (87)
70% Complete