Петък, 24 Май 2019, 20:43

Планови прекъсвания на тока в общините Елин Пелин, Костинброд, Своге, Драгоман и Сливница за периода 13-17.05

12 Май, 18:54
(0) (0)
Елин Пелин - Новини
Прочетена: 496


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 13-17.05.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Драгоман
На 13.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340,Кв.32а, УПИ Хi-92,Кв.15
На 17.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Калотина: Първа

Община Елин Пелин
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Ботевград: Витиня
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Григорево: УПИ Iii -283 Кв.20
На 15.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008, 615, 654, 662, I-914, 33 А, Iх-191, Кв.34, V-162, Кв.33, Землището На С.Елешница, Имот №919, Извън Регулация, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л Iv-263, Кв.19, Парцел Хіі-385, Кв.39, Пи 101 В I-Ва Част, Пи 364, Пи №913, УПИ I-861 Кв.34а, УПИ Xvii - 205, Кв.35, УПИ Х-43, Кв.6, УПИ Хіі-121, Кв.15
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Липа
На 14.05.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ Xv 042023 133, Ii Кв.143, Xi-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, УПИ I-15005, Кв.164д, УПИ XII-663,Кв.155
На 14.05.2019 г. /08:15 - 14:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ii Кв.143, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Плиска, София, УПИ XII-663,Кв.155
На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Асен Златаров, Верила, Витоша, Добри Чинтулов, Липа, Новоселци, Средец, Страцин
На 15.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Желява: 24-Ти Май/Георги Димитров/, 29204.7604.17, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Пи -098018, Пи № 72, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев
На 14.05.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите На Населеното Място, Ix-41 Кв. 8, Iх-Общ,Кв.57, V-1, 59 Псд, Vi,Кв.55, Viii Кв. 55, Viii Кв.57, Xi-302, XIIi--130, Кв.12, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Иглика, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Люлин, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, Ул.Извора №1, УПИ I-3 Кв.2, УПИ Ii, Кв. 57, УПИ Viii-162, Кв.28, УПИ XIIi-9, Кв.4, УПИ І-Общ Кв.57, УПИ Ііі-І, Кв.58-Псд, УПИ Х-384 Кв. 35, УПИ Хх-365, Кв.33, УПИ Ххііі-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна
На 15.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Потоп: 048064, М.&Quot;Прекръсте&Quot;
На 15.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Потоп
На 14.05.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Равно Поле: V// Кв.28, Верила, Геренска, Житен Клас, Зора, Киро Ст. Киров, Николай Сандов Велев, Синчец, Чекалска
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Равно Поле: Верила, УПИ I -5,12,54,55 Kb 11
На 16.05.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Столник: Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9
На 15.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2019 г. /09:45 - 15:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Чурек: Ii-266,Кв 4, Местност Жерково, П-Л Xvi-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4

Община Костинброд
На 16.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11,Кв 152, М.Пояке, Местност Пояке, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20
На 15.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: Viii-476 Кв.27, Местност Лешке, Парцел Viii, УПИ Ix-275 Кв.35, УПИ Xxx-16 Кв.44
На 16.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: 38978.624.23, Братя Миладинови, Генерал Влад.Заимов, Добри Чинтулов, Дравски Бой, Иван Асен Ii, Индже Войвода, Обединена, Опълченска, Сергей Румянцев, Слана Бара, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински Бой, УПИ/Парцел4155,Кв.50, Хан Аспарух, Хан Крум, Шияковци, Юрий Гагарин
На 14.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Извор, Капитан Райчо, Марица, Маслово, Рожен, Софроний Врачански, Страцин, Турист, Явор
На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Дванадесети Април, Еделвайс, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Липа, Малина, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Спортист, Средна Гора, Фондови Жилища, Цар Самуил, Цветна
На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Блато, Васил Левски, Вит, Витан, Витоша, Дунав, Камчия, Ком, Мир, Мусала, Пирин, Струма, Тополница, УПИ XIIi-207 Кв.8, Шипка, Шопска Комуна

Община Своге
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково
На 15.05.2019 г. /10:15 - 15:45 ч./ - Бов, Общ. Своге
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Губислав
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Дружево
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах.Радеж Тп Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина
На 15.05.2019 г. /10:15 - 15:45 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Искър, УПИ V-68, Кв.19
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Левище
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Градище, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIIi, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-Xv-46
На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв.3
На 13.05.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Своге: Кв.Домишлярете, Махала Домишлярете, Слатина

Община Сливница
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Безден: .УПИ Іv-126, Кв.2 В.З. Бистрица, В.З. Бистрица УПИ Хvі-164, УПИ Vii-116, Кв.1, УПИ-Ix-510,Кв.5а
На 15.05.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман
На 15.05.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Ii Кв.52, Акация, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Велчова Завера, Витоша, Гео Милев, Граничар, Драгония, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Искър, Кв.81,УПИ І, Кирил Богданов, Кирил И Методи, Кольо Фичето, Космонавт, Любен Каравелов, Люляк, М.Окол УПИ І-21,22,23 Кв.1, Малина, Международно Шосе, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пета, Петър Берон, Пи 162112, Пирин, Първи Май, Рила, Свети Климент Охридски, Свети Стефан, Септемвриец, Синчец, Стара Планина, Стефан Стамболов, Три Уши, УПИ XII-828, Кв.57, Хvii-366 Кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон Велики, Чепън, Черноризец Храбър, Шести Септември, Шипка
На 15.05.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ - Драгоман: Мест. Космина
На 17.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Драготинци
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Опицвет: Под Костело Землище С.Опицвет
На 13.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Опицвет
На 13.05.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кирил И Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин
На 13.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Мир, Паисий Хилендарски, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 13.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.


Източник: balkanec.bg

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

За кого ще гласувате на изборите за европарламент на 26 май?

Анкета » коментари (1)

За кого ще гласувате на изборите за европарламент на 26 май?

отговори
ГЕРБ и СДС (69)
70% Complete
БСП за България (85)
70% Complete
ДПС (7)
70% Complete
ВМРО-БНД (21)
70% Complete
Атака (4)
70% Complete
Патриоти за Валери Симеонов (НФСБ) (10)
70% Complete
Воля – Българските Родолюбци (11)
70% Complete
Демократична България (4)
70% Complete
Коалиция за България (3)
70% Complete
Глас Народен (1)
70% Complete
ПП Възраждане (5)
70% Complete
За друга формация (5)
70% Complete
За независим кандидат (10)
70% Complete
Нямам намерение да гласувам (56)
70% Complete