Сряда, 22 Май 2019, 05:46

Планови прекъсвания на тока в общините Елин Пелин, Своге, Костинброд, Драгоман, Сливница за периода 15-19 април

22 Април, 06:48
(0) (0)
Елин Пелин - Новини
Прочетена: 325


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 22 – 25 април 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Драгоман
На 22.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340,Кв.32а, УПИ ХI-92,Кв.15
На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 24.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 25.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Драгоил: М.Крива Бара / Кв.12, местност Локва

Община Елин Пелин
На 22.04.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Равно Поле

Община Костинброд
За периода 22-23.04.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Божурище: Европа
На 22.04.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: местност Раниславци, УПИ III-10
На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Безден: III-174, Ix-60, Кв.12, VII-66, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв.25, С.Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ ХІІ-47, Кв.10 В.З.Бистрица
На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Богьовци: XIx-198,264, Кв.13, Имот 5340057, Общ.Костинброд, ПИ 534.50, УПИ I-193 Кв.16, УПИ II -29, Кв.9, УПИ IX-115 Кв.26, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв.25
На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 155,6, Беледие Хан, Белидие Хан
На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан
На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Костинброд: 4498, М. Кока Кола, II-3772, Кв 76в, III-900.7309, XV-3434 Кв.76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г.М.Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Копривщица, Малина, Марица, Маслово, махала Беледие Хан, махала Лешков Връх, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Роса, Средец, УПИ XxV-3317,Кв.76г, УПИ ХIII-3346,Кв.76а, УПИ Хі-3106,Кв.235, УПИ Хіі-3254 Кв 116, Успех, Черно Море
На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Опицвет: УПИ XII-250, Кв.25, 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, Имот 014001, УПИ XIV-169 Кв.32, УПИ XV-86 Кв.23
На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Утуката, Шопска Комуна
На 23.04.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Хераково: ПИ 145016
На 23.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Костинброд: II-3772, Кв 76в, III-900.7309, XV-3434 Кв.76в, Бели Брези, Белица, Г.М.Димитров, Дванадесети Април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Копривщица, Малина, махала Лешков Връх, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Панайот Волов, Поп Харитон, УПИ XxV-3317,Кв.76г, УПИ ХIII-3346,Кв.76а
На 24.04.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Костинброд: 4200,4267,До Кв.20, XI-5206,Кв.51, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, УПИ Ix-4329 Кв.52, УПИ XIII-249.3532, УПИ XxxIII-3532, УПИ XxxIV-6208 Кв.260, УПИVIII-605 Кв.205, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин
На 24.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 25.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Дванадесети Април, Еделвайс, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Липа, Малина, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Спортист, Средна Гора, Фондови Жилища, Цар Самуил, Цветна

Община Своге
На 23.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Своге: 23 Септември, V-1577, Кв.100, Балкан, Бранчовица, Гр.Своге, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Искър, Кв107, Люлин, махала Осми Тунел, Миньорска, Мусала (Ал. Димитров), Осми Тунел, Петър Берон, Рединска Китка, Рила, Рудничар, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, УПИ ХхI Кв.139, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин
На 24.04.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Батулия: Кв.176в, Община Своге, махала Кукура, местност Манастиро и Градо
На 24.04.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Буковец, Общ. Своге
На 24.04.2019 г. /10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Реброво: Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, махала Бивола, махала Брестово, махала Кори, махала Реката, махала Слатина, Пейо К.Яворов, Търговска, УПИ Vіі - 345 Кв.25, УПИ XV 221 , Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски
На 24.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Реброво: Батулийска Битка, махала Бивола, махала Слатина, УПИ Vіі - 345 Кв.25, Христо Смирненски
На 24.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Бакьово
На 24.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Огоя: II-24, 075039, М.Влаков Дол, махала Ябланишка, махала Войкин Дол-Реката
На 24.04.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Ябланица, Общ. Своге: 200909, махала Две Реки, Общ.Своге Мтп Тихов Дол

Община Сливница
На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 22.04.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 3 Та, 500179, 653, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв.26
На 23.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Безден: .Упи ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, В.З. Бистрица УПИ ХVІ-164, УПИ VII-116, Кв.1, УПИ-Ix-510,Кв.5а
На 23.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Опицвет: Под Костело Землище С.Опицвет
На 23.04.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин
На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-ра, 348, Кв.62, 45-та, 46-та, V-364,Кв.63, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова
На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Братушково: V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300
На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Гургулят: XVI-17 Кв.9
На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10-та, 17-та, 20-та, 3-та, 500179, 653, 7-ма, 8-ма, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, местност До Село, УПИ XIV-531 Кв.26, УПИ XIV-90 Кв.6, УПИ XVII-92 Кв.6
На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Радуловци: махала Рейна Река, Хііі-47,Кв.19
На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Ракита, Общ. Сливница: УПИ II-76
На 24.04.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.


Източник: balkanec.bg

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (0)

За кого ще гласувате на изборите за европарламент на 26 май?

Анкета » коментари (0)

За кого ще гласувате на изборите за европарламент на 26 май?

отговори
ГЕРБ и СДС (50)
70% Complete
БСП за България (65)
70% Complete
ДПС (5)
70% Complete
ВМРО-БНД (15)
70% Complete
Атака (4)
70% Complete
Патриоти за Валери Симеонов (НФСБ) (8)
70% Complete
Воля – Българските Родолюбци (10)
70% Complete
Демократична България (4)
70% Complete
Коалиция за България (3)
70% Complete
Глас Народен (1)
70% Complete
ПП Възраждане (5)
70% Complete
За друга формация (5)
70% Complete
За независим кандидат (9)
70% Complete
Нямам намерение да гласувам (40)
70% Complete