Сряда, 11 Декември 2019, 02:09

Планови прекъсвания на тока в общините Елин Пелин, Своге, Костинброд, Драгоман, Сливница за периода 25-29.03

24 Март, 07:29
(0) (0)
Елин Пелин - Новини
Прочетена: 446


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 25 - 29 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Драгоман
На 25.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгоман: Акация, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Гео Милев, Граничар, Искър, Космонавт, Международно Шосе, Никола Й.Вапцаров, Пирин, Стара Планина, Стефан Стамболов, Цар Симеон Велики, Чепън
На 25.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 29.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово: Упи І-340,Кв.32а, Упи Хi-92,Кв.15
На 25.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Велчова Завера, Кольо Фичето, Никола Й.Вапцаров, Синчец, Стефан Стамболов, Христо Ботев, Цар Симеон Велики
На 26.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгоман: Акация, Велчова Завера, Кв.81,Упи І, Отец Паисий, Пирин, Синчец, Стефан Стамболов, Христо Ботев, Цар Симеон Велики, Шести Септември

Община Елин Пелин
На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Ботевград: Витиня
На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Григорево: Упи III -283 Кв.20
На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008, 615, 654, 662, I-914, 33 А, Iх-191, Кв.34, V-162, Кв.33, Землището На С.Елешница, Имот №919, Извън Регулация, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л Iv-263, Кв.19, Парцел Хіі-385, Кв.39, Пи 101 В I-ва Част, Пи 364, Пи №913, Упи I-861 Кв.34а, Упи XVII - 205, Кв.35, Упи Х-43, Кв.6, Упи Хіі-121, Кв.15
На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин
На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Желява: 24-Ти Май/Георги Димитров/, 29204.7604.17, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Пи -098018, Пи № 72, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев
На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Потоп: 048064, М. ;Прекръсте ;
На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Чурек: II-266,Кв 4, Местност Жерково, П-Л Xvi-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4
На 28.03.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Упи Xv 042023 133, Xi-1764, София, Упи I-15005, Кв.164д
На 28.03.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: Витоша, Местност Пазарски Път, Сердика, Упи XIII-9, Кв.4, Упи Ііі-І, Кв.58-Псд, Хан Аспарух
На 28.03.2019 г. /10:15 - 14:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: Iх-Общ,Кв.57, Vi,Кв.55, VIII Кв. 55, VIII Кв.57, Xi-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Иглика, Искър, Кв.57 Парцел 5, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Преслав, Радецки, Рила, Упи II, Кв. 57, Упи І-Общ Кв.57, Упи Ііі-І, Кв.58-Псд, Хаджи Димитър, Чойна

Община Костинброд
На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Безден: .Упи Іv-126, Кв.2 В.З. Бистрица, III-174, Ix-60, Кв.12, VII-66, В.З. Бистрица Упи Хvі-164, Гълъбов Камък, М. Могилата Упи77,24, Пи №243,Кв.25, С.Безден Общ.Костинброд Упи Хііі-78, Упи 77.9, Упи VII-116, Кв.1, Упи Хіі-47, Кв.10 В.З.Бистрица, Упи-Ix-510,Кв.5а
На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 155,6, Беледие Хан, Белидие Хан
На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Опицвет: Упи XII-250, Кв.25, 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, Имот 014001, Упи Xiv-169 Кв.32, Упи Xv-86 Кв.23
На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Костинброд: 4498, М. ;Кока Кола ;, II-3772, Кв 76в, III-900.7309, Xv-3434 Кв.76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г.М.Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Копривщица, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие Хан, Махала Лешков Връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Роса, Средец, Упи Xxv-3317,Кв.76г, Упи ХIII-3346,Кв.76а, Упи Хі-3106,Кв.235, Упи Хіі-3254 Кв 116, Успех, Черно Море
На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Утуката, Шопска Комуна
На 25.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Костинброд: 4498, М. ;Кока Кола ;, II-3772, Кв 76в, III-900.7309, Xv-3434 Кв.76в, Бели Брези, Белица, Г.М.Димитров, Дванадесети Април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Копривщица, Малина, Махала Беледие Хан, Махала Лешков Връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Поп Харитон, Упи Xxv-3317,Кв.76г, Упи ХIII-3346,Кв.76а
На 25.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Богьовци: Xix-198,264, Кв.13, Имот 5340057, Общ.Костинброд, Пи 534.50, Упи I-193 Кв.16, Упи II -29, Кв.9, Упи Ix-115 Кв.26, Упи X-126 Кв. 25, Упи Хіі-127 Кв.25
На 25.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан
На 25.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Хераково: Пи 145016
На 26.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Костинброд: Xi-3760, Акация, Белица, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Ломско Шосе, Мусала, Път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни Брег, Упи XVIII-2309 Кв.148, Филип Тотю
На 27.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Райна Княгиня, Славянска, Упи III Кв.100, Упи XII Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 27.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ На 28.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 29.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Дръмша
На 29.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Царичина

Община Своге
На 26.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Своге: Воденицата
На 26.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Томпсън
На 27.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Владо Тричков: Махала Клисура, Махала Ромча
На 27.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Своге: Балкан, Борова Гора, Бранчовица, Воденицата, Възход, Зора, Крайречна (Г. Кирков), Мусала (Ал. Димитров), Никола Йонков Вапцаров, Райко Даскалов, Рединска Китка, Средна Гора, Табаните, Черно Море, Юрий Гагарин
На 28.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Батулия: Местност Манастиро И Градо
На 28.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Владо Тричков: 17-та, 19-та, 28-Ма, 30-та, 32-ра, 34-та, 36-та, 37-Ма, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 5-та, 9-та, М. Падината, М.Ровините, Махала Куклите, Махала Орешец, Упи VII-298, Кв.23, Упи Х-39,43

Община Сливница
На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Алдомировци
На 25.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ - Опицвет: Под Костело Землище С.Опицвет
На 25.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кирил И Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин
На 25.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Алдомировци: Алдомировска (Г.Димитров), Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта
На 25.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница
На 25.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ На 26.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Драготинци
На 25.03.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, Упи XII - 512, 513, Кв.116, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка
На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: 1-737,Кв.33, 618205, 719030, Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Иван Асен II, Извор, Индже Войвода, Капитан Райчо, Клокотница, Княз Борис, Колю Фичето, Македония, Марица, Маслово, Местност Твърдака, Пи4269, Обединена, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Пи 618159, Поп Богомил, Прохлада, Рожен, Свобода, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Турист, Упи Xv-3798 Кв.2, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци, Юрий Гагарин, Явор
На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Опицвет
На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Петърч: 068032, Xxv, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, Упи 019024,М.Под Село/Ливаге/, Упи I- 574 Кв.39, Упи I-1102, Кв. 54а, Упи Ix-651,Кв.41, Упи Lx, Упи VII Кв.34, Упи VII-596 Кв.50, Упи XIII-207 Кв.8, Упи Xlix, Упиix-1009,Кв.57, Упиxxі-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна
На 26.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Пи №67372.26.118
На 26.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Извор, Капитан Райчо, Марица, Маслово, Рожен, Софроний Врачански, Страцин, Турист, Явор
На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Гургулят: Xvi-17 Кв.9
На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:30 ч./ - Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-ра, 348, Кв.62, 45-та, 46-та, V-364,Кв.63, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах.Слатина, Мах.Шишкова
На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:30 ч./ - Радуловци: Мах.Рейна Река, Хііі-47,Кв.19
На 27.03.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 14:30 ч./ - Ракита, Общ. Сливница: Упи II-76
На 27.03.2019 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Гургулят: Xvi-17 Кв.9, Xvi-17 Кв.9
На 27.03.2019 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ - Братушково: V-263, VII-299 Кв.19, Упи Xvi-300
На 27.03.2019 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-та, 3 Та, 500179, 653, 7 Ма, 8 Ма, Xi-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, Местност До Село, Упи Xiv-531 Кв.26, Упи Xiv-90 Кв.6, Упи XVII-92 Кв.6
На 27.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ На 28.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 3 Та, 500179, 653, 8 Ма, Xi-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, Упи Xiv-531 Кв.26

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.


Източник: balkanec.bg

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (7)

Къде ще празнувате Новогодишните празници

Анкета » коментари (7)

Къде ще празнувате Новогодишните празници

отговори
В България (412)
70% Complete
В чужбина (79)
70% Complete
Няма да празнувам (211)
70% Complete