Четвъртък, 17 Октомври 2019, 23:56

Планови прекъсвания на тока в общините Елин Пелин, Своге, Костинброд, Драгоман за периода 7-11.10

7 Октомври, 06:59
(0) (0)
Елин Пелин - Новини
Прочетена: 454


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07 – 11 октомври се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Елин Пелин
На 07.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Григорево: 0004028
На 07.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов 2, Детелина 15, 12, 13, 11, 10, 14, Кирил и Методий 27, 25, 25
На 07.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: I-Кв. 134, II-941 Кв 88, IV 805, V Кв. 28, VI -914 Кв. 140, VI-142, VII-117, Кв. 36, Автогара, Акация 2 Мургаш, Алеко Константинов 27, 28, 25, 26, 23, 6, 8, 3, 10, 1, 7, 1, 19, 14, 11, 18, 22, 20, 12, 24, 9, 15, 13, 16, 39, 50а, 44, 46, 43, 48, 50, 45, 31, 49, 37, 54, 32, 40, 60, 62, 42, 34, 35, 30, 58, 52, 36, 47, Белите Брези 1, 1, 3, 5, 4, 1, 1б, Борис I 14, 5, 15, 3, 7, 12, 13, 6, 11, 9, 14, 10, 4, България 63, 22, 32, 53, 20, 49, 67, 38б, 75, вила, 59, 28, 61, 55, 34, 65, 73, 57, 26, 18, 39, 17, 37, Васил Априлов 10, 14, 5, 10, 16, 15, 6, 22, 11, 18, 8, 7, 17, 3, 1, 6, Васил Левски 16, 21, 1, 14, Васил Левски, Витоша 18, 24, 4, 10 3, 6, 10 4, 12 Сутерен, 4, 30, 12, 20, 12 Партер, 10 2, 16, 3, 10, 14, 34, 22, 26, 10 10, 2, 8 3, 2, 1, 4, 10, 28, Владимир Заимов При №1, Гайдарец 6, 9, 5, 14, 10, 3, 1, 7, 1а, 4, 11, 2, Георги Бенковски 3, 9, 4, 1, 6, 8, 10, 5, Десислава При Ликов, 3, 10, 1 3, 1 3в, 1, Детелина 5, 19, 21, 9, 8, 3, 22, 17, 7, 16, 23, 6, 26, 24, 20, 25, 4, 2, Дунав 7, 12, 10, 5, 9, 1, 3, Екзарх Антим I 6, 15, 18, 3, 1, 22, 28, 14, 17, 10, 20, 8, 13, 26, 23, 19, 7, 16, Елин Пелин 3, 2 45, 45, 1, 2 4 45, Зорница 2, 5, 8, 9, 11, 7, 1, 3, 10а, 6, 10, 13, Ивайло 6, 2, 5, Иван Асен Втори 1, 11, 9, 13, 2, 4, 7, 8, 3, Иван Вазов 1, 1а, Детски Магазин, 1 Автогара, 1, 36, 5, 27, 12, 11, 10, 40, 7, 32, 18, 8, 9, 22, 21, 13, 4, 3б, 38, 23, 20, 25, 6, 19, 34, Иглика 22, 18, 12, 5, 16, 7, 14, 8, 2, 5, 3, 4, 6, Калоян 30, Магазин За Авточасти, 17, 34, 28, 3, 1, 2, 12, 14, 24, 7, 3, 10, 1, 18, 8, 4, 6, 20, Кв. 165 УПИ II-За Озеленяване и Пешеходна Зона, Кирил и Методий 10, 15, 26, 36, 32, 2, 20, 19, 20 103/4, 21 3, Климент Охридски 4, 6, 12, 3, 5, 10, 11, 8, 19 Склад Топливо, 20, 16, 26, 14, 22, 19 Топливо-Склад, С/У 21, 28, 18, 24, 13, 1, 7, 2, Кольо Фичето 3, 4, 5, 1а, 1, Кочо Честименски, Лесновска 1, 3а, Лозенец 14, 5, 4, 2, 1, 3, 12, 9, 11, 8, 10, 16, Любен Каравелов 15, 18, 2, 11, 12, 5, 22, 13, 19, 16, 4, 23, 8, 3, 9, 28, 14, 30, 20, 26, 32, 21, 7, 25, 29, Максим Горки, Марица 2, 8, 11, №9, 7, 1, 10, 6, 3, 4, 13, 5, Мургаш 26, 5, 3, 7, 4, 3б, 2, 26, 22, 13, 16, 9, 7, 20, 18, 28, 15, 19, 23, 24, 17, Независимост 1, 2, 22, 1, 7, 2, 16, 14, 10, 5, 10. , 1, 2, Неофит Бозвели 18, 7, 12, 4, 16, 1, 8, 14, 6, 2, Неофит Рилски 7, 1, 12, 5, 4, 10, 6, 8, 11, 2, 12, Никола Й. Вапцаров 11, 2, 6, 45 Стара Поща, 10, 7, 6 1-Вениш, 9 Апартамент, 9, До Жб, 6 1, 9, 5, 7, 1 1-Бойко, 4, 11, 1, 6, 1, 8, 1 1, 1, 7, Николай Чудотворец 5, Новоселци 164, При №93, 91, 174 А, 91 къща , 170, 166, При №99, 10, 83, 89, 156, 87, 168, 156, 61, При №156, 162, С/У Никси, 56, 136, 75, 140, 1983, 142, 73, 71, 150, 69, 138, 146, 152, 168, 148, 144, 79, 77, 172а, 154, 158, 156, Околовръстен път 7, 1, 10 УПИ XxII-1691, Кв. 1, 1, Пазар Автогара, Панайот Хитов 7, 4, 1, 5, 3, Пейо К. Яворов, Плиска 6, 2, 8, 8а, 4, 10, Синчец 3, 9, 4, 2, 7, 1, 11, Славянска 2, 1, 5, София 7, 21, 3, 40, 3, 9, 26, 5, 13, 21, 5, 28, 35, 12, 20, 25, 13, 33, 6, 15 3, 17, 31, 15, При №45, 10-12 Васил Левски, 11, 36, 32, 38, 34, При №40, 52, 48, 44, 62, 46, 64, 50, 30, 54, 40, 42, 56, Софроний Врачански 1, 6, 5, 7, 3, 4, Средец 32, 18, 26, 24, 20, 28, 22, Стара Планина 5, 3, Стефан Караджа 1, 20, 12, 2, 4, 7, 9, 18, 24, 3, 21, 23, 5, 14, 22, 11, 6, 16, 19, Стоян Михайловски 26, 22, 24, 8, 12, 6, 14, 10, 20, 8, 8, 4, 14, 18, 1, 1, 30, Трети Март 8, 10, 14, 4, 11, 5, 2, 6, 13, 9, 7, 23, 16, 20, 17, 19, 18, 25, 15, 21, 24, 22, 27, 26, УПИ XVIII-619 Кв. 10а, УПИ 22-2 Кв. 165, УПИ II-318 Кв. 161, УПИ II-742, УПИ XIx-164, Кв. 32, УПИ XIx-1674, Кв. 134-Б, УПИ XIx-1794, Кв. 134, УПИ XVIII-1674 Кв. 1346, УПИ І-185 Кв. 166, УПИ Х-292, Кв. 23, Филип Тотю 14, 22, 16, 6, 12, 18, 20, 8, 4, 2, Хаджи Димитър 38, 17, 32, 28, 34, 26, 30, 15, 13, 11, 36, 24, 7, 12, 6, 22, 9, 164, 2, 3, 20, Хан Аспарух 34, 24, 39, 51, 20, 33, 37, 23, 25, 19, 14, 16, 22, 15, 13, 18, 53, 28, 35, 12, 40, 11, 31, 1, 8, 6, 7, 3, 9, 3а, 4, 5, 2, Хан Крум 4, 2, 8, 13, 3, 8а, 1, Христо Ботев 22, 18, 20, 29, 16, Цар Асен I 15, 10, 25, 17, 19, 12, къща , УПИ XxII-113, Кв. 36, 22, 14, 29, 24, 23, 16, 18, 29/1/, 21, 31, 8, 7, 13, 6, 11, 5, 1, 9, Цар Симеон 5, 2, 5, 3, 6, 29, 5, 33, 19, 9, 7, 23, 27, 15, 25а, 11, 13, 21, 13а, 25, Чаталджа 1, 2, 8, 3, 5, 6, Шипка 11, 2, 7, 8, 4, 10, 1, 6, 5, 9, 2, 4, 3, 1, 5, 2, 4, 3, 6, 5, 1, 6, 16, 45, До Ф-Ка Чипита, 1, 10, 4, 5, 8, 15, 7, 3, 2, 4, 8, 1, 5, 6, 11, 9, 103, 103-4
На 07.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: М. Червиляк ПИ №101004
На 07.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: I-Кв. 134, Борис I 5, 15, 3, 7, 12, 13, 6, 11, 9, 14, 10, 4, Васил Априлов 14, 5, 10, 16, 15, 6, 22, 11, 18, 8, 7, 17, Витоша 10, Георги Бенковски 3, 9, 4, 1, 6, 8, 10, 5, Иван Вазов 36, 5, 27, 12, 11, 10, 40, 7, 32, 18, 8, 9, 22, 21, 13, 4, 3б, 38, 23, 20, 25, 6, 19, 34, Калоян 1, Кирил и Методий 26, 36, 32, Климент Охридски 1, 7, 19 Склад Топливо, 20, 16, 26, 14, 22, 19 Топливо-Склад, С/У 21, 28, 18, 24, 13, Максим Горки, Новоселци 156, Околовръстен път 7, 1, 10 УПИ XxII-1691, Кв. 1, 1, Пазар Автогара, Синчец 3, 9, 4, 2, 7, 1, 11, София 36, 32, 38, 34, При №40, 52, 48, 44, 62, 46, 64, 50, 30, 54, 40, 42, 56, Стара Планина 5, 3, УПИ XIx-164, Кв. 32, УПИ І-185 Кв. 166, УПИ Х-292, Кв. 23, Хан Аспарух 1, 8, 6, 7, 3, 9, 3а, 4, 5, 2, Цар Симеон 6, 29, 5, 33, 19, 9, 7, 23, 27, 15, 25а, 11, 13, 21, 13а, 25, 2, 5, 3, Чаталджа 1, 2, 8, 3, 5, 6, До Ф-Ка Чипита, 1, 10, 4, 5, 8
На 07.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Елисейна: Безименна 5
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Богданлия: Ix-24005, Местн. Богдалия Кв. 17, УПИ IV-197, УПИ VIII-157, Кв. 13, вила
На 07.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша 10, Георги Бенковски 3, 9, 4, 1, 6, 8, 10, 5, Иван Вазов 36, 5, 27, 12, 11, 10, 40, 7, 32, 18, 8, 9, 22, 21, 13, 4, 3б, 38, 23, 20, 25, 6, 19, 34, Кирил и Методий 26, 36, 32, Климент Охридски 1, 7, Максим Горки, Новоселци, Околовръстен път 7, 1, 10 УПИ XxII-1691, Кв. 1, Пазар Автогара, Синчец 3, 9, 4, 2, 7, 1, 11, София 36, 32, 38, 34, При №40, 52, 48, 44, 62, 46, 64, 50, 30, 54, 40, 42, 56, Стара Планина 5, 3, УПИ Х-292, Кв. 23, Цар Симеон 6, 29, 5, 33, 19, 9, 7, 23, 27, 15, 25а, 11, 13, 21, 13а, 25, Чаталджа 1, 2, 8, 3, 5, 6, До Ф-Ка Чипита, 1, 10, 4, 5, 8
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Хан: Борова Гора 31, 39, 28, 32, 26, 33, 30, 35, 29, 37, Геренска 24, 22, 8, 18, 14, 20, Гранит 19, 14а, 16, 9, 20, 5, 10, 7, 15, 12, 14, 8, 11, 17, Детелина 14, 20, 26, 18, 22, 12, 13 къща , 24, 16, 10, Елин Пелин 26, 24, 23, 25, 33, 28, Калоян 20, Лозенска Планина 7, 2, 18, 16, 22, 12, 15, 10, 20, 13, 14, 1, 9, Люлин 5, 7, 6, 4, 3, Оборище УПИ 1, Кв. 72, 11, 4, 11а, 3, 5, 9, 8, 2, 7, 6, Средна Гора 15, 1, 14, 6, 10, 8, 3, 4, 9, 16, 5, 13, 7, Юрий Гагарин, УПИ VI Общ. Кв77
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Огняново, Общ. Елин Пелин: ПИ 046001, УПИ I- 119, Кв 30, УПИ II-225, Кв. 20, УПИ ХV-283, Кв. 16, къща
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Чурек: П-Л XVI-256, Кв. 30, къща

Община Своге
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Бракьовци: местност Полеглица
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: 06272. 159. 9901, Келемеровци, Улично Осветление, УПИ І-55, Кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Гинци: местност Петрохан, Парцел 255, УПИ II-466, 87, 88, УПИ Ix-485 Кв. 14, УПИ Ііі-209 Кв. 20, къща , къща , вила
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Губислав
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Добравица
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Добърчин: М. Люшничец, Улично Осветление, вила
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Дружево: вила, вила
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Завидовци: вила, Цъфти Трън
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Искрец: 048015, 055051м. Ливадите, I-133, Кв. 21, VII-630, Кв. 59, VIII-612 Кв. 49, Vііі-369, Кв. 16, Акация 1, Божица 4, 3, 42, 31, Бор 1, Бреза 3, 7, Брест 7, Васил Левски 245, 17, 24, УПИ І-516, Кв. 25, 13, 15, УПИ Х-418, Кв. 210, 17 213, 21, 1, 69, 13, 137, 47, 60, 81, 91, 132, Витоша 6, 3, 2, Възраждане 3, Габер 3, 8, 6, 10, 26, 18, 16, 14, 39, Здравец 5, 9, Ивайло 6, Иван Вазов 5 къща , 19, Извирало, Искра 11 къща , 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, Искър 30, 22, 39, 13, 25, 37, 19, 28, 15, 29, 8, 50, 34, 47, 45, 27, Калоян 1, 5, 1, Кв. Коньовци, Ком 3, 7, Кукла 1, Латинка 21, 15, 5, 1, Ливаге, махала Баломир вила, махала Божица, махала Букет 231, вила, махала Букет и Коньовци, 228, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък 245, махала Коньовци вила, махала Кукла вила, махала Кулинци, махала Сврачковци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел 10, Меча Поляна 1, Морава 6, 12а, Петрохан 11, 29, 46, 11, 8, 13, 33, ПИ 32843. 50. 9, Прекрутовци, Самоковска 19, Санаториума, Стара Планина 9, 4, 2, 8, 19, 31, 15, Тепавицата 6, 10 къща , 16, УПИ I-436 Кв. 28, УПИ III-481 Кв. 29, УПИ III-481 Кв. 29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ V-421, Кв. 26, Христо Ботев 253, 119, 121, 111, 140, 154, 113, 136, 131, 107 къща , 125, 146, 99, 85, 130, 79, 97, 132, 48, 30а, 46, 30, 44, 45, 40, 24, 43, 17, 23, 39, 15, 66, 52, 80, 69, 51, 49, 61, 78, 76, 72, 68, 63, 74, 64, 70, 47, 62, 59, 14, 12, 16, ХхIх-608, Кв. 34, Църква 5, Чичер 1, Чуй Петел 46, 8, Явор 5, Ясен 3, 78, вила, 125, . 0, 1
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 22, 46, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Градище 3, Иван Вазов 6, Извора 1, Искър 29, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Кокиче 8, Кръстат Камък 4, № 3, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница къща , вила, Първи Май 17, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10, вила
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Левище
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски 9, Градище 10, Ком 3, махала Кат къща , махала Мъжев Дел 7, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл. №165, Кв. 39, Ропотамо 16, Соколец 9б, Стара Планина 13, УПИ -XV-46, махала Лак, вила, вила, махала Старо Село, къща , вила, 2
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв. 3, вила
На 07.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Реброво: махала Преслъп вила
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ. Своге МТП Свиново, Слатина, Осп Свиново
На 07.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Томпсън: махала Купен, махала Равнище, махала Брънбарите, Тодор Каблешков 14, къща , вила, къща
На 08.10.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Церецел: Общ. Своге МТП Церецел, вила, вила
На 07.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Церецел: Общ. Своге МТП Церецел, вила, вила, вила

Община Костинброд
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: Местн. Раниславци, УПИ III-10, вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща
На 07.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Царичина: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, вила, Фургон, махала Севил
На 08.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: Възход 32, 37, 54, 59, 44, 39, 49, 47, 35, 65, 41, 33, 50, 31, 56, 52, 36, 41а, 51, 43, 55, 45, 53, 35а, 43а, 50а, 63, 30, Любен Каравелов 5, 4-4а, 3, 6, 4, Могила 3а, 4, 6, 2, 1а, 8, 3, 1, Обединена 114, 82, 55а, 45, 64, 47а, 53а, 67, 68, 43, 61, 92, 60, 70, 78, 80, 94, 72, 57, 74, 65, 55, 76, 47, 78а, 63, 58а, 51, 58, 49, 53, 59, 62, 66, 7, Осми Март 3, 1а, 4, 5, 2, 1б, ПИ 4379, Кв 59 А, Трети Март 5, 4, 4а, 3, 2, 1, УПИ IV-7332, Кв. 60а, УПИ XI-4381, Кв. 59 А, УПИ XxIII-7334 Кв. 60, УПИ -XxIII-7334
На 08.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Голяновци: местност Уздровица
На 09.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Голяновци: 408. 91, ПИ 350028, М. Керената, вила, местност Страната
На 09.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Стожера, УПИ 508113, М. Стожера, махала Стожера
На 09.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: 508, 161
На 09.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: УПИ 33, Кв. 510, М. П/Ст София Запад

Община Сливница
На 07.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка махала 1, къща , Строеж, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Победа 4, 6, 2, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов 1, Баба Тонка 14, 8, 11, 12, 15, 4, 2, 3, 7, 9, 6, 17, 10, 1, Васил Левски 30, 20, 24, 22, 35, 16, 49, 43, 32, 29, 31, 37, 23, 14, 12, 28, 33, 41, 25, 39, 18, 8, 26, 45, 47, 27, 10, Вишая 1, 2, Капитан Коста Паница 2, 8, 6, 1, 3, 10, 4, Капитан Олимпи Панов 3, 14, 1, 5, 9, 11, 13, 7, Княз Александър I-Батенберг 11, 13, Лев Толстой 1, Мир 4, Паисий Хилендарски 44, 35, 42, 37, 41, 39, 48, 66, 54, 68 68, Магазин За Цветя и Сувенири, 56, 33, 60, 64, 33а, 68, 43, 52, 62, 70, 46, 50, 58, Паисий Хилендарски 55, 53, 100, 49, 94, 45 3, 78, 45, 88, 82, 51, 76, 72, 74, 86, 80, 98, 47, Сливнишки Герой 10, 7, 2, 4, 6, 8, Съединение 2 УПИ ХVіі, Кв. 8, Христо Ботев 12, 8, 6, 10, 5а, 2, 3, 4, 5, Цар Самуил 81, 1, 3, Цар Самуил 16, 2, 18, 9, 20, 12, 24, 26, 15, 19, 21, 14, 23, 4, 22, 7, 6, 17, 10, 8, 13, 5, Цар Симеон Велики 57, 101, 79, 73, 97, 77, 109, 65, 111, 63, 87, 69, 75, 83, 59, 103, 107, 113, 93, 89, 105, 85, 71, 91, 61, 99, 95, 67, Цар Симеон Велики 115, 35
На 07.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ален Мак 4, 2, 1, Васил Петлешков 11, 10, 8, 6, 13, Капитан Атанас Узунов 3, 14, 7, 16а, 8, 5, 12, Люляк 3, 3а, 1, Мир 1, 3, 2, 4, Панайот Волов 29, 25, 14, 27, 6, 16, 8, 23, 10, 21, 31, 4, 10а, 19, 12, Свети Климент Охридски 51, 52, 46, 22, 59, 35, 43, 55, 58, 40, 49, 24, 38, 36, 47а, 30, 39, 61, 37а, 54, 28, 33, 44, 63, 31, 56, 52а, 29, 32, 42, 26, 50, 48, 41, 47, 53, 57, 45, Тодор Влайков 20, 11, 9, 26, 18, Хан Аспарух 33, 23а, 46, 42, 34а, 25, 38, 32, 50, 34, 22, 24, 27, 48а, 21, 24а, 31, 44, 29, 39а, 23, 28, 37, 26, 39, 40, 41, 48, Цар Симеон Велики 76, 48, 54, 66, 52, 88, 58, 74, 46, 72, 80, 86, 82, 62, 70, 64, 60, 68, 44
На 07.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев 6, 10, 3, 5, 1, 8, Васил Друмев 13, 9, 12, 14, № 13, 10, 8, 16, 11, Владимир Димитров-майстора 9, 4, 10, 17, 12, 5, 19, 1, 2, 3, 6, 19а, 15, 11, 21, 8, 25, 7, 14, 23, Двора на Апк 1, Дедо Пуне 1, 9, 7, 5, 2, 3, Елин Пелин 28, 24, 22, 2, 10, 6, 7, 8, 11, 9, 20, 16, 12, 3, 18, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, 6, 13, 7, 9, 5, Клисура 15, Любен Каравелов 7, 11, 10, 8, 6, Патриарх Евтимий 15, Петко Славейков 3, 1, 7, 5, 2, 1а, 9, УПИ III813, Хаджи Димитър 26, 22, 31, 33, 27, 20, 39, 25, 23, 24, 43, 45, 29, 37, 41, 35, 12, ХххIII 1860, Юрий Гагарин 32, 30
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бърля: УПИ Х, Кв. 24
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Връдловци: 82, вила, 1, къща
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Годеч: Александър Стамболийски 1, Асен Златаров 19, Магазин, 16, 2, 10, 1, № 1, 15, 9, 4, 11, 3, 13, 6, Баба Тонка 3, 6, 2, 4, Бор 1, 10, 2, 6, вила, 8, 12, 4, Борова Гора 3, 1, Брест 15, Васка Емануилова 6, 9, 7, 4, 3, 2, 12, 5, 11, 8, 1, 10, Височка 3, 1, Градина 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, 22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11, Елечанова Мтп, вила, Заводска 4, Иван Вазов 27, 7, 9, 11, 3, 2, 6, 15, 13, 1, 8, 5, 19, 12, 10, Иглика 6, Игнат Емануилов 2, 1, 4а, Йовкина № . , Ком 9, 21, 19, №10, 17, 22, 20, 28, 16, 14, 13, 3, 34, 18, 8, 12, 35, 4, 32, 30, 37, 15, 26, 24, 11, 39, Липа 3, 1, 2, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, М. Молак, махала Елечанова вила, махала Молак, Молак УПИ Іі-215, Кв. 18, вила, къща , УПИ I64 Кв. 7, VIII-142, Колиба, вила, Строеж, Имот. 2036, Молашка 3, 4, 1, 2, 6, Никола Й. Вапцаров 2г, Нишава 2, 11, 7, Новодомска 10, 7, 2, 8, 3, 6, 5, 4, 1, Нягулова 15, 39, 27, 14, 28, 29, 49, 24, 9, 44, 7, 6, 31, 40, 16, 22, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 35, 20, 5, 56, 43, 37, 34, 30, 2, 10, 18, 33, 54, 26, 32, 23, 8, 42, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 13, 17, 45, 46, 21, 47, 19, Петров Рид 1, 7, 11, 3, 15, 13, 17, 9, 23, 6, 4, 19, 2, Петрова Бара 4, 11, 19, 8, 9, 1, 5, 13, 2, 15, 3, 7, 6, Пуалица 23, 16, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1, Раковски 5, Свобода 1, 3, 10, Механа, Павилион, 1, 2, 1, Синчец 2, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга 10, 10, 8, 1, 8, 2, 4, 6, УПИ 4-344, Кв. 45, УПИ VIII-364 Кв. 49, Христо Смирненски 16, 3, 20, 8, 4, 10, 5, 6, 12, 14, 2, 7, Царина 10, Шипка 18, 20, 9, 7, 1, 12, 10, 4, 3, 5, 16, 8, 6, 14, Явор 4, 2, 10, № . , 3, 4, 13, 7, 8, 12, 9, 9, 25
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Голеш, Общ. Годеч: Парцел Vііі-413, Кв. 26
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Драгоман
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Комщица: УПИ -XII, вила
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Равна, Общ. Годеч: къща
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ропот
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Смолча: вила
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Станинци
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Чепърлинци: Обект Гърмище
На 09.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Опицвет: Под Костело Землище С. Опицвет
На 09.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Безден: . УПИ ІV-126, Кв. 2 В. З. Бистрица, В. З. Бистрица УПИ ХVі-164, УПИ VII-116, Кв. 1, УПИ -Ix-510, Кв. 5а, вила
На 09.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България 5, Алеко Константинов 24, 27, 17, 18, 20, 25, 22, 23, 19, 21, 7, 12, 3, 11, 13, 8а, 16, 15, 4, 6, 9, 5, 1, 2, 8, 10, 14, Ален Мак 4, 2, 1, Васил Друмев 1, 6 УПИ ХVI-844, 2, 5, 4, 3, 7 къща , Васил Петлешков 11, 10, 8, 6, 13, 7, 3, 9, 5, 2, 1, 9а, 4, Генерал Гурко 1, 7, 3, 9, 14, 5, Гео Милев 2, 14, 37, 43, 5, 9, 33, 31, 29, 35, 13, 17, 15, 45, 16 Склад, 6, 47, 16, 39, 11, 19, 21, 25, 1, 45а, 27, 4, 1а, Георги Бенковски 3, 1, 5, 2, 17, 10, 2, 25, 12, 18, 29, 23, 9, 16, 7, 11, 20, 4, 15, 8, 19, 21, 32, 22, 2 А, 30, 24, 26, 13, 27, 14, 28, 6, Д-Р Димитър Китов 16, 14, 12, 7, 9, 8, 18, 6, 1, 10, 3, 4, Еделвайс 16, 14, 1, 6, 2, 3, 8, 10, Жп. Гара Топливо-Склад, Иван Вазов 48, 2, 42, 9, 44, 30, 7, 35, 15, 46, 12, 10, 18, 37, 19, 4, 34, 11, 32, 3, 20а, 24, 33, 22, 36, 17, 29, 8, 38, 23, 20, 40, 27, 9а, 1, 16, 25, 28, 13, 14, 6, 5, 1, 96, 118, 120, 94, 102, 108, 112, 110, 63, 116, 106, 122, 6, 126, 104, 114, 124, 100, 130, 98, 62, 39, 84, 82, 90, 54, 78, 47, 60, 88, 58, 43, 64, 80, 86, 68, 50, 48, 74, 56, 66, 72, 70, 45, 49, Иван Германов 7, 11, 10, 12, 6, 5, 10а, 3, 9, 8, 2, 1, 4, Искър 3, 1, Капитан Атанас Узунов 18, 20, 11, 9, 9, 18, 11, 20, 2, 4, 6, 1, 1а, 3, 14, 7, 16а, 8, 5, 12, 20, Капитан Радко Димитриев 27, 33, 19, 14, 11, 4, 18, 40, 22, 30, 3, 21, 31, 12, 23, 36, 15, 28, 1, 24, 36а, 16, 25, 2, 7, 6, 34, 38, 20, 8, 32, 9, 10, 17, 5, 26, Кирил и Методий 13, Княз Александър I-Батенберг 24, 31, 26, 18, 27, 29, 31, 24, 18, 27, 26, 29, 6, 12, 15, 7, 7а, 9, 14, 3, 8, 11, 9а, 4, 10, Константин Величков 11, 17, 5 къща , 15, 19, 3, 5, 1, 9, 13, 7, Лев Толстой 9, 4, 3, 8, 14, 11, 19, 2, 6, 1, 5, 12, 16, 7, 10, 15, 17, 13, Люляк 3, 3а, 1, Максим Горки 6, 7, 6, 3, 7, 1, 22, 5, 16, 1, 18 къща , 2, 4, Мир 6, 6, 1, 3, 2, 4, Неделище 58, 38, 50, 44, 22, 26, 16, 32, 60, 46, 24, 30, 10, 54, 38а, 42, 42а, 40, 2, 14, 8, 56, 34, 18, 52, 6, 20, 12, 36, 4, 58а, 28, 34, 30, 58а, 40, 38а, 28, 50, 12, 24, 2, 10, 58, 38, 16, 8, 20, 52, 22, 6, 32, 54, 18, 56, 36, 44, 46, 4, 60, 26, 42, 14, 42а, 98, 92, 74, 88, 86, 78, 66, 82, 76, 92а, 66а, 62, 86а, 98, 100, 94, 68, 80, 90а, 72, 90, 84, 64, 84а, 102, 88а, 70, 96, Нешо Бончев 3, 6, 5, 2, 4, 1, 8, 7, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски 1, 1, 40, 30, 32, 29, 34, 36, 28, 28а, 33 1, 35, 31, 33, 19, 7, 2, 7а, 7, 18, 17, 26, 23, 10, 25, 16, 15, 12, 4а, 21, 27, № 23, 28, 8, 22, 19, 14, 24, 6, Панайот Волов 16, 16, 1, 3, 9, 11, 7, 5, 13, 2, 15, 29, 25, 14, 27, 6, 16, 8, 23, 10, 21, 31, 4, 10а, 19, 12, Панайот Хитов 9, 11, 10, 14, 12, 1, 4, 7, 8, 13, 5, 2, 16, 6, 18, 3, Пейо Яворов 2, 3, 10, 6, 15, 9, 19, 18, 7, 12, 14, 11, 4, 8, 5, 1, 21, Пушкин 2, 1, Първа 1, 4, 2, Сан Стефано 8, 6, Свети Климент Охридски 8, 16, 5, 21, 17, 9а, 19, 9, 10, 7, 25, 14, 11, 20, 12, 27, 13, 3, 1, 18, 4, 23, 6, 2, 23, 20, 5, 4, 13, 17, 21, 8, 1, 2, 7, 14, 6, 25, 3, 27, 18, 9а, 11, 9, 10, 19, 12, 16, 51, 52, 46, 22, 59, 35, 43, 55, 58, 40, 49, 24, 38, 36, 47а, 30, 39, 61, 37а, 54, 28, 33, 44, 63, 31, 56, 52а, 29, 32, 42, 26, 50, 48, 41, 47, 53, 57, 45, 113, 62, 90, 92, 125, 78, 77, 109, 69, 87, 65, 95, 85, 73, 111, 76, 68, 96, 71, 101, 91, 108, 82, 119, 89, 105, 80, 102, 99, 84, 97, 123, 117, 86, 106, 98, 81, 103, 94, 64, 67, 70, 107, 83, 66, 121, 115, 60, 127, 93, 79, 72, 104, 74, 88, 75, 100, Сливница УПИ Хі-997, Кв. 65, Стефан Караджа 1, 3, Съединение 2, 1, Тодор Влайков 22, 15, 19, 28, 13, 21, 17, 30, 34, 23, 26, 24, 32, 19, 28, 24, 21, 13, 30, 15, 23, 17, 22, 34, 32, 26, 2, 14, 16, 5, 6, 12, 8, 4, 10, 7, 1, 3, 20, 11, 9, 26, 18, УПИ XVI-853 Кв. 56, Филип Тотю 5, 6, 1, 4, 9, 11, 3, 2, 7, Хаджи Димитър 4, 5, 7, 11, 13, 3, 10, 9, 6, 19, 8, 14, 17, 15, Хан Аспарух 4, 18, 2а, 15, 5, 8, 16, 19, 11, 9, 7, 13, 6, 20, 1, 3, 19а, 13а, 2, 17, 5а, 12, 6а, 10, 14, 20а, 16, 2а, 7, 13, 6, 11, 19, 5, 12, 9, 15, 5а, 17, 10, 8, 3, 4, 20а, 18, 13а, 19а, 14, 20, 2, 1, 6а, 33, 23а, 46, 42, 34а, 25, 38, 32, 50, 34, 22, 24, 27, 48а, 21, 24а, 31, 44, 29, 39а, 23, 28, 37, 26, 39, 40, 41, 48, 62, 59а, 75, 70, 53, 52, 82, 57, 60, 61, 65, 78, 72а, 56, 79, 64, 69, 71а, 51, 67, 81а, 71, 60а, 47, 59, 66, 49, 54, 45, 67а, 73, 70а, 55, 49а, 74, 72, 58, 57а, 81, 77а, 75а, 63, 53а, 77, 76, 74а, 79а, 80, 51а, 80а, 68, Хан Крум 1, 2, Хан Кубрат 2, 4, 6, 8, Цар Симеон Велики 10, 16, 42, 6, 8, 4, 14, 36, 26, 30, 40, 2, 20, 38, 12, 28, 22, 32, 34, 24, 47, 55, 49, 53, 17, 39, 5, 11 къща , 13, 45, 35, 33, 9, 43, 15, 19, 31, 21, 41, 29, 37, 25, 3, 27, 11, 76, 48, 54, 66, 52, 88, 58, 74, 46, 72, 80, 86, 82, 62, 70, 64, 60, 68, 44, Чавдар Войвода 3, 11, 17, 4, 2, 19, 5, 15, 7, 6, 9, 1, 8, 13, Черни Връх 13, 1, 3, 18, 11, 15, 9, 8, 12, 6, 10, 7, 2, 5, 4, 16, 20, Черно Море 1, 13, 15, 9, 12, 7, 17, 2, 11, 3, 8, 14, 21, 5, Юрий Гагарин 6, 12, 10, 8, 14, 16, 2, 4, 24, 20, 26, 22, 28, 21, 15, 13, 1, 9, 17, 18, 11, 84 ул. Климент Охридски, УПИ ХіV-1885, Кв. 66, 3, Сервиз
На 09.10.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Гео Милев 2, 14, 37, 43, 5, 9, 33, 31, 29, 35, 13, 17, 15, 45, 16 Склад, 6, 47, 16, 39, 11, 19, 21, 25, 1, 45а, 27, 4, Еделвайс 16, 14, 1, 6, 2, 3, 8, 10, Искър 3, 1, Капитан Атанас Узунов 9, 18, 11, 20, Княз Александър I-Батенберг 31, 24, 18, 27, 26, 29, Мир 6, Неделище 34, 30, 58а, 40, 38а, 28, 50, 12, 24, 2, 10, 58, 38, 16, 8, 20, 52, 22, 6, 32, 54, 18, 56, 36, 44, 46, 4, 60, 26, 42, 14, 42а, Паисий Хилендарски 1, Панайот Волов 16, Свети Климент Охридски 23, 20, 5, 4, 13, 17, 21, 8, 1, 2, 7, 14, 6, 25, 3, 27, 18, 9а, 11, 9, 10, 19, 12, 16, Тодор Влайков 19, 28, 24, 21, 13, 30, 15, 23, 17, 22, 34, 32, 26, Хан Аспарух 16, 2а, 7, 13, 6, 11, 19, 5, 12, 9, 15, 5а, 17, 10, 8, 3, 4, 20а, 18, 13а, 19а, 14, 20, 2, 1, 6а, Хан Кубрат 2, 4, 6, 8
На 10.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България 5, Иван Вазов 1, Иван Германов 7, 11, 10, 12, 6, 5, 10а, 3, 9, 8, 2, 1, 4, Княз Александър I-Батенберг 6, 12, 15, 7, 7а, 9, 14, 3, 8, 11, 9а, 4, 10, Константин Величков 11, 17, 5 къща , 15, 19, 3, 5, 1, 9, 13, 7, Лев Толстой 9, 4, 3, 8, 14, 11, 19, 2, 6, 1, 5, 12, 16, 7, 10, 15, 17, 13, Неделище 98, Паисий Хилендарски 40, Тодор Влайков 2, 14, 16, 5, 6, 12, 8, 4, 10, 7, 1, 3, Цар Симеон Велики 47, 55, 49, 53, 3
На 10.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Александър Стамболийски 4, 3, Клокотница 5, 9, 10, 12, 17, 18, 4, 3, 8, 11, 23, 15, 14, 6, 16, 32, 7, Кочо Честименски 5, 8, 11, 9, 4, 13а, 9а, 1, 13, 16, 2, 3, 8а, 12, 14, 20, 18, 17, 15, 10, 7, Михаил Георгиев Кенин 38, 36, Оборище 3, 5, 9, 7, 1, Петко Славейков 24, 18, 17а, 12, 15, 16, 10, 26, 17, 11, 8, 22, 13, 16а, 21, 20, 4, 6, 2, 14, 19, Спартак 11, 1, 3, 15, 8, 9, 15а, 4, 9а, 2, 7, 5, 6, 13а, 10, 3а, 13, Три Уши 4, 3, 7, 2, 8, 5, 1, Юрий Гагарин 44
На 11.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Жп. Гара Топливо-Склад, Иван Вазов 96, 118, 120, 94, 102, 108, 112, 110, 63, 116, 106, 122, 6, 126, 104, 114, 124, 100, 130, 98, Пушкин 2, 1, Сан Стефано 8, 6, Хан Крум 1
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Отец Матей Преображенски 44, 11, 40, 38, 42, 9, 36, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд 8, 4, 6, Софроний Врачански 5а, 9, 10а, 7, 3, 8, 13, 1, 4, 5, 3а, 2, 11, 10, 6, 12, 13а, Тодор Каблешков 14, 12, Шипка 18, 17, 19, 20, 15, 11, 12, 13, 21

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.


Източник: balkanec.bg

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (30)

Кой кандидат ще подкрепите за кмет на община Ботевград

Анкета » коментари (30)

Кой кандидат ще подкрепите за кмет на община Ботевград

отговори
Иван Гавалюгов - ПП МИР (510)
70% Complete
Сашко Везенков - ПП ГЕРБ (116)
70% Complete
Веселка Златева - БСП за България (68)
70% Complete
Васил Гергов - ПП Нова алтернатива (18)
70% Complete
Цветан Миньовски - КП Алтернативата на гражданите (29)
70% Complete
Георги Георгиев - МК ДИБО (104)
70% Complete
Иванка Томова - ПП "Атака" (16)
70% Complete