Неделя, 15 Декември 2019, 04:16

Планови прекъсвания на тока в общините Елин Пелин, Своге, Костинброд, Сливница, Драгоман за периода 2-6 декември

2 Декември, 06:00
(0) (0)
Елин Пелин - Новини
Прочетена: 419


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 02 декември – 06 декември 2019 г, включително:

Община Драгоман
На 02.12.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Круша, Общ. Драгоман: къща
На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Бучин Проход: Местн.Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ III-105 кв.8, УПИ ХIII, кв. 11, Вила, М.Балач, 1, Вилна Зона, къща, УПИ 1076 П-Л V, кв.23, Вила
На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 кв.10, УПИ Vііі-149, кв.20, Вила, Вила, къща
На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Годеч: 003670, I-994, кв.134 I-995, кв.72, VI-1405, кв.130, Академик Игнат Емануилов 1, 1, Акация 1, 5, 2, 1 местност Мало Поле, Александър Милев 24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4, Александър Стамболийски 3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1, Ахтопол 6, Бригадир 3, 4, 5, 1, 6, Васил Друмев 7, 18, 35, 1, 5, 37, 2, Васил Левски 6, 3, 2, 5, 1, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18, Видлич 1, 6, Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Георги С.Раковски 9, 7, до 1, 4, Грамада 3, Детелина 12, 15, УПИ ІX-71, кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, Вила, 27, 15, 11, 18, Дружба 6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10, Дунав 9 Вила, Елин Пелин 12, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 13, Елха, Заводска 1, 3, Здравец 4, 6, 1, 3, Зли Дол 67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21, Искър 1 кв.Старо Село, Йордан Йовков 23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Ком, Космонавт 20, М.Свинарника, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, махала Джуричова 3 къща, Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, махала Трап, Мерудая 19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8, Местн.Цоланова, местност Ваге Параклис, Найденова махала Найденова, Найденова махала, Найденовци, Незабравка 12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2, Никола Й.Вапцаров 7, 14, Никола Петков 32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19, Нишава 9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Осми Март 14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, Отец Паисий 18, 15а къща, Паисии 2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4, Панджина и Пешичова 5, Парижка Комуна 9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрова Бара 10, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, ПИ 004087 Найденова махала, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Проф.Александър Милев 54, Първи Май 15 УПИ ХVі-1375 кв.112, 1, 6, 4, 8, 2, Раковски 13, Република 12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27, Рибарска 1, 5, 7, 2, 4, 5, 3, Русе 23, 32, 9, 27 кв.Цикура, 35, Свобода 1, 1, 1, Софийско Шосе 37, Парцел 1919 кв.110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо Село, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12, Тинтява 2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6, Тодор Каблешков 19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12, Трап Бунгало, 60, ул.3-та №35а, ул.Петрушин Христов, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ-І, кв.138, Хаджи Димитър 2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1, Хан Аспарух 23, 6, 1а, Хан Крум 4, 5, Христо Ботев 2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8, Христо Смирненски 13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11, Цар Иван Шишман, Цикура Вила, къща, Цоланова 9, 13, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12, Ямбол 9, УПИ Vіі-1523, 1663, кв.114, УПИ 12-1314, УПИ Vі-1523, кв.114, къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, махала Трап
На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340, кв.32а, УПИ ХI-92, кв.15, къща, УПИ Vііі-233, кв.16, Вила
На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Лопушня: 008010, УПИ IV-142, кв.16, УПИ XIII-5, кв.5, къща, Вила
На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Мало Малово: УПИ IV-15, Вила
На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман
На 02.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Шума: Извън Регулация, П-Л XIx-53, кв.3, Ракето, УПИ XVII-41, кв.11, УПИ ХV-23, УПИ-VII-78, Вила, къща, Вила, УПИ VVII-71в.1
На 02.12.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Годеч
На 02.12.2019 г. /09:45 - 12:30 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Цръклевци: къща, Вила
На 06.12.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Драгоман: Международно Шосе Билборд, Патриарх Евтимий 9

Община Елин Пелин
На 02.12.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Габра: Миньор 3, IV-227 кв.11, IV-369, кв.44, Ален Мак 10, 1, 3, 4, 6, 2, Бисер 3, 13, 3, 2, 8, 15, 11, Божур 14, 1, 2, 6, Бор 4, 19, 25, 2, 21, 23, 15, 15а, 1, 13, 9, 5, 11, 7, Васил Левски 43, 3, 7, 1, 5, 22, 19, 9, 24, 21, 4, 23а, 20, 14, 16, 27, 23, 31, 25, 10, 18, 24а, 12, 8, 26, 11, 13, 37, 38, 40, 34, 33, 32, 39, 44, 36, 41, 35, Върбата 7, 6, 4, 2, 3, Детелина 4, 30, 1, 20, 3, 8, 20а, 10, 18, 24, 5, 7, 32, 6, 2, 16, 28, 11, Еверест 18, 12, 1, 3, 11, 2, 15, 19, 9, 13, 14, 8, 4, 6, Здравец 13, 15, 8, 12, 3, 4, 7, 10, 11, 5, 9, Зора 3, 7, 6, 8, 12, 9, 4, 1, Иван Ст.Туев 7, 19, 8, 6, 20, 10, 18, 14, 2, 11, 9, 13, 3, Иглика 6, 1, Изгрев 20, 22, 17, 4, 2, 21, 18, 19, 16, 15, 7, 3, 8, 6, 2, 10, 1, Йордан П. Кусаров 33, 8, 13, 5, 31, 21, 37, 19, 6, 15, 17, 27, 7, 14, 3, 1, 2, 20, 39, 25, 35, 24, 41, 4, 18, 9, 22, 29, 43, 12, Крум Г.Стойнов 10, 7, 12, 5, 9, 1, 7, 4, 10, 3, 8, Лилия 6, 3, 1, 4, Липа 8, 12, 10, 3, 15, 11, 6, 5, Любен Каравелов 4, 6, 28, 22, 9, 20, 13, 25, 18, 5, 15, 17, 12, 7а, 1, 21, 26, 30, 14, 24, 2, 10, 23, 11, 36, 40, 34, Люляк 1, 2, 4, 8, 7, Маргарита 5, 2, 4, Минчо Н.Кунев 9, 23, 10, 15а, 11, 14, 13, 2, 3, 17, 25, 15, 24, 7, 4, 16, 19, 12а, 16а, 12, 6, 29, 20, 31, 5, 18, 21, 8, 22, Миньор 16, 1, 3, Жк 3, 7, 7, 18, 17, 11, 5, 4, 13, 12, 9, 6, 8, 15, 20, 22, 26, 1, 30, 24, 28, Михалкова Чешма 12, 14, 11, 9, 8, 1, 3, 4, 2, 12, 6, 10, 16, Могилата 13, 9, 5, 7, 11, 3, Момина Сълза 10, 12, 2, 4, 1, 8, 6, 3, 1, Нарцис 4, 1, 3, 7, 5, 2, Незабравка 4, 1, 3, 8, 7, 9, 13, 11, 6, 15, Панайот Волов 12, 6, 20, 14, 2, 13, 27, 11, 10, 4, 21, 1, 8, 18, 5, 3, 19, 23, 16, 15, 27, Раковска 14, 1, 6, 3, 5а, 4, 12, 5, 2, 10, Реката 30, 12, 4, 2, 8, 10, 12а, 17, 13, 18, 23, 51, 19, 21, 7, 27, 49, 31, 35, 37, 22, 24, 55, 3, 33, 25, 41, 20, 16, 10, 29, 9, Роса 1, 2, Синчец 6, 8, 2, Соленика 10, 6, 3, 4, 2, Средна Гора 6, 2, 4, Теменуга 3, 2, 6, 4, ул.Средна Гора №3, УПИ Ix-434, кв.45, УПИ V-462, кв.39, УПИ VII-171 кв.3, УПИ Vіі-221, кв.12, УПИ XIV-659, кв.57, Христо Ботев 44, 42, 14, 3, 5, 6, 14, 10, 17, 1, 9, 4, 21, 12, 15, 19, 8, 7, 2, 37, 43, 51, 63, 38, 36, 34, 53, 26, 57, 32, 30, 61, 28, 29, 49, 24, 22, 33, 59, 55, 6, 31, 45, 47, Христо Проданов 3, 7, 1, 2, 5, 4, Шипка 1, 8, 4, 6, Ясна Поляна 11, 13, 2, 3, 6, 5, 15, 9, 4, 1а, 13, УПИ X-261, кв.10
На 02.12.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: 196014, II-242, кв. 6а, III-242 Кв 6а, VI-293, кв.22а, VII-276, кв.73, XXIV -Общ кв. 5, Битов Комбинат, Граничар 20, 26, 37, 8, 15, 18, 27, 29, 33, 5, 39, 14, 11, 12, 23, 31, 3, 19, 35, 25, 22, 16, 1, 6, 24, 9, 21, 17, 2, 7, 10, Искър 6, 4, 12, 1, 8, 5, Керамик 3, 6, 11в, Левски 5 3, 3, 2 4, Марица № 18, Местн.Гара Елин Пелин, път 105, Райко Даскалов 14, 12, 4, 6, 2, 16, 10, Райна Княгиня 14, 13, 7 13, 1, 3 8, 6, 6 Локомотив, УПИ XIII-290, кв.5, 3 8, 5, 1 7, Рила 48а, № 62а, 42, 52, 50, 48, 54, 13, 70, 60, 64, 74, 36, 11, 44, 58, 58а, 40а, къща, 72, 56, 40, 34, 7, 4, 14, 5, 38, 32, 18, 36, 30, 3, 10, 26, 2, 9, 8, 22, 12, 28, 20, 38а, 1, 24, 16, Св Св Константин и Елена 19, Спартак 7, 8, 10, 14, 20, 6, 18, 16, 2, 4, 12, №14, Средна Гора 31, 13, 17, 27, 21, 6 10, 29, 15, 1, 6а, 5, 7, 11, Витоша, 3, 9, 19, 2 Чавдар, 2, Стара Планина 1 1, 1, Трепетлика 2, УПИ VIII-238, кв.5, УПИ Хіі-278, кв. 4, Ххі-Общ, кв.5, Ххііі кв. 5, Цар Симеон 19, 9, 11, 5, 7, 3, 13, 21, 31, 35а, 35, 29, 37, 23, Шипка 9, 3, 6, 5, 7, 1, 2, 8, 4, УПИ VIII-238
На 02.12.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация 1, Алеко Константинов, Верила 7, Витоша 3, Граничар 13, Елин Пелин, Искър 11, № 17, Керамик 3, Левски 5 3, Мак 1, Райко Даскалов 8, Райна Княгиня до Бл.8, 13, 6, 9, Рила УПИ V-238, кв.5, 68, Спартак 3, 1, Средна Гора 23, Витоша, 10, 2а 1, Стара Планина 1, 4 1, 2 1, 8, Цар Симеон 15, 33, Шипка 10, 1, 1, 4 1, 1, УПИ ХІ-252, кв.6а
На 02.12.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, кв.7, М. Гладно Поле, II-13, кв.11, V-75в, кв.7, XII-89 кв.9, Гладно Поле, Гладно Поле-вили Вила, Имот №42, К.Л. 129, Кл.В Ст.6, Кадастрален Район129, Кв 10 Парцел Хх, Вила В УПИ Хі, Кв .19, ПИ 59, 1 ПИ №052024 С.Крушовица, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, П-Л I, кв.19, УПИ VI-104, кв.13, УПИ VI-4, кв.1, УПИ ІX-5, кв.1, УПИ ХхV-91, кв.9, Вила, къща
На 02.12.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Нови Хан: 001120, VI - 640, Борова Гора 21, 31, 39, 28, 32, 26, 33, 30, 35, 29, 37, Бреза 2, 1, 10, 3, 5, 11, 4, 7, 9, 4, Вилна Зона Побит Камък, Върба 11, 9, Геренска 22, 24, 22, 8, 18, 14, 20, 4, 12, 2, Гранит 19, 14а, 16, 9, 20, 5, 10, 7, 15, 12, 14, 8, 11, 17, Детелина 14, 20, 26, 18, 22, 12, 13 къща, 24, 16, 10, Еледжик 6, 8, 1, 5, 3, 4, 10, Елин Пелин 10, 17, 18, 11, 15, 7, 9, 14, 16, 26, 24, 23, 25, 33, 28, Здравец 20, 30, 24, 23, 13, 11, 25, 14, 15, 8, 19, 7, 27, 21, 10, 18, 16, 17, Иглика 8, 10, 6, 9, 3, 1, 11, 7, 4, 12, 2, 5, Калоян 22, 41, 43, 40, 53, 39, 51, 18, 32, 47, 45, 29, 16, 38, 20, 49, 30, 34, 14, 25, 55, 24, 31, 28, 27, 37, 33, 35, 36, 20, Лозенска Планина 7, 2, 18, 16, 22, 12, 15, 10, 20, 13, 14, 1, 9, Люлин 5, 7, 6, 4, 3, Марица 1, 15, 9, 13, 14, 4, 33, 33 Б, 16, 10, 6, 33 А, 2, 8, 29, местност Арабаджийска Поляна местност Арабаджийска Поляна, Милковица УПИ V-609, кв.63, Мургаш 4, 3, 1, 4, 2, 6, 4-А, Николина Здравкова 9, 2, 7, 1, 5, 8, 6, Оборище 14, 15, 17, 16, 20, 12, 19, 21, 13, 10, УПИ 1, кв.72, 11, 4, 11а, 3, 5, 9, 8, 2, 7, 6, Отец Паисий 1, ПИ 001118, Пловдивско Шосе 71, 22, 19, 10, 26, 21, 11, 9, 27, 25, 13, 24, 20, 32, 16, 31, 12, 33, 18, 35, 37, 29, 23, 14, 39, Рибарица 5, 3, 1, 2, Рила 6, 10, 9, 4, 12, 1, 5, 3, 8, 5а, 7, Самуил 18, Средна Гора 15, 1, 14, 6, 10, 8, 3, 4, 9, 16, 5, 13, 7, Стопански Двор, Студеница 2, 6, 10, 4, Съединение 14, 9, 11, 4, 12, 2а, 10, 2, 8, 13, 15, 6, 7, 5, 3, Трета 3, 2, Търнава 1, 8, 3, 10, 21, 7, 15, 14, 5, 6, 23, 19, 11, 2, 9, 12, 13, 4, УПИ Vі -647 кв.29, Червен Бряг 7, 1, 6, 9, 2, 10, 3, 8, 5, 4, Шипка 2, 6, 1, 4, Юрий Гагарин 30, 1, 10, 4, 3, 6, 8, 14, 2, 12, УПИ VI Общ. Кв77, ул.Липите 5
На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 06.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Доганово: УПИ Ix-304, кв.26

Община Костинброд
На 03.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Богьовци
На 02.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 03.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 04.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 05.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 06.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Петърч: Васил Левски 5, Детска Радост 2, 4, 1, 3, Еделвайс 13, 15, 29, 2, 19, 23, 6 Вила, 17, 25, 6, Искър 6, 2, 5, 3, 4, 1, Кап.Петко Войвода 29, 30, 4, 2, 35, 19, 32, 22, 34, 31, 18, 17, 25, 5, 33, 23, 24, 26, 11, 10, 9, 13, 20, 8, 21, 16, 28, 27, 3, 14, 37, 15, 12, Незабравка 7, 12, 1, 10, 14, 6, 2, 8, 4, 3, Осми Март 14, 9, 18, Площада, Първи Май 4, 2, Родопи 7, 4, 15, 17, 10, 21, 12, 11, 3, 5, 1, 2, 14, 6, 13, Тантил Стойчев 3, 5, 14, 6, 12, 4, 11, 20, 7, 19, 2, 1, 8, 16, Теменуга 3, 10, 1, 7, 6, 13, 2, 9, 5, 8, 4, УПИ I- 574 кв.39, УПИ Ix-651, кв.41, УПИ VII кв.34, Хан Аспарух 83, 85, 73, 63, 79, 61, 81, 87, Христо Ботев 34, 37, 23, Шести Септември 5, 9, 7, 11, 3, Шопска Комуна 35, 30, 32, 38, 41, 33, 43, 37, 28, 26, 39, 45, 85
На 02.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 03.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 04.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 06.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Чибаовци: Кв5 12, П-Л Іі-224, кв.27, Вила
На 03.12.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: 4200, 4267, до кв.20, XI-5206, кв.51, Антим I 11, 9, 6, 10, 8, 5, Братя Миладинови, Величко Величков 2, 18, 15, 10, 17, Генерал Столетов 3, 8, 1, 5, Ивайло 2, 7, 8, 12, 6, Константин Величков 11, 2, 12, 7, 15, 4, 9, 14, 8, 6, 17, 5, 13, 16, Македония 4, 10, 2, 6, 14, 12, 5, 8, 16, 1, Марица 1, 3, 2, Маслово, Места 4, 6, Обединена 160, 121, 150, 146, 113, 156, 148, 142г, 111, 127, 158, 162, 117, 125, 123, 109, 166-Е, 115, 164, 129, 220, 142, № 220, 154, 140, 168, Петко Енев 3, 2, 8, 7, 1, 6, 10, 9, 4, Радецки 5, 1, 3, 7, 2, Ручей 23, 15, Тополница 2, УПИ Ix-4329 кв.52, УПИ XIII-249.3532, УПИ XXxIII-3532, УПИ XXxIV-6208 кв.260, Черноризец Храбър 3, 6, 16, 1, 4, 12, 14, 5, 18, 7, 10, Шияковци Цех За Паметници, Юрий Гагарин 49, 6, 21, 30, 37, 22, 53, 47, 11, 26, 40, 15, № 7, 33, 23, 1, 13, 3, 14, 35, 9, 17, 38, 24, 29 Жилищна Сграда, 6-2, 25, 57, 19, 36, 34, 41, 44, 20, 42, 32, 4, 46, 5, 2, 51
На 03.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Понор: .Упи VI-26 кв.1, Понор, Стопански Двор
На 03.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Цръклевци: Вила
На 03.12.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе 100, УПИ 33, кв.510, М.П/Ст София Запад, 0 УПИ ПИ 637003
На 03.12.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе 100, УПИ 33, кв.510, М.П/Ст София Запад
На 03.12.2019 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 000448 кв.63а, 11, Кв 152, VIII-476 кв.27, В.З. Градец кв.48, М.Пояке, местност Лешке, местност Пояке Имот 150.8, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, кв. 20, УПИ Ix-275 кв.35, УПИ Vі-225 кв.30, УПИ XII-15 Кв 45, УПИ XVII-180, УПИ XXx-16 кв.44, М.Страната, Вила, Вила, УПИ Ііі-321, кв.20, Вила, УПИ 431, кв.26
На 03.12.2019 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 кв.11, Кв 29, Кърна Орница, ПИ № 169, УПИ VI-42, кв.9, Вила, Вила, Вагон
На 03.12.2019 г. /09:45 - 13:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Дръмша: 106.910 М.Паралъжовци, 87, 331 М.Над Училището, 87.196, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44, М.Самовилски Връх, махала Паралъжовци , местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, ПИ 89.11, Самовилски Връх ПИ 82, 9, УПИ-VIII-7, Връх Манчо, Вила, къща, УПИ 106.619, Вила, къща
На 04.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 05.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 06.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: XXxVI-1362 Кв 180, Александър Стамболийски 33, 32, 27, 42, 49а, 1, 40, 37, 49, 51, 47, 26, 9, 38, 5, 20, 10, 8, 3, 2, 13, 30, 4, 46, 43, 52, 39, 50, 12, 36, 21, 7, 23, 45, 11, 6, 28, 48, 19, 44, 31, 34, 22, 35, 20а, 29, 25, 24, Лилия 53, 16, 51, 25, 41, 23, 31, 20, 14, 33, 43, 45, 29, 18, 37, 35, 39, 27, Ломско Шосе 88, Люляк 16, 24, 25, 28, 18, 19, 26, 23, 20, 29, 21, Младост 4, 6, 2, 3, 1, Синчец 5, 11, 1, 7, 13, 4, 12, 8, 3, 9, 6, Теменуга 1, 3, 11, 4а, 2, 7, Топола 4, 2, УПИ XXI-1362 кв.180, УПИ XXII-1362, кв.180180, УПИ XXxII-1364, Kw.180, Ххх-1364, кв.180, Царевец 12, 16, 5, 8а, 7, 9, 6, 4, 2, 11, 14, 7 Гараж, УПИ 503050, 10, 8, 3а, 3, 1
На 05.12.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: 38978.624.23, Братя Миладинови 16, 28, 5, 2, 22, 26, 30, 3, ПИ 3877, кв.50, 32, 1, 12, 24, Генерал Влад.Заимов 16, 17, 11, 12, 19, 3, 1, 9, № 12, 18, 15, 13, 21, 2, 4, 8, 10, 23, 14, 5, 6, Добри Чинтулов 6, 5, 13, 11, 12, 15, 3, 2, 10, 8, 9, 4, Дравски Бой 16, 3, 1, 23, 25, 6, 21а, 15, 27, 12, 4, 17, 13, 8, 19, 5, 2, 14, 9, 10, 7, Иван Асен II 5, 14, 4, 8, 15, 1, 6, 2, 12, 11, 9, 3, 16, 18, 13, 10, 7, Индже Войвода 2, Обединена 141, 135, 184, 139, 172, 127, 170, 170а, 176, 178, 188, 182, 174, 131, 125, 180, 133, 137, Опълченска 3, 1, Сергей Румянцев 13, Слана Бара 3, 1, 5, 4, Средорек ПИ 622032 М.Средорек, Стефан Стамболов 6, 6а, Страцински Бой 3, УПИ/Парцел4155, кв.50, Хан Аспарух 12, 2, 4, 8, 1, 10, 6, 5, 7, Хан Крум 9, 1а, 3, 7, 2, 11, Шияковци 7, 3, 5, 1, Фургон, 9, Юрий Гагарин Обединена, 25
На 05.12.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: 719030, VII-420, Баба Тонка 3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13, Блато 7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5, Велчова Завера 20, 15, 10, 32, 12, 22, 17, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 2, 31, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 19, 30, Гоце Делчев 7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1, Клокотница 7, 2, Македония 4, 2, Марица 10, 11, 8, 9, 12, 7, Маслово 3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2, Орлово Гнездо 11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2, Парижка Комуна 2, Прохлада 4, 1, 3, 6, 2, Рожен 7, 5, 3, 9, 11, Славянска 23, Софроний Врачански 1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15, Средорек 3, 4, 5, 2, 1, УПИ XV-3798 кв.2, Юрий Гагарин Строеж На Жилищна Сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72, Явор 2

Община Своге
На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково
На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Бракьовци: местност Полеглица
На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Брезе, Общ. Своге: 06272.159.9901, Келемеровци, Улично Осветление, УПИ І-55, кв.9, ХI-59, 60, кв.9
На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Гинци: местност Петрохан, Парцел 255, УПИ II-466, 87, 88, УПИ Ix-485 кв.14, УПИ Ііі-209 кв.20, къща, къща, Вила
На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Губислав
На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Добравица
На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 10:15 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Добърчин: М. Люшничец, Улично Осветление, Вила
На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Дружево: Вила, Вила
На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Завидовци: Вила, Цъфти Трън
На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Искрец: 048015, 055051м.Ливадите, I-133, кв.21, VII-630, кв.59, VIII-612 кв.49, Vііі-369, кв.16, Акация 1, Божица 4, 3, 42, 31, Бор 1, Бреза 3, 7, Брест 7, Васил Левски 245, 17, 24, УПИ І-516, кв.25, 13, 15, УПИ Х-418, кв.210, 17 213, 21, 1, 69, 13, 137, 47, 60, 81, 91, 132, Витоша 6, 3, 2, Възраждане 3, Габер 3, 8, 6, 10, 26, 18, 16, 14, 39, Здравец 5, 9, Ивайло 6, Иван Вазов 5 къща, 19, Извирало, Искра 11 къща, 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, Искър 30, 22, 39, 13, 25, 37, 19, 28, 15, 29, 8, 50, 34, 47, 45, 27, Калоян 1, 5, 1, кв.Коньовци, Ком 3, 7, Кукла 1, Латинка 21, 15, 5, 1, Ливаге, махала Баломир Вила, махала Божица, махала Букет 231, Вила, махала Букет и Коньовци, 228, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък 245, махала Коньовци Вила, махала Кукла Вила, махала Кулинци, махала Сврачковци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел 10, Меча Поляна 1, Морава 6, 12а, Петрохан 11, 29, 46, 11, 8, 13, 33, ПИ 32843.50.9, Прекрутовци, Самоковска 19, Санаториума, Стара Планина 9, 4, 2, 8, 19, 31, 15, Тепавицата 6, 10 къща, 16, УПИ I-436 кв.28, УПИ III-481 кв.29, УПИ III-481 кв.29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ V-421, кв.26, Христо Ботев 253, 119, 121, 111, 140, 154, 113, 136, 131, 107 къща, 125, 146, 99, 85, 130, 79, 97, 132, 48, 30а, 46, 30, 44, 45, 40, 24, 43, 17, 23, 39, 15, 66, 52, 80, 69, 51, 49, 61, 78, 76, 72, 68, 63, 74, 64, 70, 47, 62, 59, 14, 12, 16, ХхIх-608, кв.34, Църква 5, Чичер 1, Чуй Петел 46, 8, Явор 5, Ясен 3, 78, Вила, 125, .0, 1
На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 22, 46, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Градище 3, Иван Вазов 6, Извора 1, Искър 29, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Кокиче 8, Кръстат Камък 4, № 3, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница къща, Вила, Първи Май 17, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10, Вила
На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Левище
На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски 9, Градище 10, Ком 3, махала Кат къща, махала Мъжев Дел 7, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, кв.39, Ропотамо 16, Соколец 9б, Стара Планина 13, УПИ-XV-46, махала Лак, Вила, Вила, махала Старо Село, къща, Вила, 2
На 03.12.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:45 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, кв.3, Вила
На 03.12.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Своге: Александър Вутимски 5 1, 1, 7 2, 1, 4, 6, 7, Александър Стамболийски 6, Ангел Кънчев, Васил Левски 21, 9, Георги С. Раковски 12, 9, 10, 11, 7, 1, 6, 8, 13, 6 Офис, 3, Здравец 14, 7, 1 8, 3, 14, 5, 6, 2, Каменарска 3, 9, 4 къща, 16, 4, Любен Каравелов 4, 10, 20, 12, 9, 19, 5, 23, Околовръсна 29а, 37, Пирин 3, Христо Смирненски 2, 11, 25, 12, 27, 10, 17, 6, 29, 3, 14, 21, 1, 23, 9, 4, 13, 19, 15, 8, Цар Симеон 9, 11а, 21, 33, 8, 4, 11, 15, 6, 17б, 13, 17, 7, 2, 2, 1
На 02.12.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина, Осп Свиново

Община Сливница
На 02.12.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ротминстър А.Бендерев 1
На 04.12.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Бърложница: УПИ ІX-Общ, кв.2
На 04.12.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Братушково: V-263, VII-299 кв.19, УПИ XVI-300, Вила, къща

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.


Източник: balkanec.bg

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (7)

Къде ще празнувате Новогодишните празници

Анкета » коментари (7)

Къде ще празнувате Новогодишните празници

отговори
В България (435)
70% Complete
В чужбина (84)
70% Complete
Няма да празнувам (222)
70% Complete