Събота, 23 Март 2019, 16:40

Планови прекъсвания на тока в общините Елин Пелин, Своге, Костинброд, Сливница, Драгоман за периода 11.03-15.03

10 Март, 08:40
(0) (0)
Елин Пелин - Новини
Прочетена: 140


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 11 - 15 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Драгоман
На 11.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Градище, УПИ I-318.Kb 34
На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Бурел
На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгоман: Ярловци
На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драгоман
На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Чорул: УПИ-ІХ-130, Кв.18
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Богьовци
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Бучин Проход: Местн.Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ ХIII, Кв. 11
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ Vііі-149, Кв.20
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, VI-1405, Кв.130, Академик Игнат Емануилов, Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Ахтопол, Бригадир, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Водопад, Гео Милев, Георги С.Раковски, Грамада, Детелина, Додовица, Дружба, Дунав, Елин Пелин, Елха, Заводска, Здравец, Зли Дол, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Клокотиш, Кокиче, Ком, Космонавт, М.Свинарника, Мали Ком, махала Джуричова, махала Трап, Мерудая, Местн.Цоланова, местност Ваге, Найденова, Найденова махала, Найденовци, Незабравка, Никола Й.Вапцаров, Никола Петков, Нишава, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Панджина и Пешичова, Парижка Комуна, Петрова Бара, Петрохан, ПИ 004087, Поляница, Проф.Александър Милев, Първи Май, Раковски, Република, Рибарска, Русе, Свобода, Софийско Шосе, Сохая, Старо Село, Стефан Караджа, Тинтява, Тодор Каблешков, Трап, Ул.3-та №35а, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ-І, Кв.138, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цикура, Цоланова, Явор, Ямбол
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340, Кв.32а, УПИ ХI-92, Кв.15
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: 15, IV-73 Кв.11, Кв 29, Кърна Орница, пи № 169
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Дръмша: 106.910, 87, 331 М.Над Училището, 87.196, Гаго пи 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44, М.Самовилски Връх, махала&Quot;Паралъжовци, местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци пи 015033, Самовилски Връх ПИ 82, 9, УПИ-VIII-7
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Костинброд
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Лопушня: 008010, УПИ IV-142, Кв.16, УПИ XIII-5, Кв.5
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Мало Малово
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Понор: УПИ VI-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Цръклевци
На 13.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Шума: извън регулация, П-Л XIX-53, Кв.3, Ракето, УПИ XVII-41, Кв.11, УПИ ХV-23, УПИ-VII-78
На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Врътковица
На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгоил: М.Крива Бара / Кв.12, Местн.Локва
На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драгоман: Александър Стамболийски, Драгония, Ивайло, Кирил Богданов, Петър Берон, пи 162112, Три Уши, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Драгоил

Община Елин Пелин
На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Керамик, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Крушовица, Липа, Липа, Люляк, Отец Паисий, Първи Май, Синанец, Синанец, Стефан Стефанов, Теменуга, Топола, Хан Крум, Хан Крум
На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, Баба Тонка Обретенова, Елин Пелин, Захари Стоянов, Кирил и Методий, Лесновска, Лесновска, Липа, Люляк, Новоселци, Отец Паисий, Пирин, С. Гара, Синанец, Синанец, София, Теменуга, Тодор Каблешков, Топола, Хан Крум, Хан Крум, Шейново, Шиовица
На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ XV 042023 133, XI-1764, София, УПИ I-15005, Кв.164д
На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: Витоша, местност Пазарски път, Сердика, УПИ XIII-9, Кв.4, УПИ Ііі-І, Кв.58-Псд, Хан Аспарух
На 12.03.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв.57, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40, 53, 51, 49, Иглика, Искър, Кв.57 Парцел 5, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Преслав, Радецки, Рила, УПИ II, Кв. 57, УПИ І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна
На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Герман: Хан Аспарух/29-та/
На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша
На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Нови Хан: 037044, 071044, 172 Кад.Район 965, XVI-92 Кв. 92, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река пи 037018, В.З. Побит Камък, УпиххіV-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, Ул.Борова Гора №8, УПИ VІ-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ ІІ-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

Община Костинброд
На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, VIII-476 Кв.27, В.З. Градец, М.Пояке, местност Лешке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ Ix-275 Кв.35, УПИ Vі-225 Кв.30, УПИ XVII-180
На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе, УПИ 33, Кв.510, М.П/Ст София Запад
На 13.03.2019 г. /09:45 - 13:30 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе
На 15.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море
На 15.03.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ - Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III Кв.100, УПИ XII Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

Община Своге
На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково
На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Губислав
На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дружево
На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж Тп Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина
На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Левище
На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Градище, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-XV-46
На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв.3
На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ - Габровница, Общ. Своге

Община Сливница
На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-ра, 348, Кв.62, 45-та, 46-та, V-364, Кв.63, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова
На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Братушково: V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300
На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Гургулят: XVI-17 Кв.9
На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 18 Та, 20-та, 22-ра, 3 Та, 500179, 653, 7 Ма, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, XVII-418, Кв.51, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Деянова Воденица, Драганица, махала Димитрашков Слог, местност До Село, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ III-219 Кв.34, УПИ XIV-531 Кв.26, УПИ XIV-90 Кв.6, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244
На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Радуловци: махала Рейна Река, ХІІІ-47, Кв.19
На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Ракита, Общ. Сливница: УПИ II-76
На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница
На 11.03.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв.54, XIII-081046, Kв.2, Алек Мак, Ален Мак, пи 77400.91.16, пи 77400.91.17, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022, Кв.57, УПИ III-1981, УПИ XVII-081047, Кв.2, УПИ XxIII-337, УПИ-IV-76.11 Кв.57, УПИ-V-18, Кв.3, Черковна
На 11.03.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв.54, XIII-081046, Kв.2, Алек Мак, Ален Мак, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022, Кв.57, УПИ III-1981, УПИ XVII-081047, Кв.2, УПИ-IV-76.11 Кв.57, УПИ-V-18, Кв.3
На 12.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Бърложница: П-Л XIII-61, Кв.14, УПИ Іх-Общ, Кв.2
На 12.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Драготинци
На 12.03.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камък, махалаПод Камъка
На 15.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, УПИ XII - 512, 513, Кв.116, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.


Източник: balkanec.bg

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (11)

За или Против "Синя зона" в центъра на Ботевград

Анкета » коментари (11)

За или Против "Синя зона" в центъра на Ботевград

отговори
За (125)
70% Complete
Против (155)
70% Complete
Необходимо е. В противен случай няма как да се избегне хаосът (38)
70% Complete
Не съм съгласен да плащам, за да има къде да паркирам (33)
70% Complete
Не ме интересува (10)
70% Complete