Неделя, 18 Август 2019, 04:08

Проблем със сметоизвозването в Сливница

11 Юни, 15:44
(0) (0)
Сливница - Новини
Прочетена: 99 1


За проблем със събирането и извозването на отпадъците в Сливница алармират жители на града. Те споделят че контейнерите и кофите за боклук не са чистени от дълго време и отдавна преливат. В някои квартали на Сливница боклукът не е събиран повече от три седмици. От общината оправдават липсата на сметоизвозване с повреда на камионла извършващ тази дейност, който в момента е на ремонт.

Източник: balkanec.bg

Ключови думи: Сливница

Коментари (1)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: МИМИ МИЛЧЕВА 19 Юни, 13:41

    ЛЯТО Е! И ЦЪФНАЛИТЕ РОЗИ ИЗ ДВОРОВЕТЕ НЕ УСПЯВАТ ДА СЕ СБОРЯТ СЪС СМРАДТА ОТ НЕИЗВОЗЕНИЯ БОКЛУК! ТОЧНО ПРЕЗ ЛЯТОТО СЕ ЧУПЯТ КАМИОНИТЕ! НО НА УЛИЦАТА, НА КОЯТО ЖИВЕЕ КМЕТЪТ РЕДОВНО СЕ СЪБИРА БОКЛУКА... ИЛИ ТАМ ХОРАТА НЕ ПРОИЗВЕЖДАТ БОКЛУК!?
    П.П. ЕДИН СЪВЕТ: НЕ ХАРЧЕТЕ ПАРИТЕ НА ДАНЪКОПЛАТЦИТЕ КАТО ИЗПЛАЩАТЕ ДЕНГУБА НА РАБОТНИЦИТЕ НА ПОВРЕДЕНИЯ КАМИОН!ИЗДАЙТЕ ЗАПОВЕД ЗА ДВУ ИЛИ ТРИ СМЕНЕН РАБОТЕН ДЕН НА ЗДРАВИЯ КАМИОН!... И ГРАДЪТ НЯМЯ ДА МИРИШЕ! СПОРНА РАБОТА!

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички

Анкета » коментари (10)

Подготвихте ли се за лятото?

Анкета » коментари (10)

Подготвихте ли се за лятото?

отговори
Да (229)
70% Complete
Не (135)
70% Complete
Няма да почивам, поради липса на средства (287)
70% Complete