Сряда, 18 Септември 2019, 20:50

Програма за есенния полусезон в ОГ София Изток 2019/20

28 Август, 19:36
(1) (0)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 1551 0


Готова е вече програмата за есенния дял на първенството в ОГ София Изток. Групата е от 10 отбора. Нови няма, а единствената разлика от миналия сезон е отказването на Мирково. Първенството стартира на 7 септември.







ПРОГРАМА:

1 кръг
7 септември /събота/
17:00 ОФК Елин Пелин - Пирдоп
17:00 Бенковски Костенец - Спортист Нови хан
17:00 Ракитин Трудовец - Звездец Горна Малина
8 септември /неделя/
11:30 Левски Долна баня - Левски Елин Пелин
17:00 Рилец Говедарци - Мътивир Ихтиман

2 кръг
14 септември /събота/
11:30 Мътивир Ихтиман - Ракитин Трудовец
17:00 Пирдоп - Левски Елин Пелин
17:00 ОФК Елин Пелин - Бенковски Костенец
15 септември /неделя/
11:30 Спортист Нови хан - Рилец Говедарци
17:00 Звездец Горна Малина - Левски Долна баня

3 кръг
21 септември /събота/
17:00 Бенковски Костенец - Пирдоп
17:00 Ракитин Трудовец - Спортист Нови хан
22 септември /неделя/
11:30 Левски Елин Пелин - Звездец Горна Малина
17:00 Рилец Говедарци - ОФК Елин Пелин
17:00 Левски Долна баня - Мътивир Ихтиман

4 кръг
28 септември /събота/
11:30 Пирдоп - Звездец Горна Малина
17:00 ОФК Елин Пелин - Ракитин Трудовец
29 септември /неделя/
11:30 Мътивир Ихтиман - Левски Елин Пелин
17:00 Спортист Нови хан - Левски Долна баня
17:00 Бенковски Костенец - Рилец Говедарци

5 кръг
5 октомври /събота/
16:00 Ракитин Трудовец - Бенковски Костенец
6 октомври /неделя/
11:30 Левски Елин Пелин - Спортист Нови хан
11:30 Звездец Горна Малина - Мътивир Ихтиман
16:00 Рилец Говедарци - Пирдоп
16:00 Левски Долна баня - ОФК Елин Пелин

6 кръг
12 октомври /събота/
16:00 Пирдоп - Мътивир Ихтиман
16:00 Бенковски Костенец - Левски Долна баня
13 октомври /неделя/
11:30 Спортист Нови хан - Звездец Горна Малина
16:00 ОФК Елин Пелин - Левски Елин Пелин
16:00 Рилец Говедарци - Ракитин Трудовец

7 кръг
19 октомври /събота/
16:00 Ракитин Трудовец - Пирдоп
16:00 Мътивир Ихтиман - Спортист Нови хан
20 октомври /неделя/
11:30 Левски Елин Пелин - Бенковски Костенец
16:00 Левски Долна баня - Рилец Говедарци
16:00 Звездец Горна Малина - ОФК Елин Пелин

8 кръг
2 ноември /събота/
11:00 Бенковски Костенец - Звездец Горна Малина
15:00 Пирдоп - Спортист Нови хан
15:00 ОФК Елин Пелин - Мътивир Ихтиман
3 ноември /неделя/
15:00 Рилец Говедарци - Левски Елин Пелин
15:00 Ракитин Трудовец - Левски Долна баня

9 кръг
9 ноември /събота/
11:00 Спортист Нови хан - ОФК Елин Пелин
15:00 Мътивир Ихтиман - Бенковски Костенец
10 ноември /неделя/
11:00 Левски Елин Пелин - Ракитин Трудовец
15:00 Левски Долна баня - Пирдоп
15:00 Звездец Горна Малина - Рилец Говедарци








Източник: balkanec.bg

Ключови думи: СК "Ракитин" Трудовец , ОГ София Изток , ФК Пирдоп , ОФК Елин Пелин

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (13)

Подготвихте ли се за лятото?

Анкета » коментари (13)

Подготвихте ли се за лятото?

отговори
Да (279)
70% Complete
Не (153)
70% Complete
Няма да почивам, поради липса на средства (362)
70% Complete