Събота, 8 Август 2020, 15:51

Програмата за пролетния полусезон на ОГ София Запад 2019/20

26 Февруари, 20:09
(0) (1)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 1370 1


Мачовете в ОГ София Запад се подновяват на 7 март /събота/. Лидер е отборът на Петърч. На второ място е Драгоман, а трети е Ком Годеч.Най-интересния мач от първия пролетен кръг е Петърч - Ком Годеч. Той ще се играе на 8 март /неделя/ от 11:30 часа.

Финалът за определяне на Областен първенец, ще се играе на 30 май от 17:00 часа.



12 кръг
7 март /събота/
15:00 Торнадо Безден - Спортист Драговищица
8 март /неделя/
11:30 Петърч - Ком Годеч
15:00 Скравена - Костинброд
15:00 Искър Лакатник - Правец
15:00 Зенит Церово - Козаро Ботевград
почива - Драгоман

13 кръг
14 март /събота/
15:00 Правец - Торнадо
15:00 Костинброд Драгоман
15 март /неделя/
11:30 Козаро Ботевград - Искър Лакатник
15:00 Ком Годеч - Зенит Церово
15:00 Спортист Драговищица - Скравена
почива - Петърч

14 кръг
21 март /събота/
15:00 Драгоман - Спортист Драговищица
15:00 Скравена - Правец
15:00 Зенит Церово - Петърч
22 март /неделя/
15:00 Торнадо Безден - Козаро ботевград
15:00 Искър Лакатник - Ком Годеч
почива - Костинброд

15 кръг
28 март /събота/
15:00 Правец - Драгоман
15:00 Спортист Драговищица - Костинброд
29 март /неделя/
11:30 Ком Годеч - Торнадо Безден
15:00 Петърч - Искър Лакатник
15:00 Козаро Ботевград - Скравена
почива - Зенит Церово

16 кръг
4 април /събота/
16:00 Костинброд - Правец
5 април /неделя/
11:30 Торнадо Безден - Петърч
11:30 Искър Лакатник - Зенит Церово
16:00 Драгоман - Козаро Ботевград
16:00 Скравена - Ком Годеч
почива - Спортист Драговищица

17 кръг
11 април /събота/
16:00 Правец - Спортист Драговищица
12 април /неделя/
11:30 Ком Годеч - Драгоман
16:00 Зенит Церово - Торнадо Безден
16:00 Петърч - Скравена
16:00 Козаро Ботевград - Костинброд
почива - Искър Лакатник

18 кръг
18 април /събота/
11:30 Драгоман - Петърч
16:00 Костинброд - Ком Годеч
19 април /неделя/
11:30 Торнадо Безден - Искър Лакатник
16:00 Спортист Драговищица - Козаро Ботевград
16:00 Скравена - Зенит Церово
почива - Правец

19 кръг
2 май /събота/
11:30 Ком Годеч - Спортист Драговищица
17:00 Зенит Церово - Драгоман
3 май /неделя/
11:30 Петърч - Костинброд
17:00 Искър Лакатник - Скравена
17:00 Козаро Ботевград - Правец
почива -Торнадо Безден

20 кръг
9 май /събота/
17:00 Правец - Ком Годеч
17:00 Драгоман - Искър Лакатник
10 май /неделя/
11:30 Спортист Драговищица - Петърч
17:00 Костинброд - Зенит Церово
17:00 Скравена - Торнадо Безден
почива - Козаро Ботевград

21 кръг
16 май /събота/
17:00 Зенит Церово - Спортист Драговищица
17:00 Петърч - Правец
17 май /неделя/
11:30 Торнадо Безден - Драгоман
17:00 Искър Лакатник - Костинброд
17:00 Ком Годеч - Козаро Ботевград
почива - Скравена

22 кръг
23 май /събота/
17:00 Правец - Зенит Церово
17:00 Драгоман - Скравена
24 май /неделя/
11:30 Костинброд - Торнадо Безден
17:00 Козаро Ботеград - Петърч
17:00 Спортист Драговищица - Искър Лакатник
почива - Ком Годеч

ОС на БФС-София си запазва правото за промени в програмата



Източник: balkanec.bg

Ключови думи: ОФК "Правец" , ФК Драгоман , ОФК Костинрод , ФК Петърч , ОГ София Запад , "Козаро" (Ботевград)

Коментари (1)

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (0)

Какво е Вашето мнение да затварянето на ул."Свобода?

Анкета » коментари (0)

Какво е Вашето мнение да затварянето на ул."Свобода?

отговори
Напълно съм съгласен (128)
70% Complete
Не съм съгласен (50)
70% Complete
Съгласен съм за еднопосочно затваряне на улицата (47)
70% Complete