"Ракитин" допусна тежка загуба в последния кръг от първенството

5 Ноември 2017, 15:38
(0) (0)
Прочетена: 2648 59

Футболният отбор на "Ракитин" (Трудовец) завърши есенния полусезон на "А" Областна футболна група - Изток с поражение. Срещата бе играна на помощното игрище в Ботевград и завърши 5:2 в полза на "Мътивир" (Ихтиман).

Първи в резултата поведоха гостите. Малко по-късно "Ракитин" се върна в мача с гол на Райко Влъчков. Футболистите на "Мътивир" обаче съумяха да пречупят за втори път своя съперник и малко преди края на полувремето отново си върнаха преднината - 2:1. Нов гол за гостите през втората част сякаш предреши изхода на двубоя, но играчите на "Ракитин" не се предадоха. С хубав гол на Цветелин Николов - Цънти, интригата бе върната.

При резултат 3:2 за "Мътивир", трудовчани здраво натиснаха своя съперник. На няколко пъти и гредата спаси ихтиманци и за съжаление добрата игра на символичните домакини не донесе нищо. Вместо попадение, "Ракитин" получи като отговор мощни контраатаки, които донесоха нови 2 безответни гола за гостите.

Ключови думи: СК "Ракитин" Трудовец