Ракитин с нова изразителна победа, вкара шест гола на Нови Хан

23 Септември 2019, 08:06
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 2407 5

Вчера в Трудовец се изигра среща от третия кръг на А ОГ Изток. Съперник на Ракитин беше отбора на Спортис Нов Хан. Домакините се бяха подготвили и посрещнаха гостите при перфектни условия. Футболистите на Ракитин зарадваха многобройната публика с цели шест гола.

Още със самото начало на срещата Ракитин натисна своя противник и в третата минута резултата беше открит. След хубаво прострелно центриране на Борислав Георгиев, Антон Иванов беше най-съобразителен и вкара топката в мрежата на гостите. Последва втори гол дело на Райко Влъчков, който излезна от задна линия и останал очи в очи с вратаря беше безпогрешен. В следващата минута отново Райко Влъчков направи резултата класически. След тези три гола трудовчани успокоиха играта и Нови Хан за пръв път стигна до удар към вратата след хубаво центриране и удар с глава, топката срещна горната греда. Полувремето завърши при резултат 3:0

Веднага със започването на втората част, Красимир Алипиев материализира перфектната си игра с четвърти гол. Ракитин не спряха да атакуват и красив гол с глава след плонж вкара Васил Георгиев. В самият край на мача Борис Георгиев оформи крайното 6:0. Видео от срещата може да намерите тук

В следващи кръг Ракитин гостуват на ОФК "Елин Пелин" на 28.09 (събота) от 17:00ч.

Ключови думи: СК "Ракитин" Трудовец