18 Февруари 2019, 07:37
(3) (0)
Прочетена: 2008 15

В неделя отбора на "Ракитин" Трудовец се изправи срещу силния отбор на Академик София. Ракитин изиграха първа среща с новата екипировка осигурена от EFBET. Срещата се изигра на стадион Академик в София. Това беше първата проверка на отбора от началото на подготовката. В отбора няма нови момчета, както и напускащи.

Мачът започна с изненадващ гол още в първата минута за отбора на Академик. Този гол на стресна "Ракитин" и те наложиха своята игра, личи си голямо израстване на отбора и разбирателство между футболистите. Последваха няколко възможности за гол, но страхотни намеси на вратаря и липсата на шанс запази резултата не променен. Цветелин Николов и Любомир Алипиев на няколко пъти обстрелва вратата на Академик но вратаря беше на мястото си. Гол на Райко Влъчков след хубав пас на Николай Йотов, беше отменен след спорна засада. През втората част бяха направени редица промени в отбора и различна схема на игра. Всички налични футболисти на Ракитин взеха участие в проверката. Краен резултат 1:0 за Академик.

Следващата седмица 23.02 от 15:00 в Мездра, Ракитин ще се изправят срещу отбора на Зверино.

Ключови думи: СК "Ракитин" Трудовец