Петък, 30 Октомври 2020, 16:07

Разписание на автобусни линии

6 Октомври, 16:47
(0) (1)
Ботевград - Новини
Прочетена: 3627 17


Лица и телефони за връзка с превозвачите:
„МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099
„ТРАНС 63“ ЕООД – Цветелин Коларски – 0879 602 336
ЕТ “НОВКО НОВКОВ“ – Новко Новков – 0887 585 182
„ЮНИОН ИВКОНИ“ ООД – офис Ботевград -0879 356 216


РАЗПИСАНИЕ НА АВТОБУСНИ ЛИНИИ

БОТЕВГРАД – СОФИЯ:                                          СОФИЯ – БОТЕВГРАД
Делнично и празнично:                                        Делнично и празнично:

6.00 ч. - „Милпет-1“ ЕООД                                    7.15 ч. - „Юнион Ивкони“ ООД
6.40 ч. - „Милпет-1“ ЕООД                                    9.15 ч. - „Милпет-1“ ЕООД
7.15 ч. -„Транс 63“ ЕООД                                      9.40 ч. - „Милпет-1“ ЕООД
8.15 ч. - „Транс 63“ ЕООД                                    10.35 ч. - „Транс 63“ ЕООД
10.15 ч. - ЕТ “Новко Новков“                              11.55 ч. - „Транс 63“ ЕООД
11.15 ч. - „Юнион Ивкони“ ООД                         12.45 ч. - ЕТ „Новко Новков“
12.15 ч. - „Транс 63“ ЕООД                                  14.15 ч. - „Транс 63“ ЕООД
13.15 ч. - „Милпет-1“ ЕООД                                 15.15 ч. - „Милпет-1“ ЕООД
14.42 ч. - ЕТ “Новко Новков“                              16.00 ч. - ЕТ “Новко Новков“
15.15 ч. -„Милпет-1“ ЕООД                                  17.00 ч. - „Юнион Ивкони“ ООД
16.30 ч. - „Транс 63“ ЕООД                                  17.55 ч. - „Милпет-1“ ЕООД
17.30 ч. - „Милпет-1“ ЕООД.                                19.00 ч. - „Транс 63“ ЕООД
19.00 ч. - „Юнион Ивкони“ ООД                         20.00 ч. - „Милпет-1“ ЕООД


БОТЕВГРАД – ПРАВЕЦ: изпълнява се от ЕТ „ НОВКО НОВКОВ“ - 0887 585 182
Делнично:
6.40 ч.; 7.20 ч.; 8.00 ч.; 8.40 ч.; 9.20 ч.; 10.00 ч.; 10.40 ч.; 11.20 ч.; 12.00 ч.; 12.40 ч.; 13.20 ч.; 14.20 ч.; 14.40 ч.; 15.20 ч.; 16.00 ч.; 16.40 ч.; 17.20 ч.; 18.00 ч.; 18.40 ч.; 19.20 ч.; 20.00 ч.; 22.15 ч.
Празнично:
7.00 ч.; 9.00 ч.; 11.00 ч.; 13.00 ч.; 15.00 ч.; 17.00 ч.; 19.00 ч.

ПРАВЕЦ – БОТЕВГРАД: изпълнява се от ЕТ „ НОВКО НОВКОВ“ -0887 585 182
Делнично:
5.10 ч.; 6.20 ч.; 7.20 ч.; 8.00 ч.; 8.40 ч.; 9.20 ч.; 10.00 ч.; 10.40 ч.; 11.20 ч.; 12.00ч.;12.40ч.; 13.10 ч.; 14.00 ч.; 14.40 ч.; 15.00 ч.; 15.20 ч.; 16.00 ч.; 16.40 ч.; 17.20 ч.;18.00 ч.; 18.40 ч.; 19.20 ч.; 20.00 ч.; 21.10 ч.;
Празнично:
7.30 ч.; 9.30 ч.; 11.30 ч.; 13.30 ч.; 15.30 ч.; 17.30 ч.; 19.30 ч.

БОТЕВГРАД –ВРАЧЕШ: „МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099
Делнично:
5.00 ч.; 6.00 ч.; 6.45 ч.; 7.30 ч.; 9.30 ч.; 12.10 ч.; 13.00 ч.; 14.05 ч.; 17.20 ч.; 19.30 ч.; 21.00ч.; 22.10 ч.
Празнично:
6.00 ч.; 9.05 ч.; 13.10 ч.; 16.40 ч.; 18.00 ч.; 20.30 ч.

БОТЕВГРАД – ТРУДОВЕЦ: ЕТ “НОВКО НОВКОВ“ – Новко Новков – 0887 585 182
6.20 часа - делнично

БОТЕВГРАД – ЛИТАКОВО: „Транс 63“ ЕООД – Цветелин Коларски – 0879 602 336
Делнично:
6.20 ч.; 10.30 ч.; 12.15 ч.; 15.10 ч.; 17.10 ч.; 19.30 ч.
Празнично:
15.10 ч.; 17.10 ч.

БОТЕВГРАД – КРАЕВО – РАШКОВО:
„ТРАНС 63“ ЕООД – Цветелин Коларски – 0879 602 336
Делнично и празнично:
7.30 ч.; 9.00 ч. /от 01.10 до 31.03 до сп. Литаково/; 13.30 ч.; 17.55 ч.

БОТЕВГРАД – ГУРКОВО: „МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099
Делнично:
6.15 ч.; 7.05 ч.; 9.00 ч.; 11.30 ч.; 12.40 ч.; 14.15 ч.; 16.00 ч.; 17.15 ч.; 20.05 ч.
Празнично:
8.35 ч.; 13.30 ч.; 17.00 ч.

БОТЕВГРАД – НОВАЧЕНЕ: „МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099
Делнично: Празнично:
5.00 ч.; 22.15 ч. 8.35 ч.; 13.30 ч.; 17.00 ч.

БОТЕВГРАД – БОЖЕНИЦА: „МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099
Делнично и празнично:
6.45 ч.; 12.45 ч.; 17.30 ч.

БОТЕВГРАД – ЛИПНИЦА, ЕЛОВ ДОЛ:

„МИЛПЕТ-1“ ЕООД - Милен Николов – 0897 986 099
Делнично и празнично:
7.45 ч.; 13.45 ч.; 18.30 ч.

БОТЕВГРАД – к. ЗЕЛИН
: „ТРАНС 63“ ЕООД – Цветелин Коларски – 0879 602 336
Делнично и празнично:
7.30 ч.; 9.00 ч.; 12.30 ч.; 17.30 ч., 20.30 ч. /сезонен от 01.04 до 30.09./

ГРАДСКА ЛИНИЯ №№ 1, 2, 3, 4, 5 - ЕТ “НОВКО НОВКОВ“ – 0887 585 182
Автогара– пл. Микроелектроника:
/АГ-ТПГ “Ст. Панчев“-Изток-Кауфланд-Болница-Родина-ж.к „Саранск“-м.“Чавдар“ АГ-Микроелектроника./
5.15 ч.; 7.15 ч.; 13.15 ч./сп. Кауфланд/; 21.15 ч.
Пл. Микроелектроника – Автогара:
/Микроел.-АГ-м.“Чавдар“-ж.к.“Саранск“-Родина-Болница-Кауфланд-Изток-ТПГ-АГ/
6.20 ч.; 14.20 ч.; 17.15 ч./сп. Кауфланд/; 22.30 ч.
Автогара –Автогара:
/АГ-м. “Чавдар“-ж.к. “Саранск“- Родина-Болница-Кауфланд-Изток-ТПГ-АГ/
10.00 часа

Ботевград - Своде: ЕТ “Новко Новков“ – 0887 585 182
6.20 ч. – делнично; 8.10 ч.-всяка събота; 12.00 ч.- всеки вторник;
16.20 ч.- всеки ден

Ботевград – Манаселска река – ЕТ “НОВКО НОВКОВ“ – 0887 585 182
6.30 ч. – делнично; 11.20 ч.-всеки ден; 17.30 ч.-всеки ден

БОТЕВГРАД - ВРАЦА                                                                            БОТЕВГРАД - ЕТРОПОЛЕ
8.57 часа – без събота и неделя                                                     15.30 ч.- без събота и неделя
                                          Изпълнява се от ДЗЗД „ЕТРОТРАНС 2010“ .



Източник: balkanec.bg

Коментари (17)

  • Отговори (1) (2)
    1. добавен от: Анонимен 6 Октомври, 18:19

    Май нещо не се разбира за тръгване от Враца за Ботевград и от Етрополе за Ботевград.

    • (3) (2)
      1. добавен от: Анонимен 6 Октомври, 20:05

      Като не ти е ясно, 1, иди до Враца и до Етрополе, за да ти се изясни. Не искаш ли и автобус до Мездра?

  • Отговори (2) (5)
    2. добавен от: Анонимен 6 Октомври, 18:26

    Ива автогара се ,глуяциии,продадоха я на Фантастико... :D

  • Отговори (4) (2)
    3. добавен от: Пламен 6 Октомври, 19:01

    Имам въпрос понеже не съм от Ботевград,да попитам запознатите защо старото крило на автогарата с мраморната облицовка е затворено,и е било направено ново!Мерси

  • Отговори (7) (1)
    4. добавен от: Анонимен 6 Октомври, 19:54

    3-за да може Георги Георгиев да си открадне едини пари, че не му достигнаха за имението.

  • Отговори (7) (0)
    5. добавен от: Анонимен 6 Октомври, 20:02

    Поздравления, "Балканец", за хубавата подредба на разписанието на автобусните линии от Ботевград до София и обратно!

  • Отговори (7) (0)
    6. добавен от: Анонимен 6 Октомври, 20:30

    Новоко защо не плаща на шофьорите. Всички си търсят работа

  • Отговори (6) (1)
    7. добавен от: Анонимен 6 Октомври, 20:42

    Новков е айдук като тулата!!!

    • (0) (0)
      1. добавен от: Анонимен 7 Октомври, 20:02

      А ваш Симо?Пияницата.....

  • Отговори (1) (3)
    8. добавен от: Анонимен 7 Октомври, 11:12

    Къде са на Милпет и на Коларски Шофьорите пияници те нямали полиция и даи не е нормално това понеделник Пътовах със 7и15 Слави меришеше на бъчва всеки път е така

    • (0) (0)
      1. добавен от: Анонимен 17 Октомври, 13:03

      Тука сме... Пътовай към който гараж си избереш. Явно те сърби нещо.??!! ЩЕ ТЕ НАЧЕШЕМ.

  • Отговори (0) (0)
    9. добавен от: Буквар 7 Октомври, 18:55

    Ко каза ко речи (Пътовах) ай ся

    • (0) (0)
      1. добавен от: Анонимен 8 Октомври, 20:25

      Номер 8 научи се да пишеш и тогава пиши няма как да мирише на пиене и да кара се някои ще звънец на полицията вози хора просто не знаеш какво да пишеш

    • (2) (0)
      2. добавен от: Анонимен 8 Октомври, 20:33

      Този. Слави е един от най добрите шофьори на тази автогара просто си чешете езиците няма какво да правите един не може да му стъпи на малкия пръс като шофьор злобааааааа голяма

  • 10.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (5)

Какво е Вашето мнение за затварянето на ул."Свобода?

Анкета » коментари (5)

Какво е Вашето мнение за затварянето на ул."Свобода?

отговори
Напълно съм съгласен (549)
70% Complete
Не съм съгласен (303)
70% Complete
Съгласен съм за еднопосочно затваряне на улицата (243)
70% Complete