Резултати след срещите от четвъртия кръг на АФЛ Ботевград

19 Март 2017, 22:01
(1) (0)
Прочетена: 2504 2

Днес се изиграха срещите от четвъртия кръг на АФЛ Ботевград. В този кръг отново се получиха много интересни срещи.

В първата среща отбора на Микроак взе важна победа срещу прекия си конкурент за третото място отбора на Черното Лале. През първата част срещата беше много равностойна, като отбора на Микроак успя да се оттегли на полувремето само с гол аванс. През втората част Микроак тотално надигра своя противник и го разгроми. Днес играта на Черното Лале не вървеше. Краен резултат 9:0. Статистика от срещата може да намерите тук.

Втората среща беше между отборите на Изток и Бате Борисов. Това беше второто дерби за деня, като и двата отбора се намират в много добра форма. Момчетата на Бате Борисов успяха да излъжат своя противник и да грабнат трите точки. През първата част отборите се оттеглиха на почивка при крехка преднина за отбора на Бате Борисов. През втората част футболистите на Бате Борисов бяха по точни в завършващата фаза и се поздравиха с победата. Краен резултат 1:3. Статистика от срещата може да намерите тук.

Предпоследната среща беше между отборите на Бичкиите и Сименс. Отбора на Бичкиите явно беше подценил своя противник и малко оставаше да се получи изненада. Пет минути преди края на мача резултата беше равен 3:3. Герой за Бичкиите се превърна Ивайло Спасов, който вкара в последните минути. Краен резултат 5:3. Статистика от срещата може да намерите тук.

Последния двубой беше между лидера в АФЛ отбора на Преслав и Олимпик Ботевград. Мачът беше доста резултатен през първата част, като и двата отбора направиха обрати. В крайна сметка полувремето завърши с крехка преднина за отбора на Преслав 5:3. През втората част мачът се завърза и головите положения липсваха. В края на мача отбора на Олимпик за малко да открадне точка от лидера. Краен резултат 6:5. Статистика от срещата може да намерите тук.