Резултати след срещите от деветия кръг на АФЛ Ботевград

22 Януари 2017, 20:56
(0) (0)
Прочетена: 3868 14

Днес се изиграха срещите от деветия кръг на АФЛ Ботевград.

В първата среща отбора на Черното Лале постигна задължителна победа срещу отбора на Бичкиите. Краен резултат 6:2. Победата беше изключително важна с оглед на резултатите в следващите мачове. Отбора на Черното Лале контролираше мачът през цялото време, като не даде никакви шансове на своя съперник. Статистика от срещата може да намерите тук

Във втората среща отбора на Микроак хвърли бомбата в деветия кръг срещу отбора на Мургаш Врачеш, като взе победата с резултат 3:2. Това беше първата загуба за отбора на Мургаш, срещата беше изключително вълнуваща. Головете паднаха през втората част, като Микроак успя да си осигури комфортна преднина от два гола, но в последствия Мургаш възстановиха равенството. В самият край на мача Йордан Йорданов донесе трите точки на своя отбор. Статистика от срещата може да намерите тук

Третата среща беше между отборите на Сенсата и Преслав. Отбора на Преслав не остави никакви шансове на Сенсата и ги победи с категоричен резултат 2:10. С тези три точки момчетата на Преслав оглавиха класирането в турнира. Статистика от срещата може да намерите тук

В предпоследната среща отбора на Олимпик Ботевград и Изток сътвориха истинско зрелище, като отбора на Олимпик успя да победи с резултат 5:3. През първата част мачът завърши с крехка преднина за отбора на Олимпик от един гол. През второто полувреме Олимпик реши всичко в своя полза. Статистика от срещата може да намерите тук

Последната среща беше между отборите на Бате Борисов и Светкавица. Отбора на Бате Борисов започна по-добре срещата като през първата част натрупа комфортна преднина от три гола. Последва отпускане и момчетата на Светкавица се върнаха в срещата и направиха мача непредвидим. Все пак отбора на Бате Борисов успя да вземе трите точки с резултат 5:4. Статистика от срещата може да намерите тук